Sidekaabli... ?

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas metsapoole »

On keegi juhtumisi teadlik mille kinnituseks need võiks olla. Tulid välja eelpool olevate raamide lähedusest. Selles videos urgitsetakse välja üks side teemaline kastikolakas. Täpselt 4.27 kohal hetkeks välgatab selline vidin.https://www.youtube.com/watch?v=7DjhN2x77Vc
leid 1441.jpg
leid 1438.jpg
leid 1437.jpg
[attachment=0]leid
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas metsapoole »

Tirisin kaablirulli sara alt välja kuna vahepeal tuli natuke lisa. Tuleb välja, et kaabel ikkagi vasest. Jäin lolli peaga uskuma oma detektorit, too pröökas kaabli väga kehva signaaliga mustaks rauaks. Poleks kaablipistikule pihta saanud oleks tuimalt üle jalutanud. Ei tohi ikka aparaati uskuda 18kg vaske rõngas aga tema arvates tava raua risu raisk :twisted:

Kui kellelgi huvi siis komplekt on saadaval.
Manused
leid 1743.jpg
leid 1747.jpg
leid 1784.jpg
traatjalg
Liige
Postitusi: 176
Liitunud: 13 Mär, 2007 15:30
Asukoht: harju
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas traatjalg »

Mis aparaati kasutad? Kunagi kui oli minelab sovering siis see oskas ka nii moodi teha.
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas metsapoole »

traatjalg kirjutas:Mis aparaati kasutad? Kunagi kui oli minelab sovering siis see oskas ka nii moodi teha.
Kollane aparaat kuigi olemuselt täitsa blondiin. Selline rõõmsameelne jutukas. Kõik roostes pleki känkarad kiljub juveeliks. Igav sellisega juba ei hakka ja kui on viitsimist ära kuulata siis miskit leidmata kah ei jää.
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas metsapoole »

Mõnda aega tagasi käisin sõbraga samas kohas ajaviiteks kolams. Sõber leidis lõdva randmega samasuguse kaablirõnga ainult mõlemad otsad ära kohitsetud. Olin kindlalt varem korduvalt garrett ace 250-ga sellest üle käinud ja jalutasin ka seekord tummalt üle. Kuigi nüüd oli mul madala hertsiga XP käe otsas. Kaaslasel C.SCOPE. Ju see peenike vasekiud tahab ikka kõrgemat sagedust.
Manused
leid 1827.jpg
Kasutaja avatar
desert eagle
Liige
Postitusi: 1086
Liitunud: 02 Nov, 2005 16:56
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas desert eagle »

Sa ei oska lihtsalt aparaati kasutada.XP-ga on võimatu sellisest kaablikerast üle minna!
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas Plönn »

desert eagle kirjutas:Sa ei oska lihtsalt aparaati kasutada.XP-ga on võimatu sellisest kaablikerast üle minna!
Hetke märgund ja läbivettinud Maapinnast isegi Vellemani kärakaga võiks sellist poognarulli ca meetri pealt püüda :wink: :)
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas metsapoole »

Kaabel väga kvaliteetse isolatsiooniga. Elastsus täielikult säilinud ja ei mingeid mõrasid. Kaks heledat soont ja kaks tumedat.

Huvitav millest selline enesekindlus. Kes kahtleb võin kaablit laenata testimiseks aga veel parem ostke ära saate erineva niiskusega pinnasesse kaevata või erinevate aparaatidega õhuteste teha, kes kuidas heaks arvab.
Manused
leid 1840.jpg
leid 1849.jpg
leid 1860.jpg
Kasutaja avatar
desert eagle
Liige
Postitusi: 1086
Liitunud: 02 Nov, 2005 16:56
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas desert eagle »

See on juba eriline anne nii jämedast kaablist üle minna.Mul on samuti XP masin ja ei ole mingi probleem leida sidekaablit mis on kordades peenem.
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas metsapoole »

Leidsin palju huvitavat teavet siit http://der-fernmelder.de/ Mulle pakkus kõige rohkem huvi muidugi feldkabelbau koos kogu oma alajaotus teemaga. Ei olnud mul õrna aimugi ,et nendele pistikutele on fikseerimis klamber oma paigaldus tangidega ja ühe liini pistik j.n.e.
Kui on pakkuda antud teemast juppe olen huvitatud ostmisest. Trumlist alates kuni...
--------------------------------------------------------------------------------------------
desert eagle kirjutas:See on juba eriline anne nii jämedast kaablist üle minna.Mul on samuti XP masin ja ei ole mingi probleem leida sidekaablit mis on kordades peenem.
Eks meis kõigis on varjul peidetud andeid. Mul endal oli samasugune emotsioon. Miks ma muidu siin selle välja käisin. Ma ei tea mis masin sul aga mul algeline adx 150 Discrim sisse klõpsatult kõige madalamas asendis võtab seda kaablirulli valikulistest kohtadest max 10-15cm kõrguselt. Tibu näitab jonnakalt mustmetalli ja peale ühe kriipsu jagu discrimineerimst on vaikus. Tava sidekaablit ei tunnista minu adx üldse. Ja mingil põhjusel meeldivad hirmsasti C.SCOPE-le maakivid.
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas metsapoole »

Veel üks kinnitus tehnika küljest. See nüüd natuke erinev tavalisest sellele on võimalik mõlemat pidi sidekaabli raami peale paigaldada.
Manused
leid 2171.jpg
leid 2172.jpg
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: Sidekaabli... ?

Postitus Postitas metsapoole »

Mõnda aega tagasi leidis hää kamraad staabi paiknemisalalt korraliku pihutäie neid õhuliini külge kruvitavaid klemme. Sain minagi sellest leiust omale osa. Huvitav mille klambrid need väiksemad on.
Manused
P1010002.JPG
P1010009.JPG
P1010013.JPG
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist