haakrist?

Märgid, medalid, ordenid, embleemid, mis tahes muud märgid, mis Sinu vormile ei teki iseenesest... Nendega seonduvad dokumendid. Muud sõjaväeteenistuse ja lahinguautasud.
Kasutaja avatar
Põrgust
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 07 Juul, 2006 10:37
Asukoht: Reval/Estland
Kontakt:

haakrist?

Postitus Postitas Põrgust »

Tervist. On üks küsimus mis puudutab haakristi ja selle kasutamist mingil esemel või meiiel iganes.
Et asi selles siis et mul on restaureeritud sakslane ja tal on peal dekaalidena haakrist ja teiselpool haakrist. K: Kas ma võin kanda kiivrit sõites rolleriga tänavatel (äärelinnas Nõmme) ilma loosungeid lausumata.

Kas asi on kuidagi juriidiliselt paika panudud või ehk keegi teab?

Tänud .
Kasutaja avatar
skulmars
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 06 Veebr, 2007 17:57
Kontakt:

Postitus Postitas skulmars »

rolleri jaoks on rollerikiiver ja samuti on selle kiivri jaoks oma koht :roll:
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Teha võib ju igasuguseid lollusi, aga kas just ka peab? Rolleriga sõitmiseks osta endale ikka sobiv kiiver, üsna koomiline oleks näha kedagi põlvpükstes rolleri seljas sõitmas, endal saksa kiiver peas :lol:
marksman
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 15 Nov, 2005 15:58
Asukoht: kaardilt sa seda kohta ei leia;)
Kontakt:

Postitus Postitas marksman »

veel huvitavam on näha seda kukkumist, kus kiivrist kasu tekiks :lol:
ole nüüd tubli poiss terve mõistusega ja pane see reliikvia ilusti kodus kapi peale silmailuks ja osta endale korralik kiiver sõitmiseks.

mis muudesse esemetesse puutub, sis.... peaks olema lubatud, kui sa ei propageeri sellega rahvustevahelist vaenu.
Kasutaja avatar
Põrgust
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 07 Juul, 2006 10:37
Asukoht: Reval/Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Põrgust »

marksman kirjutas:veel huvitavam on näha seda kukkumist, kus kiivrist kasu tekiks :lol:
ole nüüd tubli poiss terve mõistusega ja pane see reliikvia ilusti kodus kapi peale silmailuks ja osta endale korralik kiiver sõitmiseks.

mis muudesse esemetesse puutub, sis.... peaks olema lubatud, kui sa ei propageeri sellega rahvustevahelist vaenu.
Jah seda ma teengi, aga oli nii et kui rolleri sain polnud esialgu muud peakatet kui M42. - ikka parem kui mitte midagi
Kasutaja avatar
skulmars
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 06 Veebr, 2007 17:57
Kontakt:

Postitus Postitas skulmars »

Erik kirjutas:Ei vist ei tohi ikkagi....seadusega ma mõtlen...kuid et 100% kindel olla helista 110 ...10 sekki ja vastus käes :)
dišpetser teab vä?
Kasutaja avatar
Põrgust
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 07 Juul, 2006 10:37
Asukoht: Reval/Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Põrgust »

Erik kirjutas:110 ei ole hädaabi...seal peaks olema ikka korrapidaja... :) Kõllasin siis ise.... otseselt keelatud ei ole...kui midagi seoses sellega aga ütled siis on PAHA-PAHA... :) (pandi ootele ja läks ehk 20 sekki)
Ei ega mina saatanast ei ole. Pole mul mingit viha ega kurjamit kellegi vastu. Vähemalt ma ei näita seda välja, seega peaks olema asi OK ja võib rigirulluda kiviriga
ppp
Liige
Postitusi: 723
Liitunud: 05 Apr, 2006 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas ppp »

Liikluseeskirjade või seaduse vms järgi ei tohi küll "rigirulluda selle kivriga" ! Kui vaenuõhutamise punkti alla ei käi siis käib mingi liiklemise seaduse vastu kindlasti kui seadusesilm peetida tahab ja kurjategijat kahjutuks teha. E-tähisega spets. peakatet pead kandma, ma arvan1
Kasutaja avatar
Põrgust
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 07 Juul, 2006 10:37
Asukoht: Reval/Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Põrgust »

ppp kirjutas:Liikluseeskirjade või seaduse vms järgi ei tohi küll "rigirulluda selle kivriga" ! Kui vaenuõhutamise punkti alla ei käi siis käib mingi liiklemise seaduse vastu kindlasti kui seadusesilm peetida tahab ja kurjategijat kahjutuks teha. E-tähisega spets. peakatet pead kandma, ma arvan1
Kui tahad norida või tähtenärida sis ma mõtlesin ringi rulluda (vabandan trükivea pärast!) ehk ringi liigelda kaasliiklejatega

Mis liikluseeskiri see siis on? Mida ta räägin?
ppp
Liige
Postitusi: 723
Liitunud: 05 Apr, 2006 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas ppp »

Ei taha eriti norida ja närida aga vahel ikka võimaluse korral veidi proovin, see on nii mõnus! Ei tea mina suurt eeskirjadest ja seadustest, viimati sai liikluseeskirju uuritud vist 1981-l aastal... Igatahes tuleb 2-rattalise ja mõne 3-rattalise mootorsõidukiga ringirulludes kanda peas mingile eurostandardile vastavat E-tähise ja vastava sertifikaadiga kaitsekiivrit, mitte mingit Salvo või läti kiivrit ega ammugi mitte teraskiivrit, olgu ta nii nunnu kui tahes!
rooduvana
Liige
Postitusi: 77
Liitunud: 05 Nov, 2005 22:48
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas rooduvana »

Andke andeks, aga lastele võiks ligipääsu piirata!
Kasakad nuutisid 100 aastat tagasi,
kas tõesti peame Meie kordama?
Kasutaja avatar
Põrgust
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 07 Juul, 2006 10:37
Asukoht: Reval/Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Põrgust »

rooduvana kirjutas:Andke andeks, aga lastele võiks ligipääsu piirata!
Keda sa silmas pead?
ice343
Liige
Postitusi: 243
Liitunud: 24 Mär, 2007 22:14
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ice343 »

Paistab, et ta soovib, et me teda siia ei laseks :?
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Rahu, härrased, ainult rahu. Oli see nüüd Katuse Karlsson, Chamberlain või Daladier, aga rahu on üks hää asi...

Asi ütlemata lihtne. Kui sinu kiiver vastab neile standarditele, mis EUs kehtivad, siis kiivri disain ei ole probleemiks. Dekaalid samuti , kui nad on nn . "denatsifitseeritud". Ja muidugi ruunide pärast tuleb kisa-kära. Kardan aga, et see kiiver ei vasta mitte EU standarditele ja seetõttu temaga sõitmist käsitletakse kui ilma kiivrita sõitmist.
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
fireman
Liige
Postitusi: 463
Liitunud: 07 Mai, 2005 11:46
Asukoht: põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas fireman »

Charlemagne kirjutas:Rahu, härrased, ainult rahu. Oli see nüüd Katuse Karlsson, Chamberlain või Daladier, aga rahu on üks hää asi...

Asi ütlemata lihtne. Kui sinu kiiver vastab neile standarditele, mis EUs kehtivad, siis kiivri disain ei ole probleemiks. Dekaalid samuti , kui nad on nn . "denatsifitseeritud". Ja muidugi ruunide pärast tuleb kisa-kära. Kardan aga, et see kiiver ei vasta mitte EU standarditele ja seetõttu temaga sõitmist käsitletakse kui ilma kiivrita sõitmist.
Nii see on! Ja tean juhust, kus just sellise kiivriga tsikklimees sai trahvi. Oli veel kokkutulekule minek ja poller ikkagi trahvis. PS! kiiver oli üleni musta värvi ja polnud seal mingeid märke peal. Mina sellise kiivriga tänavale ei läheks. Pole mõtet venelasi ärritada. Nemad ei pruugi sellest naljast arusaada. Või saavad aru omamoodi.
Muideks lahe foorum on see :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist