Ära anda

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
aff
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 20 Veebr, 2019 13:10
Kontakt:

Ära anda

Postitus Postitas aff »

Minu kadunud isa oli täielik mudellennukite fänn ja peale tema lahkumist on mul pool majapidamist tema kallist varandust täis.
Annaksin kogu kupatuse lahkesti mõnele huvilisele korraga ära.

Lennukite seisukorda ja komplektsust ei oska kommenteerida, on nii kokku liimitud ja värvitud isendeid kui veel karbis ja liimimata, sest tegu vähemalt 40 aasta pikkuse kirega.
Kogus on tõesti suur, ikka mõnesaja kanti, seega jupphaaval ma nendega lihtsalt tegeleda ei jõua.
Peamine, et leiaksid endale uue peremehe, kes samasugust suurt kirge jagab ja ehk naeratuse näole toob.

Fotol vast kümnendik noosist.
lennukid.jpg
lennukid.jpg (115.35 KiB) Vaadatud 2500 korda
Asukoht Tallinn.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas Hertsog »

Tere

See on väga ahvatlev pakkumine. Olles ise küll maismaatehnikale peamiselt keskendunud, ei ole ma kindlasti kirglikkuse osas esimene sihtrühm.

Samas on ettepanek foorumi vanematele - kooskäivatele - kolleegidele lennunduse alal: äkki panete jõud kokku ja võtate enda hoolde. Seal edasi saate kohtumiste käigus omavahel jaotada neid (äkki tunnen ka ise mõne vastu huvi siiski, näiteks 1/48 skaalas).

Sellise kogu puhul jagan annetaja mõtet, et see võiks minna nende inimeste kätte, kes jagavad kirge ning oskavad seda hinnata. Aga kahjuks tuli kohe meelde meie vahva tasuta asjade eriosakonna vanemspetsialist, oravavihkaja/rongilõhkuja, kes ilmselt juba jõudis tati kurku tõmmata ja ennast "järjekorda" sättida ning kelle käes see kogu ilmselt hääbub taaskordseks osaks poolikute asjade surnuaias...

Kalle, võtad äkki enda peale?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas kalle »

Oleksin valmis sellega tegelema. Võtaks kogu kupatuse enda kätte ja jagaks siinsetele huvilistele laiali. Koos paneks äkki ikka miski väikse fondi kokku, saaks midagi meeneks ka isa mälestuseks. Kuidas tundub?

Kk
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas calico »

Tundub hea mõte! Ning oleks jah austusväärne nii teha, nii nagu fossiili kaudu vahepeal tulnud sarnastel põhjustel müügil olnud kogu.
aff'ile muidugi kaastunne... :rip:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
aff
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 20 Veebr, 2019 13:10
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas aff »

Andsin kogu kupatuse esimesele soovijale ära. Lubas teistega lahkesti jagada :D
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas vaoinas »

aff kirjutas:Andsin kogu kupatuse esimesele soovijale ära. Lubas teistega lahkesti jagada :D
Ega esimene soovija ometi Seersant Steineri nimeline ei olnud? :?
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas kalle »

Kuigi selle kümnendiku pildil ei olnud midagi, mis oleks olnud minu skaalas või oleks endale jätnud, oleks olnud põnev asjaga tegelda. Midagi liiga kerget selle tegevuses pole, seda olin arvestanud. Nüüd on muidugi põnev, kas ja mis edasi saab:)

Kk
Priitberg
Liige
Postitusi: 48
Liitunud: 05 Nov, 2019 14:38
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas Priitberg »

Oehh, kurb uudis... Kaastunne lähedastele.
Jagan mõtet, et aastakümnete pikkune hobi või selle järelmed jõuaksid sobilike inimeste kätte.
Kui miskit jääb, siis võin ka toetada.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas calico »

Tahes tahtmata vaatad enda lookas riiuli poole, arvutad keskmist mudeliehitusaega, vaatad peeglisse ja mõtled, kas ja miks? Eriti sellisel ajal nagu praegu hakkad ise ka juba selles vanuses elu kaduvusest mõtlema. Siis rehmad käega, siis kui on minek, pole enam minu mure, need on lihtsalt asjad, ja ma tean ka juba kellele ma selle pärandan kui peaks midagi lõpliku juhtuma... Aga lõpuks on need lihtsalt asjad! :write:
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas kalle »

Kuulge mind ikka väga huvitab kuhu see kogu läks! Ja miks huvitab?
Vaadake, ma olen siin viimase u 17 aasta jooksiul ajanud kokku päris arvestatava karpide kogu. Selle aja sisse jääb lõputult ostmise rõõme, häid leide, oksjonite pinget ja pettumisi, kokkuleppeid, et teeks nüüd veidi vahet ja siis nende kokkulepete murdmist..veelkord rõõmu ja pinget ja ajutist süütunnet. Rõõmu ikka kõige rohkem. No ja raha on ka kokkuvõtteks itta kanti kulunud.
Aga ma tahaks teada mis tunne on, kui üsna suur kogu sedasi korraga niisama pähe kukub..endal pole sellist kogemust olnud noh. Tahaks kaasa elada ja teada mis edasi, äkki on nõu vaja ja nii. Põnev on. Vaikus on nõme!

Kk
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas Mazz »

Mingi kogus lennukeid tekkis fb marketplace
https://www.facebook.com/marketplace/it ... _top_picks
Viimati muutis Mazz, 10 Mär, 2021 20:43, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Ära anda

Postitus Postitas kalle »

See on põnev kogu küll, aga siinkohal on tegu valmis müüdavate mudelitega, millel ei ole siinse koguga ilmselt pistmist.

Ja lisaks:
vaoinas kirjutas:
Ega esimene soovija ometi Seersant Steineri nimeline ei olnud? :?
Ja olgu ka siin siis vastatud sellele, et minule teada antud andmetel, saab sellele küsimuse vastata EI.

Aga jälgime teemat:)

Kk
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist