mõnikord lõpeb "jalutuskäik" metsas niimoodi

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Kui ma ei eksi siis laupäeval pärastlõunal oli kuulda üksikut pauku kusagilt lõhkeaine tehase suunalt, ei oska arvata kas see oli kuidagi seotud või mitte....
Kui on probleem, tõmba lõuga
stilett
Liige
Postitusi: 1510
Liitunud: 02 Veebr, 2006 11:39
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

...

Postitus Postitas stilett »

Eks ootame täiendavaid uudiseid, mis valgustaksid täpsemalt, mis ja kuidas siis juhtus...
Kasutaja avatar
kristjan82
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 02 Mär, 2006 16:49
Asukoht: laagri
Kontakt:

Postitus Postitas kristjan82 »

vaene kaduneke toksiski neid mürskude vöid arvatavasti,vaevalt et niisama miski paukuma hakkab.
kaastunne ikkagi
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Kurb lugu muidugi, aga ehk teeb keegi kogu sellest loost ka oma järeldused - lõhkekehi pole vaja näppida, ammugi neid siis oma autosse või koju vedada.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Sellisest idiootlikust käitumisest on kõlakaid olnud varemgi - imekspandav, et nii harva midagi juhtub! Eks aeg ole oma teinud, aga kõva tahtmise peale saab teinekord vist paugu lahti küll?
Ise nähtud neid jublakaid küll, aga kui ei hakka uurima mis "kassi kõhus", siis on suurem tõenäosus lusikas nurka visata autoga objektile ja tagasi sõites. Suure tõenäosusega Darwini preemia kandidaat.
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Loo loogiline jätk on läbiotsimised tema "kolleegide" elamistes, suvilates, garaazhides, tuttavate pool jne. Nii et inimesed - olge valvsad :?.

Üldse ei imestaks kui juba selle või järgmise nädala lehtedest loeksime mõnest õnnestunud politseioperatsioonist, mille käigus võeti ära tonnide viisi rooses lõhkekehi. Seda lätlaste foorumit vaadates tundub, et näiteks panzerfaustide või mürskude kohapealene "deaktiveerimine" on mõnele sellile seal igapäevaseks tööks.
halleluuja
Liige
Postitusi: 144
Liitunud: 28 Dets, 2004 11:32
Asukoht: Wesenberg
Kontakt:

Postitus Postitas halleluuja »

Loo loogiline jätk oleks tegelikult läbiotsimine tema enda elukohas, keldriboksis ja daatšas, sest isiklik praktika on näidanud, et sellised "kollektsionäärid" hoiavad südamerahuga lõhkematerjali oma korteri esikukapis, elutoa sektsioonis ja köögilaua all.
traatjalg
Liige
Postitusi: 176
Liitunud: 13 Mär, 2007 15:30
Asukoht: harju
Kontakt:

loogiline

Postitus Postitas traatjalg »

See nüüd küll ime ei ole olen ise näinud värskete töötlemisjälgedega miine.Kunagi see kahjuks juhtuma pidi.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

speedsta, mida pead silmas tehase all? Võid ka privasse hõigata. Olen isegi igasugu asjandustega kokku puutunud, kuid 99 % , mis on võimalik olnud on maetud poole sügavamale , kui leitud sai. No palju ka mida sai lokaliseeritud sai ka teatatud kuhu tarvis. Sitt lugu see , et Päästeamet ei lähe metsa 3-4 km. mingi juraka järgi. Ja midagi pole teha lihtsalt tuleb maha matta , et šuurikud raisad ei saaks keet´ma hakata. Mürsk 70 cm. ja rohkem piisab täiesti, et tava otsijad seda ei leiaks.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Pauk tuli umbes sellest suunast, minu arvamus, võin ka räigelt eksida. Ise olin tegelesin metsas entomoloogia ja ornitoloogiaga.
Ringi sees tehas.

Pilt
Kui on probleem, tõmba lõuga
halleluuja
Liige
Postitusi: 144
Liitunud: 28 Dets, 2004 11:32
Asukoht: Wesenberg
Kontakt:

Postitus Postitas halleluuja »

Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Siis on ju kõik hästi, et põmmpea metsas ribadeks lendas - kodus oleksid veel ka naabrid kannatada saanud.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2059
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Plahvatuses hukkunud mehe kodus relvaladu:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=16565440

Inimesed, olge valvsad. Ärge mürske kah koju tassige.
Kui on probleem, tõmba lõuga
valloon
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 13 Juun, 2007 15:56
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas valloon »

Kõik ei ole kuld mis hiilgab, nii et ei tasu ikka kõike näppida ja kodu vedada mis maapõuest välja tuleb.
Kes ajalugu ei mäleta,elab tulevikuta.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist