Neubaufahrzeug

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Neubaufahrzeug

Postitus Postitas fossiil »

Hmm, isiklik domeen kõlab muidugi ahvatlevalt, aga nende väheste piltide jaoks, mis ma aasta jooksul üles laen on selline summa veits luksuslik. No võib-olla olen liiga koi, aga ikkagi - selle eest saab juba väga korraliku mudeli...
Aga olgu, proovin siis selle imguri ära, tegin konto ja lasin paar pilti üles, testiks siis esimene:

Pilt

Nonii, mis siis välja tuli? Nonäedsa, tänu Kristjani abile saigi pildi lahti ja puha. Mõned järgmised veel:

Pilt

Pilt

Pilt

Ja viimane - kuna Rakveres näidati süüdistaval ilmel lausa näpuga puuduoleva tagatule suunas, siis üks pilt tõestamaks, et tagatuli asub nüüd oma seaduslikul kohal:

Pilt

Hetkel olen seda meelt, et antud projekt on lõppenud. Tulemusega ma ise päris rahule ei jäänud, aga eks arenguruumi peab ju alati jääma. Masinat "retsima" ei hakanud, kuna piltidel pole erilisi ekspluatatsioonijälgi näha. Nii et värvikriimud ja muu selline butafooria jäävad (seekord) ära.

Järgmine projekt on hetkel laual, tundub et varsti läheb juba värvimiseks, aga kõigepealt tuleb kolmapäeval tilluke esitlus.

Urmas.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Neubaufahrzeug

Postitus Postitas Hertsog »

ei no väga vahva... paar pisiasja oleks mille kallal ilkuda, aga ei viitsi kallil pühabaõdakul. kogu see teema tekitab peeglissegi küsimuse, et miks pole oma tallu antud asja veetud... samas on nii T-28 kui ka T-35 riiulis olemas...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Neubaufahrzeug

Postitus Postitas vaoinas »

Minu meelest on ikka väga hästi õnnestunud.
Ja selle pisut heledavõitu halli pärast ei maksa ka muretseda - minu meelest nägi see laivis tegelikult päris hea välja.

Erilise meistritööna tahaks välja tuua laternad - no need näevad ikka imelised välja.


Kuigi mul endal neid tankihalle juba liiga palju kipub saama, siis see sinu teema on pannud sügavalt järgi mõtlema, et peaks ise ka ikka selle Neubaufahrzeugi millalgi ette võtma ja ära tegema.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Neubaufahrzeug

Postitus Postitas fossiil »

Tänan positiivsete hinnangute eest!

Tegelikult on endal selline lõpetamatuse tunne alles sees - kuidagi niru jäi viimane viimistluse osa, aga tundsin, et väsisin ära. Ja mõnele küsimusele ei leidnudki vastust, nagu näiteks see, et kuidas kinnitusid tagavara-roomikulülide segmendid? Fotodelt ma selle kohta midagi leida ei suutnud ja mudeli peal püsivad nad igatahes ainult tänu gravitatsioonile..
No ja mõned sellised rumalad tähelepanematused: viimane foto koos uhkelt üles pushitud tagumise laternaga - sellelt on näha, et ventilaatori kate oli ilmselt valmistatud roppu moodi paksust soomusplaadist.. Aga et selle servad oleks võinud samuti õhukeseks lõigata, nagu porilaudadel, no selle peale tulla oli ikka vääga raske, no ja nii edasi.. Ahjaa, komandotorni panin klaasplokid samuti paika, aga tegelikult see palju juurde ei andnud - nende välimine pind on üleni kergelt säbruline ja erilist efekti ei anna. Võimalik, et oleks tulnud üle poleerida, aga mul on varasemast suht niru kogemus pehme läbipaistva plastiku osas, nii et ei hakanud jamama.

Heledavõitu hall mind eriti nukrutsema ei pane, aga näiteks Rakvere näitusel käimine tõmbas teatud sorti kellukese helisema küll - nüüd on ju led-lampide ajastu ammuilma käes ja näituste pinnad vägagi hästi valgustatud. Nii hästi, et sain seal aru, et edaspidi tuleb rõhku panna mitte eriti heledatele mudelitele, sest Rakveres tundusid heledamat sorti mudelid ikka väga plassid. Aga eks kõik ju muutub.

Aga Nb.Fz. - mine tea, kui vaim peaks veel peale tulema, proovin viimistluse juures veel üht-teist.

Urmas.
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Neubaufahrzeug

Postitus Postitas Sam Beaver »

fossiil kirjutas: Pilt
Loll küsimus võibolla, aga elu on õpetand et lolle küsimusi küsimata targaks ei saa. Need lillad täpid tunduvad olema midagi ajutise liimi taolist. Mis täpsemalt, kui saladus pole?
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Neubaufahrzeug

Postitus Postitas kalle »

See on Maskol, või vastav toode mõne muu firma purgist. Vedel maskimiseks mõeldud toode, millega väga hea ajutisi kinnitusi teha. Üllatavalt tugev ja hiljem lihtsalt eemaldatav ilma lahusti vms asjata. Lihtsalt rullida maha ja jupid on puhtad.

Kk
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline