KINDAD

Kõik mis puutub ülejäänud militaarvarustusse...
operrauno
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 08 Aug, 2011 19:45
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas operrauno »

Kui te mõtlete neid thinsulate omasi, siis neid päris mitmes kohas müügil
punkel
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 15 Juul, 2009 8:41
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas punkel »

operrauno kirjutas:Kui te mõtlete neid thinsulate omasi, siis neid päris mitmes kohas müügil
Neid jah, paluks kasvõi ühte kohta.
Kasutaja avatar
Kiblok
Liige
Postitusi: 312
Liitunud: 28 Jaan, 2008 21:53
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas Kiblok »

punkel kirjutas:Kiire küsimus. Poiss on oma kindad osanud katki teha, kas Tallinnas saaks neid uusi osta? Või on mineid muid alternatiive lubatud? Muidu ostaks musta värvi suusakinda aga kas sellised on lubatud?
Kas ladu on nädala vahetus kinni vää?
Või on kindad kuni teenistuse lõpuni ainsad?
Aru ma ei taipa,punaarmees käisid asjad teist moodi...
Kui relva peaks ära kaotama,siis turult pidi saama...
1661
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 18 Dets, 2004 23:53
Asukoht: Valga
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas 1661 »

Tere.
Minu poiss ostis eelmisel nädalavahetusel MAXIMAst väga soojad mustad ja pikad rohelised, kootud. Vaata ka TAMREX. Helkurid saab 2* musta markeriga üle käia.

Toomas
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas allatah »

Need Thinsulate kindad on äärmiselt kehva vastupidavusega kindad. Sobivadki ainult niisama käes hoidmiseks. Otseloomulikult kästakse kõike hoida ja mittemidagi katki teha, aga ma kaldun arvama, et need kindad antakse uued, kui laost küsida, ning pole vaja selle pärast muretseda. Pigem soovitaks ise juurde osta mingid (soojad)töökindad, millega metsas ka reaalselt tööd teha saab. Võibolla on kõige parem variant hoopiski 5 paari kahe-kolmeeuroseid sooje töökindaid.
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Kasutaja avatar
kobra
Liige
Postitusi: 212
Liitunud: 30 Juul, 2007 19:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas kobra »

Need thinsulateid on mõeldud ainult väeosas kandmiseks. Probleem on selles, et metsakindaid EKV ei anna ning metsas lähevad need thinsulateid väga kergelt katki.
punkel
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 15 Juul, 2009 8:41
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas punkel »

Tänud vastajatele. Kindad ise on "terved" aga vooder käib välja :) . Kätte panemisega ja ära võtmisega on paras kamm. Meil veneajal olid sellised eriti külmad päästikusõrmega labakud. Ausalt öeldes ei mäletagi enam kuidas käed soojaks sai, ilmselt oli üle kere külm olla ja ei olnud erilist vahet, mis külmetas. Lähen kiikan homme ehituspoodi, äkki on seal musta värvi miskit soojemat.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas Lemet »

Kiblok kirjutas:Aru ma ei taipa,punaarmees käisid asjad teist moodi...
Siis virutati kaptjorkast või võeti nooremalt? Ja et varu ka oleks, siis ikka kaks paari...Staršina röögatas harilikult sedasorti küsimiste peale "Ja bljät, ražat budu po vašemu eti pertšatki ili što...?" Ja ei sünnitanudki.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
operrauno
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 08 Aug, 2011 19:45
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas operrauno »

punkel kirjutas:
operrauno kirjutas:Kui te mõtlete neid thinsulate omasi, siis neid päris mitmes kohas müügil
Neid jah, paluks kasvõi ühte kohta.
http://www.matkatarbed.ee/oc/veekindel-dokumenditasku
punkel
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 15 Juul, 2009 8:41
Asukoht: Saue
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas punkel »

Ajateenija omadel on sisemine(peopesa) seemis?nahast.
Larry
Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 31 Dets, 2005 16:39
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas Larry »

Nende ajateenija kinnaste maaletooja on Glasmir OÜ, kes müüb oma kaupa Hinnapommi kauplustes. Otsi siit http://www.hinnapomm.ee/ endale lähim pood ja mine vaata järele. Aga üldiselt on ka need teised pakkumised siin väga mõistlikud, st. mine küsi laost uued või osta ise natuke paremad.
Heigo
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 24 Juun, 2008 22:23
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas Heigo »

Neid sooje 3 sõrmega labakuid tehti ka meie vapratele sõduritele. Mul endal ka veel üks paar vanema laiguga kuskil alles. Kui neid enam ei ole järelikult ei ole meie kliimas "sellist jama" vaja, ei ole nagu ameerikas. Võtab ainult ohkama.
OnuEnn
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 10 Nov, 2011 22:38
Kontakt:

Re: Ajateenijate kindad (sõrmikud), kust saab osta?

Postitus Postitas OnuEnn »

neid sõrmedega labakuid sai veel alles hiljuti vabalt laost. foorumis kurtmise asemel on mõistlik inimestega rääkida.
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Varustuse "tuunimine"

Postitus Postitas wambambola »

Ma olen aegamööda püüdnud oma asju sättida ja uuendada aga korraga ei saa seda teha.
Praegu tahan ma endale kindaid saada, mis oleks mitme otstarbega. Mõnele on silm peale jäänud aga tahaks küsida, et kas on kogemusi.
http://www.relvad.ee/shop/product_info. ... ts_id=2544 (odavam ja paistab huvitav)
http://www.relvad.ee/shop/product_info. ... ts_id=1572 (kallis)

teenindaja rääkis küll mesimagusat juttu aga kas siin on teadjaid ja/või kasutuskogemusega inimesi. Need on tegelikult suhteliselt kallid aga kas on odavamaid, mis teevad oma töö ära?
Ootan kinnastelt vastupidavust, mugavust ja ka sooja hoidmist, sest talv on tulekul aga mitte nii, et väga palav hakkaks.

Tahan neid osta Tallinnas ja homme/ülehomme, seega tellida ei saa. Kui tõesti on midagi tõsiselt head, siis võib ka ümber mõelda?

Järgmine asi oleks taktikaline vest, mille ostan lähitulevikus.
http://www.relvad.ee/shop/product_info. ... ts_id=1453 (MUUDETUD viide !)

See pidavat popp olema kaitseliitlaste ja teiste seas. Halb on see, et peab ise vajalikke taskuid juurde vaatama aga saab vähemalt veekotti sisse panna hiljem.
Kas on mingeid muid soovitusi? Peab olema mugav, ikka mõistlikult vastupidav, veekoti tasku peab olema.

Tean, et kui midagi osta, siis ei tasu rahaga koonerdada aga just kinnastega on kiire. :)
Viimati muutis wambambola, 02 Okt, 2013 19:12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
okaloka
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 13 Okt, 2006 14:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Varustuse "tuunimine"

Postitus Postitas okaloka »

Kui sa tahad endale kindaid osta mis peavad vastu ja mida sa raatsid ka kasutada, siis osta näiteks need:
http://becky.ee/et/toeoekindad/nahk-rii ... ad-908-910
Ma olen oma viimase 3 aasta töö ja 10 aastase teenistusega seoses neid fancypants "taktikakindaid" näinud seinast seina, kõiki proovinud ja lõpuks neist kõigist ka loobunud lihtsa, odava ja vastupidava lahenduse kasuks.
Kõiksugu "geelpadjad" ja muu müügijutt on jutuks hea küll. Kui tahad teada mis on hea, siis küsi nende käest kes päev läbi relakate, akutrellide ja kruvidega välitingimustes mässavad.

Mina võtaks 22.50-6.90 ja kulutaks ülejäänud eurod näiteks kinopiletite või lapse mänguasjade peale 8)
Pauk või paar peab ikka olema - kasvõi selleks et 50 aastat hiljem avada debatt teemal "okupatsioon".
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist