Pro Patria II

Teenistuskaaslaste, sugulaste jt inimeste otsimine foorumi kaudu.
Vasta
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Pro Patria II

Postitus Postitas Arnold »

Kuulsin täna endale imestuseks, et selline raamat on ilmunud http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?173098
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Ostsin täna ära............................................................................
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pildusime siin omakeskis aasta aega pärleid sigade ette, õigemini küll ühe SEA ette, kellele sai militaar.net-i vastavat tööd tutvustatud ja kes tänutäheks saatis mulle lausa raamatu "Kannatuste aastad 1940 - 1941" pühendusega: "Va. Arnold Unt! Lugupidamisega Peep Varju"
Kahjuks ei saa ma samaga vastata, sest lugupidamine pole mingi turult saadav kaup!
P.S. Kui arvate, et midagigi on meie tuvastatud nimedest ja täpsustustest raamatusse jõudnud, siis eksite rängalt. Või siiski mitte päris: Osvald Vaidlo on ümber maetud Võrru(sic!) ja minu nimi sinna taha pandud! Sellise rämpsu koht on paberihunt, aga olgem realistid...
Henn
Liige
Postitusi: 514
Liitunud: 19 Nov, 2007 13:38
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Henn »

Äkki täpsustad, mis seal nii petseris on, et kurja vanduma ajab.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Teemas http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... sc&start=0
toodud andmete põhjal ainult esimene lehekülg: Osvald Vaidlo on tehtud 20 päeva nooremaks ja väidetakse, et on ümber maetud Võru kalmistule, lisaks minu nimi tahe pistetud; Otto Uini andmed on parandatud, allikaviide puudub; Orest Jansoni ümbermatmine Vistlasse puudub; Markus Veske on pistetud Vistlasse, ometi on must-valgel loetav, et maeti ümber peale lahinguid Kullengast - loomulikult ei viidud teda ühest tähistamata august teise; Ahase täisnimi puudub, pole maetud Sääse külla vaid Sääsküla külla; Osvald Meema endiselt Luunjas - oli Sääskülas ja nüüdseks Võru kalmistul, 1. Prk. rüg. on jama - Võru mehi sinna ei värvatud jne., jne. Mida edasi, seda hullemaks läheb, sest langenute nimesid pole lihtsalt nimekirja lisatud - olgu või langemisteade avaldatud (Erich Jõesaar)! Siinjuures on juba mõtetu närida raamatu pealkirja kallal (praktiliselt sama seltskond on juba avaldanud raamatu "Pro Patria II")
Kui ma näen, et minu poolt kontrollitav töö on pask, siis tekib tugev kahtlus ka ülejäänu osas. Jälk haltuura!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist