www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 25 Okt, 2021 19:42

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 383 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Saapad
PostitusPostitatud: 23 Veebr, 2021 21:57 
Foorumil
Liige

No nii, koroona-ajale ehk mittesobiv küsimus, kuid siiski - millised võiks olla head Eestis saada olevad saapad (et saaks proovida) pikaks rännakuks?
Näiteks Tartu KL sügisene 24/100.

(Suurused 44 ja 45,5)

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 25 Veebr, 2021 18:07 
Eemal
Liige

Ma olen viimasel paaril aastal näinud väga palju Lowa saapaid erinevate inimeste jalas. Relvad.ee poes vist peaks olema müügil

Üles

PostitusPostitatud: 25 Veebr, 2021 20:14 
Foorumil
Liige

Samelini kaitseväe saapad , praegu ostes on aega sisse käia.

Üles

PostitusPostitatud: 25 Veebr, 2021 20:16 
Foorumil
Liige

alari kirjutas:
Ma olen viimasel paaril aastal näinud väga palju Lowa saapaid erinevate inimeste jalas. Relvad.ee poes vist peaks olema müügil
Tänud. Tallinnas. Kannatab veel oodata.
Kuidas on arvamus Magnum Viperi, Cobra ja Lynx kohta? Neid saaks ehk Tartus proovida, sest ilma proovimata osta ei taha. (Hoiad sina jalga, hoiab jalg sind!)
Kunagi ammu olid Magnum Classic, kuid päris selliseid ei taha.

Samelinid on, kuid minu jalale hästi ei sobi - paine tuleb valesse kohta (väärakas? :lol: ). :oops:

Üles

PostitusPostitatud: 25 Veebr, 2021 21:01 
Eemal
Liige

Kuuldavasti on Aku saapad head. Reorgist saab. Ise pole proovinud ent mõni kaasvõitleja on ostnud ja kiidavad.

Üles

PostitusPostitatud: 25 Veebr, 2021 23:31 
Eemal
Liige

Endal Lowad ja väga rahul. Veidi hakkas kandade peale, aga preventiivselt kannad leukoplastiga ära teipides ei ole mingeid probleeme enam. Väga mugavad. Ostsin meelega number suuremad (45 tavalise 44 asemel), et paks sokk ka ära mahuks (vanad Magnumid olid 44 ja paksu sokiga läks kitsaks).

Samas olen neid kandnud suht kuivades tingimustes, teadjamad räägivad, et kui Lowa märjaks saab, siis kuivab suht aeglaselt.

Üles

PostitusPostitatud: 25 Veebr, 2021 23:35 
Eemal
Liige

Enda poolt oskan kiita klassikalisi Alpisid ehk RV Ortopeediat. Minul on küll standardile vastav jalg, kuid vajadusel teevad ilma (olulise?) hinnalisata kriipsupealt sinu jala järgi mõõdetud saapa. Hetkel on neid mul välisukse juures kaks paari, neist viimastele oli sissesõiduks pärast esimest jalgatõmbamist 27km ning mingit hõõrumist ei olnud. Alpide tugevaks rahaliseks eeliseks on see, et tald on õmmeldud, mitte vulkaniseeritud, seetõttu saab seda hiljem vahetada (teisel paari läks hiljuti teine tald alla, sest puhtalt kogunenud läbisõidu pealt kulus kand ja muster ära). Miinus on see, et kuna tegemist on siiski väiketöökojaga, siis sealt lääne tehnoloogiat ehk hingavat võrku ning tex-mex'i ei saa. Kui klassikaline nahkne poolsaabas on aga otsitav, siis seda kohta julgen kahe käega soovitada.

Üles

PostitusPostitatud: 22 Mai, 2021 18:55 
Eemal
Liige

41Degree kirjutas:
Enda poolt oskan kiita klassikalisi Alpisid ehk RV Ortopeediat. Minul on küll standardile vastav jalg, kuid vajadusel teevad ilma (olulise?) hinnalisata kriipsupealt sinu jala järgi mõõdetud saapa. Hetkel on neid mul välisukse juures kaks paari, neist viimastele oli sissesõiduks pärast esimest jalgatõmbamist 27km ning mingit hõõrumist ei olnud. Alpide tugevaks rahaliseks eeliseks on see, et tald on õmmeldud, mitte vulkaniseeritud, seetõttu saab seda hiljem vahetada (teisel paari läks hiljuti teine tald alla, sest puhtalt kogunenud läbisõidu pealt kulus kand ja muster ära). Miinus on see, et kuna tegemist on siiski väiketöökojaga, siis sealt lääne tehnoloogiat ehk hingavat võrku ning tex-mex'i ei saa. Kui klassikaline nahkne poolsaabas on aga otsitav, siis seda kohta julgen kahe käega soovitada.

See on täiesti mõistlik matkaselli või looduses kulgeja saabas, ja isegi mingites secondites olen mõningaid paare müügis näinud, paraku küll väiksemaid numbreid.

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 383 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: