Saapad

Kõik mis puutub ülejäänud militaarvarustusse...
Vasta
Athunik
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 11 Sept, 2018 13:17
Kontakt:

Re: Samelini saabas

Postitus Postitas Athunik »

Küsin ka omalt poolt üle, et kas keegi teab mõnda poodi, kust saaks mudel 2075 osta?
Nende endi veebilehel pole ka kuskil midagi müügil, ainult täpsustav info saapa materjalidest. Ainuke info mis välja võlusin on see, et nende edasimüüja on Foxberg, aga Foxbergi veebilehel pole ühtegi Samelini toodet.

Või peab neile saatma soovi e-posti teel? :|
-martin10-
Liige
Postitusi: 135
Liitunud: 23 Sept, 2010 16:42
Asukoht: võrumaa
Kontakt:

Re: Samelini saabas

Postitus Postitas -martin10- »

Tartus Kastani 48 asub Samelini pood.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3299
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Samelini saabas

Postitus Postitas Dr.Sci »

Athunik kirjutas:Küsin ka omalt poolt üle, et kas keegi teab mõnda poodi, kust saaks mudel 2075 osta?
Nende endi veebilehel pole ka kuskil midagi müügil, ainult täpsustav info saapa materjalidest. Ainuke info mis välja võlusin on see, et nende edasimüüja on Foxberg, aga Foxbergi veebilehel pole ühtegi Samelini toodet.

Või peab neile saatma soovi e-posti teel? :|
AS SAMELIN KAUPLUS +372 53 416 923 niina@samelin.ee
Helista, kirjuta, tõenäoliselt on nad suutelised ka saapad läbi pakiautomaadi saatma.
Mad_dog
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 21 Sept, 2016 20:14
Kontakt:

Taktikalised saapad või matka saapad

Postitus Postitas Mad_dog »

Hei!
Kuna tööjuurde oleks vaja taktikalised saapaid või matkasaapaid mis oleks musta värvi ja hingavad. Ei tohiks olla väga värvilise ehk tagasihoidlikud, hingavad + hea oleks kui tugev nina ots. Töö on liikuv ja vajadusel jooksmiseks head, sest hetkel mis tööpoolt on antud jalanõud on alla igasuguse arvestuse, räägimata jooksmisest :D
Ehk keegi oskab midagi head soovitada :)
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19038
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Taktikalised saapad või matka saapad

Postitus Postitas ruger »

Nr?
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Mad_dog
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 21 Sept, 2016 20:14
Kontakt:

Re: Taktikalised saapad või matka saapad

Postitus Postitas Mad_dog »

Kuskil 47, oleneb saapast. Kui laiemale siis 46.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3299
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Taktikalised saapad või matka saapad

Postitus Postitas Dr.Sci »

Mad_dog kirjutas:Kuskil 47, oleneb saapast. Kui laiemale siis 46.
http://www.jahiriided.ee/tootekategooria/jahisaapad/
Mul omal ka 46-47 sõltuvalt laiusest, nendega on 8 tundi metsas vabalt vastu pidanud (uued, ehk sisse kandmata) - kauem pole olnud vaja järjest kanda. Ilma proovimata siiski ei soovita osta - ei sealt ega ka mujalt.
Mad_dog
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 21 Sept, 2016 20:14
Kontakt:

Re: Taktikalised saapad või matka saapad

Postitus Postitas Mad_dog »

Dr.Sci kirjutas:
Mad_dog kirjutas:Kuskil 47, oleneb saapast. Kui laiemale siis 46.
http://www.jahiriided.ee/tootekategooria/jahisaapad/
Mul omal ka 46-47 sõltuvalt laiusest, nendega on 8 tundi metsas vabalt vastu pidanud (uued, ehk sisse kandmata) - kauem pole olnud vaja järjest kanda. Ilma proovimata siiski ei soovita osta - ei sealt ega ka mujalt.
Eks ma muidugi proovin neid, sest jalanõusid pean proovima, sest päris palju on nii, et õige suurus aga väike või liiga suur.
Ise vaatasin neid https://www.jahipaun.ee/netipood/toode/ ... lack-7820/
Kellegil kogemusi?
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Re: Taktikalised saapad või matka saapad

Postitus Postitas ASuur »

Kah suure jalanumbri omanikuna julgeks soovitada : http://my.shoproller.com/alaskaelk-eu/e ... elk-1795-1
Pole küll must aga tagasihoidlik värv ikkagi, väga kerge, hingav, veekindel ja piisavalt soe.
Mad_dog
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 21 Sept, 2016 20:14
Kontakt:

Re: Taktikalised saapad või matka saapad

Postitus Postitas Mad_dog »

ASuur kirjutas:Kah suure jalanumbri omanikuna julgeks soovitada : http://my.shoproller.com/alaskaelk-eu/e ... elk-1795-1
Pole küll must aga tagasihoidlik värv ikkagi, väga kerge, hingav, veekindel ja piisavalt soe.
Peavad mustad olema, teised värvid ei sobi kahjuks.
suurtükimees
Liige
Postitusi: 126
Liitunud: 30 Mär, 2018 15:01
Kontakt:

Re: Saapad

Postitus Postitas suurtükimees »

Keegi teab, kust üldse overbootse osta saab? Tean, et Samelin toodab suhteliselt kvaliteetseid overbootse, aga müügil pole näinud kusagil
Kasutaja avatar
y2k87
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 22 Okt, 2005 16:34
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Saapad

Postitus Postitas y2k87 »

suurtükimees kirjutas:Keegi teab, kust üldse overbootse osta saab? Tean, et Samelin toodab suhteliselt kvaliteetseid overbootse, aga müügil pole näinud kusagil

http://www.samelin.ee/kontakt/ Eeldan, et seal on kohapeal müügis.
kaitseliit on üks pere
uus_eestlane11
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Jaan, 2019 22:22
Kontakt:

Re: Saapad

Postitus Postitas uus_eestlane11 »

Tere.

Olen Tartu elanik ja näen pidevalt noorukeid koos mustade tanksaabastega, mis tunduvad sõjaväe mudeli moodi, aga samas pole kindel, et kas see on ikka see. Olen soovinud mõnda aega üldiselt sama mudelit, mõnes mõttes välimuse poolest tundub Samelini oma, kuid ei ole 100% kindel. Kas keegi teab nendest lähemalt?
Andrus1973
Liige
Postitusi: 193
Liitunud: 13 Nov, 2017 15:02
Kontakt:

Re: Saapad

Postitus Postitas Andrus1973 »

Minu kogemuse põhjal tundub, et neid Sameline ongi võimalik kätega vaadata ja suuremast valikust sobivat mudelit välja sorteerida vaid Tartus tehase poes.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust!
mart2
Liige
Postitusi: 5085
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Saapad

Postitus Postitas mart2 »

uus_eestlane11 kirjutas:Tere.
Olen Tartu elanik ja näen pidevalt noorukeid koos mustade tanksaabastega, mis tunduvad sõjaväe mudeli moodi, aga samas pole kindel, et kas see on ikka see. Olen soovinud mõnda aega üldiselt sama mudelit, mõnes mõttes välimuse poolest tundub Samelini oma, kuid ei ole 100% kindel. Kas keegi teab nendest lähemalt?
Aaa…
Sain palju abi, sest sõnad "näen" ja "tundub" teevad asja selgeks. :lol: (aga mina ei näe ja ei saa aru millest täpselt räägid)
Kindel soovitus on selline - astu julgelt ligi, kiida mehele tema saapaid ja küsi järele! Peale jalatsi kiitmist enamus uhkustundega vastavadki. :write:

Vähemalt mina teeks nii ...
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline