Väike väljapanek Treimanis

Militaarmuuseumid, -ekspositsioonid, -kollektsioonid -- kuidas iganes keegi neid nimetada tahab.
Vasta
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Väike väljapanek Treimanis

Postitus Postitas Mõmps »

Meil on Treimanis, Häädemeeste vallas, Pärnu maakonnas midagi, mille kohta mul isa tavatseb öelda muuseum :D Tegemist siiski sellise väikse toreda kogumiga vanavarast, mida meie maalt leida on.

https://www.facebook.com/treimanimuuseumimaja/

Kel sinnapoole asja, võib lahkesti läbi astuda. Aga paluks ette helistada. 5196 0043 Ants.

Tegemist pole küll sõjavara või sõjamuuseumiga, aga vast on siinse foorumi lugejatel piisavalt lai silmaring, et sealt miskit huvitavat leida. :)
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
Kasutaja avatar
Rügaja
Liige
Postitusi: 712
Liitunud: 01 Dets, 2008 3:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Väike väljapanek Treimanis

Postitus Postitas Rügaja »

Tere, märkasin postitust alles nüüd, aga sattusin Treimani muuseumis käima just augusti esimesel nädalal.
Ja mina ütleks selle kohta muuseum julgesti, harrastusmuuseum.
On ju harrastusteater jne, nii et harrastusmuuseum on täitsa auväärt asi.
Väljapanekus ongi eeskätt vanad majariistad, igasugu tööriistad ja vanad sõjariistad.
Mina merehuvilisena kiikasin eeskätt mere- ja kalameheriistu, ka neid leidus üksjagu.
Tulevikus võib mõelda, millisele teemale rohkem keskenduda. Kui alkoralli peaks pikalt kestma, siis võiks Treimanis, kust maantee läheb kohe kõrvalt Heinaste poe suunas, näiteks rannaelu ja alkoholi ajaloolisi seoseid näidata. Või näidata väljapanekus, kuidas Pärnumaa on tühjemaks jäänud viimase 30 aastaga?
Jõudu!
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36343
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Väike väljapanek Treimanis

Postitus Postitas Kriku »

Rügaja kirjutas:On ju harrastusteater jne, nii et harrastusmuuseum on täitsa auväärt asi.
Jutt Jumala õige. Jõudu jah!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist