Relvajõudude keskmuuseum Moskvas

Militaarmuuseumid, -ekspositsioonid, -kollektsioonid -- kuidas iganes keegi neid nimetada tahab.
Vasta
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Relvajõudude keskmuuseum Moskvas

Postitus Postitas tossom »

Tere,

Moskvasse ei satu tänapäeval just sageli. Veel vähem satub sealsesse Relvajõudude keskmuuseumisse. Kuna tööasjus seal peaaegu terve nädala viibisin, oli kindlaks sooviks ka muuseumis ära käia. Nii õnnestuski ühe kohaliku tubli noormehega kokku leppida, kes Mind sinna sõidutas ja Minu ammune soov sai täidetud. Ka kohalik ise tuli muuseumisse, kus ta polnud muide kunagi käinud ja pärast tänas igati, et teda kaasa kutsusin ja veel huvitavat juttu esemetele ja autasudele juurde rääkisin.
Muuseum on suur, minu meelest 11 saali + tehnika väljapanek õues. Selgelt tegemist kohaga, kus peaks käima, kui kogud Nõukogude ordeneid-medaleid ja muud sellist kraami.
Ka foorumlastele mõeldes sai tehtud paras ports pilte, pildistamine ise maksis 100 Rubla, sissepääsu hinnaks oli mäletamist mööda 50 Rutsi.
Valgus oli kohati suht kehva ja läikiv vitriiniklaas segas pildistamist, kuid pildid tulid siiski enam vähem. Ühesõnaga- võimas!

Pilte näeb siin:

http://s25.photobucket.com/albums/c91/tossom/muuseum/

:wink:
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Kiitus :!:

Jäin keset tööpäeva ennastunustavalt fotosid vaatama..... :D
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2040
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Würger 190G »

Tubli töö ja et viitsimist oli. Tundub, et oma huvi militaar regaalia vastu?

Huvitavat värvi 29 ja üldse välisekspositsioon tundub suht huvitav. Mõned mulle tundmatud torud väljas.
Edu ja tänud ülevaate eest.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Peaks olema see...

http://www.cmaf.ru/

o
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist