ZIS-42M

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: ZIS-42M

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Te ju kõik nii ahned, et ainult mina ja mina
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: ZIS-42M

Postitus Postitas Joss Metsast »

Seersant Steiner kirjutas:Te ju kõik nii ahned, et ainult mina ja mina
Et kus otsast see nüüd välja paistis :)


Tegelikult oleks hoopis vahvam kui fossiil võtaks nüüd ette ja näitaks siin teemas edasi kuidas üks õige mudel sünnib, läbi higi, valu ja pisarate.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: ZIS-42M

Postitus Postitas vaoinas »

Joss Metsast kirjutas: Tegelikult oleks hoopis vahvam kui fossiil võtaks nüüd ette ja näitaks siin teemas edasi kuidas üks õige mudel sünnib, läbi higi, valu ja pisarate.

Jaa, kui Levar oleks eile kokkutulekul käinud, siis Levar teaks, et Fossiil on juba hoopistükkis uuel töömaal.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: ZIS-42M

Postitus Postitas fossiil »

No ei, higi, valu ja pisarad on praegu küll pausile pandud - mul on liimi aurude neutraliseerimise süsteemi aretamine alles poolel teel. Enamus juppe on juba olemas ja osa ka valmis, isegi söefilter on hangitud, sellele on vaja veel kere valmis lõigata-väänata ja võiks kokku panema hakata. Aga mida ma veel leidnud ei ole on sobiv voolikujupp - ca. 40 mm läbimõõduga hästi kerge ja "vedel" imivoolik, nii 30 -40 cm pikk. Sellist olen näinud koroona hingamisaparaatide küljes, aga ei oska kusagilt otsida. Meditsiinitehnika tüübid soovitasid Hydroscandi poest vaadata, et seal olla kõiksugu imeasju saada, eks üritan lähiajal läbi suusatada, mine tea...

Aga seeru kurtmine, et fossiil on ahne ja ei täi talle nüüd paari rattakest eraldada - no sama juttu aeti ju kunagi ühe märgilise kalapea kohta samuti.. Tegelikult on nii, et kui mul oleks neid rattaid valatud juba komplektide kaupa, siis poleks ehk probleemi, aga et ma pean sinu jaoks ekstra uued vormid tegema ja valama hakkama - no tead, sellel ei ole mingit mõtet. Sest kui loogika appi võtta, siis ei ole sul nende ratastega mitte midagi peale hakata - nende paigaldamiseks tuleb kogu krempel nii kapitaalselt ümber ehitada, et seda ei ole lihtne isegi ette kujutada.
Nii et soovitan soojalt antud mudel otse karbist kokku panna ja mitte tegeleda üle võimete punnitamisega.
Selle moto alusel tõmbasin ka ise ühe projekti käima, loodan nädalavahetusel mõned klõpsud teha ja lühemat sorti teema algusega maha saada.

Urmas.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: ZIS-42M

Postitus Postitas Joss Metsast »

vaoinas kirjutas:
Joss Metsast kirjutas: Tegelikult oleks hoopis vahvam kui fossiil võtaks nüüd ette ja näitaks siin teemas edasi kuidas üks õige mudel sünnib, läbi higi, valu ja pisarate.

Jaa, kui Levar oleks eile kokkutulekul käinud, siis Levar teaks, et Fossiil on juba hoopistükkis uuel töömaal.

Ärge kruvige pinget, näidake parem pilte :)

Kas tõesti 1:35 lennuk ???
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist