Kohtla-Nomme Ajaloomuuseom (naitus)

Militaarmuuseumid, -ekspositsioonid, -kollektsioonid -- kuidas iganes keegi neid nimetada tahab.
Vasta
Kasutaja avatar
renx90
Liige
Postitusi: 317
Liitunud: 25 Apr, 2007 8:16
Asukoht: Ida-Viru
Kontakt:

Kohtla-Nomme Ajaloomuuseom (naitus)

Postitus Postitas renx90 »

Tere lugupeetud foorumikaaslased

Mul oleks teile vaike palve

Nimelt: Mul on tegemisel Kohtla-Nommel muuseum (naitus) mis holmab kohtla-nomme ajalugu. Kui kellelgi leidub esemeid mis on parit 2 ms ja mida on soov annetada muuseumile siis palun antke tead (PS-is)
On ka oodatud esemeid tsiviil kaitsest ja esimese vabariigiaegsest Kaitse liidust ning talu esemeid mis parinevad enne noukogude aega.
Ootan huviga tagasisidet
Ette tanades
Rene
VÕITE PAKKUDA IGASUGUST MILITAAR KAUPA OLEN PEAAEGU KÕIGEST HUVITATUD-esemed lähevad Kohtla-Nõmme ajalootuppa kohtla.ajalootuba@gmail.com
Kasutaja avatar
renx90
Liige
Postitusi: 317
Liitunud: 25 Apr, 2007 8:16
Asukoht: Ida-Viru
Kontakt:

Postitus Postitas renx90 »

Kohtla-Nõmme ajaloomuuseum (püsi näitus) on nüüd avatud
Kohtla Kaevanduspark-muuseumis.
Lisaino :
Kaevandus muuseumist
http://www.kaevanduspark.ee/kontakti.htm
VÕITE PAKKUDA IGASUGUST MILITAAR KAUPA OLEN PEAAEGU KÕIGEST HUVITATUD-esemed lähevad Kohtla-Nõmme ajalootuppa kohtla.ajalootuba@gmail.com
Kasutaja avatar
renx90
Liige
Postitusi: 317
Liitunud: 25 Apr, 2007 8:16
Asukoht: Ida-Viru
Kontakt:

varastatud!

Postitus Postitas renx90 »

Tere kaasfoormulased

Tahan teatada Vargusest. :evil: Umes 2 kuud tagasi varstati ajaloomuuseumist 250 MG42 padrunit koos lindiga ja lindi söötjaga lint oli nagu uus ja padrunid samuti 200 padrunit olid vasetatud metallkestaga ja 50 padrunit trasseri märgistusega mustaotsaga padrunid olid läbipuuritud ja tongid olid mõlkis trasserimärgistusega padrunid olid metallkestaga roheliselakiga ületehtud esines põhjadel roostet ja läks kaduma 3 miinipildujamiini sütikut Mustad plastik(epoksiid) Kui kellelegi on pakutud konkreetsed esemeid mille päritolu tundub kahtlane oleks muuseum väga tänulik kui need tagasisaaks.
Juhul kui ei tagastata siis oleks mul ettepanek , et kui kellelgi leidub neid esemeid sooviks muuseum saada oma kollektsiooni tagasi neid.
Ettetänades Renx
Vabandan kirjavigade pärast kui neid on.....
VÕITE PAKKUDA IGASUGUST MILITAAR KAUPA OLEN PEAAEGU KÕIGEST HUVITATUD-esemed lähevad Kohtla-Nõmme ajalootuppa kohtla.ajalootuba@gmail.com
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist