Suur auhind !!!

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas vaoinas »

Seersant Steiner kirjutas:, et niigi kasina osavõtuga võistlusluse KÕIKIDELE osalejatele ei anta auhindu


...nõme lugu jah, et omad joped ikkagi jälle võitsid.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Hertsog »

, et niigi kasina osavõtuga võistlusluse KÕIKIDELE osalejatele ei anta auhindu


ma juba olin mures, et kas see aasta jääb nutt ja hala ära - ei pidanud pettuma :D
see on antud võistluse parim osa ning näide traditsioonide aus hoidmisest!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

Aeg on jälle tänada selle väikese hea traditsiooni eestvedajaid! Minu lugupidamine selle leegikese jätkuva toitmise eest on jätkuv:)
No ja tulemused on jälle õiged. Priit on teinud väärilise tulemuse ja suurepärase arengu. Mulle avaldas väga muljet! Ja Lysanderi kiidan ka igati. Ja selle väärindamiseks olen nõus meile Levariga jagamiseks antud auhinnakotist raskema osa loovutama. Kätte saab siis järgmine kokkusaamine.

Piltide puudumise priitika on õigustatud ja äkki võtan vaevaks midagi ses osas ära tegema.

Aga usun, et järgmine kord on jälle veidi rohkem ja vähemalt sama põnev:)

Kk
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Lemet »

Seersant Steiner kirjutas:, et niigi kasina osavõtuga võistlusluse KÕIKIDELE osalejatele ei anta auhindu


Hea, et mõned asjad kunagi ei muutu ning nende peale raudpoltkindel olla saab...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Priitberg
Liige
Postitusi: 48
Liitunud: 05 Nov, 2019 14:38
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Priitberg »

Omalt pool tänan samuti korraldajaid, kohtunikke ja kaasvõistlejaid. Ma üldse ei arvanud, et nii läheb, olen siiralt meeldivalt üllatunud ja tänulik!

Su 24 ehitamise käigust ja valmis mudelist on mul pilte tehtud, ilmselt lisan need eraldi teema alla (otsin sobiliku teemapüstituse foorumist).

Priit
Priitberg
Liige
Postitusi: 48
Liitunud: 05 Nov, 2019 14:38
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Priitberg »

Priitberg kirjutas:Omalt pool tänan samuti korraldajaid, kohtunikke ja kaasvõistlejaid. Ma üldse ei arvanud, et nii läheb, olen siiralt meeldivalt üllatunud ja tänulik!

Su 24 ehitamise käigust ja valmis mudelist on mul pilte tehtud, ilmselt lisan need eraldi teema alla (otsin sobiliku teemapüstituse foorumist).

Priit
Pole endiselt jõudnud pilte üles laadida siia. Kel võimalus, saab neid kaeda feissi grupist: https://www.facebook.com/photo/?fbid=10 ... 7868706998 katsun ka foorumisse ikka lõpuks pildid tuua.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

kalle kirjutas:Piltide puudumise priitika on õigustatud ja äkki võtan vaevaks midagi ses osas ära tegema.



Tihti on juhtunud, et sellised püüdlused on jäänud plaanideks. Aga teeks seekord teisiti. Ma ju tegin tookord jooksupealt mõned pildid ja kuigi kvaliteet on ka vastav, võib siiski olla tegu ainukeste piltidega sellest korrast. Ja igatahes on vähemalt nüüd õige hetk seda teemat siin nendega värskendada.

Kk
Manused
PSAUHIND21V10.jpg
PSAUHIND21V9.jpg
PSAUHIND21V8.jpg
PSAUHIND21V7.jpg
PSAUHIND21V6.jpg
PSAUHIND21V5.jpg
PSAUHIND21V4.jpg
PSAUHIND21V3.jpg
PSAUHIND21V2.jpg
PSAUHIND21V1.jpg
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

Tere,

Tavaliselt siin väga elavat arutelu ei näe, aga panen siiski siia kirja ühe väikse mõtte, ehk nutulaulu.
Asi nimelt selline, et seekord ei oska endaga kuidagi toime tulla. St, et ei suuda otsustada, mida peaks selle teema raames valmis tegema. Eelmine kord lubasin, et teen mingi veidi suurema lennuki, sest väikseid ja olude sunnil kähkukaid on nüüd juba mitu tk tehtud. Aga hetkel on selline olukord, et olen end oma töömahukate projektidega veidi ära väsitanud ja hing ihkab kangesti midagi, mis kiirelt ja kenasti kokku läheks. Kuigi siia teemasse valikut on mul riiulis väga palju, siis hetkel ei kipu enamus nagu sobima minu tujudega . Aasta alguses oli plaanis Pe-8, aga sellest olen nüüd loobumas, sest taas kipub veidi liiga suureks see tegemine kätte. Anson ja Avia 51 on liiga värsked tulijad kogus ( Jah..kehtib ka reegel, et vanemad olijad pigem enne), ER-2, SB, Er-2 jne on ka kõik olemas, aga need on ka üle keskmise pahtlimagnetid.
Vot ei teagi..vot kui võtan Tamiya Mosquito ja panen selle kokku. Hiljuti oli igati äge kihlvedu, kus meie mehed FBs vaidlesid, kas selline lennuk ikka osales Tallinna pommitamisel. Ilmselt siiski mitte, aga näe seos eestlastega kohe loodud Hetkel lõpetan need mõtisklused..hakkas kergem veidi, kuigi otsust pole.

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Joss Metsast »

Aga tee FW 190, ei vasta selles suhtes küll võibolla soovidele et pisike ja liiga lihtne vms. Vihje siin:
http://fw190.hobbyvista.com/dekker4.htm
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

Ma siin torgin ikka veidi veel teemat ja küsin, et kes sel aastal on siia teemasse midagi tegemas?
Endast niipalju, et peale viimast postitust olen palju variante kaalunud ja otsuselegi jõudnud. Aga viimased sündmused panid meelt muutma, sest esialgne plaan nägi ette punaste viisnurkadega objekti, aga selline isu läks väga üle. Ja siis tuli uus mõte, aga lõpuks otsustasin sel aastal üldse militaarist loobuda. Tundus kuidagi õige tegu. Seega tuleb tsiviil ja usun, et päris kena ja huvitav. Mitte just liiga tuntud ja särava kuulsusega, aga mudelina kindlasti meil üsna haruldane nähtus.
Samamoodi ümber nurga võiks keegi veel oma plaane avada:)

Kk
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Hertsog »

ma võin saladuskatte all avaldada, et ma jätkan juba välja kujunenud traditsioone!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Et Dorpat on Liivimaa ja need Eestimaa auhinnad ei lähe lihtsalt korda :twisted:
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Hertsog »

Noh kui nüüd niipidi võtta, siis... palju teil ka neid väljaspool Lindanisa osalejaid on olnud läbi aegade? Palju uusi tulijaid on lisandunud? Hetkel on ta ikkagi pigem piiratud osalejaskonnaga üritus Tallinna ja selle ümbruskülade piires...
Eelmine aasta tegin ülipeene vihje, et võiks ka osaleda saada virtuaalselt, aga see oli nii peenelt tehtud, et läks enamusest mööda ja erilist kõlapinda ei leidnud. Samas ma kahtlustan, et kui oleks võimalus ka fotode näol osaleda, siis kasvaks ka osalejate arv... mõttekoht. Minu isku pärast pingutada nüüd pole mõtet, sest ma ei usu, et ma mingit Eesti ajalooga seotud asja see aasta viitsiks välja mõtelda (erinevalt eelmisest), aga võibolla leiaks võistlus laiemat kõlapinda, kui esiteks lisada ka fotovõimalus ning katsuks kuulutada ka mujal peale käesoleva foorumi.

Samas muidugi ei pea üldse midagi tegema. Peace and rakkaus!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Joss Metsast »

Osalejaid on kindlasti liiga vähe. Üheltpoolt tingib selle eesti tehnika nappus, soomust ju vaid 3 roomavat ühikut .... Tõsi lennukitega on lugu oluliselt parem... Teiselt aga suhtumise küsimus , et milleks.

Kunagi sai Kallega enamvähem koos kirjutatud et kohaletoimetamine pole probleemiks , nii mõnigi foorumi liige kimab iga nädal kuhugi ja on kindlasti nõus õla alla panema. Tõsi, see nõuab natuke rohkem planeerimist ja nö viimase sekundi viimistlemist teh a ei saa :)
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

No aga veelkord..see Eesti tehnika nappus pole ju problem. Eeskiri lubab ju päris laialt asja võtta ja pole sugugi vaja vaid sinimustvalgega piirduda. Eelmise aasta võidutöö ju tõestab seda jällegi hästi ja kui nii asju võtta, siis on valik üsna lai. Mina lähen ka sel korral naabrite manu.

Kk
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist