Kokkutulek-näitus

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas simmtann »

Pealtvaatajale
Minimaailm 2014 toimub Tallinna Lauluväljakul 10.05.2014.
Pealtvaatajatele oleme avatud 10.00-20.00.
Alates 17.00-ist muutub sissepääs lauluväljaku territooriumile tasuliseks kuna samas toimub Tallinna Ralli viimane kiiruskatse ja lõpetamine. Ka siseruumides asuvad WC-d muutuvad sellest hetkest tasuliseks, 0,5€.
Kahe ürituse koostööna on kavas korraldada ralli parimatele väikene mõõduvõtt RC baggydel. See toimub viimase ralliauto finišeerimise ja ralli võitjate autasustamise vahel.
Hommikust alates toimub laulukaare ees minialal RC baggyde Eesti meistrivõistluste etapp.
Kui ilm võimaldab siis kell 12.00 ja 14.00 alustame kopterite/droonide demolendudega.
Lauluväljaku sammassaalis on väljapanekud stendimudelitest, laevadest, lennukite ja kopterite mudelid, droonid, ronimisautod. Kohal on raudteemudelistide maketid. Hiiumaa mudeliklubi organiseerib väikestele külastajatele töötoa. Kopteriklubi stendis saab lennusimulaatoril lendamist proovida.
Kohapealt on võimalik mudeleid ja mudelismitarvikuid osta.
Osalejale
Osalejad saavad hakata väljapanekut üles seadma alates 8.00-ist. Autoga saab territooriumile sisse Oru Väravast ja asjade maha laadimiseks saab sõita sammassaali uste ette. Kella 10.00-ist lähevad väravad kinni. Kohe kui koorem on maas liigutage auto edasi tuletorni poole, et ka järgmistel osalejatel oleks mugav sama toimingut teha. Autode parkla on tänavu ustest tuletorni pool oleval asfaltplatsil kuna Oru Värava poolsest osast liiguvad läbi Tallinna Ralli võistlusautod. Kella 18.00-19.30 vahel meie autod platsil ei sebi!!! Siis sõidavad ralliautod.
Sammassaalis on võimalik oma klubi/hobi tutvustamiseks kasutada helisüsteemi.
Sammassaali kõrval töötab Carawan catering.
Varuge pikka meelt pikaks tööpäevaks ja mõelge mida te uudistajatele oma hobist räägiksite, et nad just teie tegemistega liituksid.
Mait ja Toomas
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Traatsaba
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Apr, 2013 9:44
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas Traatsaba »

Ei leidnud muud kohta, kuhu nimi kirja panna, tahaks ka esineda mudelraudteega.
See siis formaadis 1:120 makett, suurust 125 x 80 cm koos sama suure lisalauaga ja omil jalul. Sobiks nii 5 ruutmeetrit põrandapinda.
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas Tsiknat »

Traatsaba kirjutas:Ei leidnud muud kohta, kuhu nimi kirja panna, tahaks ka esineda mudelraudteega.
See siis formaadis 1:120 makett, suurust 125 x 80 cm koos sama suure lisalauaga ja omil jalul. Sobiks nii 5 ruutmeetrit põrandapinda.
Soov kirjas.

Toomas
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas Soobel »

...ja Soobli laua mõõtmed on seekord 3600x1200mm + istumis- ja teenindusruum ümber selle.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas calico »

Oli tore üritus, nagu ikka, ka inimesed, mõned naised ja mudelid. ;) üks suguvõsa oli küll vallutanud enamus lauast enda alla, kuid tänu sellele täitis mõnusalt militaarmudelite laua. Minu mudelites osutus populaarsemaks Lammas Shauni Airfixi kit, mis tõmbas nii laste kui ka nende vanemate tähelepanu. Endale jäi eredamalt meelde Helduri kaater, Spitfire kolmik ja eriti tooks positiivsena välja lõunanaabrite väljapaneku. Hetked viimasest minimaailmast on siin: https://plus.google.com/photos/11474499 ... banner=pwa
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas Hertsog »

krt, jälle tundub, et oli väga kõva üritus. kahjuks aga on see viimased aastat alati täpselt sel ajal olnud, mil mul on mingid muud kohustused/ettevõtmised. äkki järgmine aasta õnnistab ja saab ka oma kirvetööd kohale vedada... ega neid palju pole, ainult 55 on vist valmis ja inimestele kannatab vast 10-tkond näha tuua.

iseenesest oleks idee viia läbi ka väike aerograafi ja kulutamisetuba, kuid kuna see aasta oli ette teada, et ma jälle ei jõua, siis ei hakanud ka ideed välja käima... aga järgmise korrani on aastake veel aega.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas kalle »

Muidugi oli kõva üritus, eriti kui arvestada meie mastaape ja muud sellist. Korraldajate tahtmine ja ind sellist asja teha väärib suurt tänu ja lugupidamist!
Aga näitus ise peegeldab veidi ka seda seisu, mis meil siin viimasel ajal on. Ehk siis uut materjali on vähevõitu ja paljud tegijad on kadunud. Ise ikka tõin välja kahe Minimaailma vahelisel ajal valminud asjad ja eks sama oli ka mujal märgata.
Hea on see, et üldine tase on kõrge ja külaliste osalemine teeb ka rõõmu. Soomlaste viitsimine oma raudteemaailm üheks päevaks üles panna, väärib ka imetlust!. Külastajaid tundus ka veidi vähem olevat, aga eks see kõik lainetabki. Kui järgmiseks korraks saaks tõesti midagi uut tekitada, nagu siin idde juba koorub, siis oleks jälle samm edasi ja õiges suunas.

Aga üldiselt oli taas kordaläinud üritus, sest lauad olid ju täis ja osalejad rahul, ma usun. Igatahes järgmise korrani!

Kk
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas Soobel »

Kuidagi vähe kajastatud see näitus siin!

Ma sain vähemalt nüüd oma liikuvad pildid ritta: https://www.youtube.com/watch?v=cM6a-rv ... e=youtu.be
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas Joss Metsast »

Minu pildid on siin :
http://album.ee/album/296223/50343519

Tänud korraldajatele ka ja jõudu ka järgmiseks aastaks. Tegelikult oli päris vahva.

Levar
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas calico »

Lühidalt: MM 2015 ikka toimub? kui Siil ära ei tapa siis olen tulija. Teised põdurad?
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas FW Anton »

Seekord ei saa taas osaleda.
Anton - horridoo!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas Joss Metsast »

Kuigi endal õnnestus ainult alguses ja lõpus kohal olla, tundust et igav see üritus just ei olnud.
Paar pilti ka:
http://album.ee/album/296223/50353011
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas Hertsog »

tore, et toimus.
halb, et kuulen sellest nüüd ja praegu.
ju siis ei peetud oluliseks teada anda.
või olen ise pime ja loll.
küsimused jäävad.
oleks ka vaatama tulnud.
ja näitama tulnud.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas calico »

;) vaikus oli jah kuidagi siin majas. muidu ise vaatasin minimaailma kodukalt et nagu justkui toimuks. Aga minu vabandus mittetulemisele ehk see on et Siil ikkagi tappis, niet puht füüsiliselt ei jõudnud enam. ega kõike head ei saagi ;)
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkutulek-näitus

Postitus Postitas kalle »

Üritus ikka toimus, aga erinevaid võimalusi selle toimumise aja kohta ma küll kommida ei tahaks. Eeg oli teada muidu aata alguses.
Sisult traditsiooniline, aga tegijaid oli laudadel veidi vähem küll, st militaari osas. Nii said läikivamad neljarattalised võimu enda kätte seekord.. millest pole hullu muidugi midagi. Ajad ja olukorrad muutuvad ja eks ta kukugi erivalt välja. Minu jaoks oli päev õnnestunud, kuigi pidin tegema valiku ühe teise ürituse arvelt.
Enda jaoks oli uus asi töötav auruvedur, mis lasi silmal puhata peenel metallitöö kunstil ja oli muus osas igati põnev asi.
Järmiseks aastaks võiks teha nii, et üritaks rohkem siit rahvast orgunnitumalt liikuma saada. Eriti oleks hea saada välja uusi nägusi, kellest mõned siin endast paaril korral positiivselt märku on andnud ja siis kadunud. Lisaks mõned muud tegelased, kelle tööd võiks uuesti või esimest korda välja saada. Ühesõnaga võtan endale ülesande järmiseks korraks teha selles oas niipalju kui võimalik ja jaksan. Näis mis välja tuleb.
Aga selle aasta näitus oli vahva ja korralik sündmsi ikkagi. Hea, et oli orgunnijaid ja kohale tulijaid!

Kk
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist