Sõnaseadja

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Martin Herem »

Borja kirjutas:
toomas tyrk kirjutas:Kolmandaks - ära hakka nüüd ise mingit poliitsõda korraldama.
..kindlasti ei hakka - ma ikka rohkem nagu "päris sõja" mees (kui sa sellest siiani aru pole pole suutnud saada) :wink:
:lol:
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas oleeg »

Märkasin sisukat sisukat sõnumit ja olen veendunud, et see võiks klassika hulka kuuluda. Autoriks on ksf alban ja pärit sellest teemast: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid http://militaar.net/phpBB2/viewtopic.ph ... 6&start=15

...olen ühte grafomaani oma silmaga korduvalt looduses (loe: Kaitseliidu õppustel) näinud. Dissonants siit loetud kõnealuse kasutaja postituste ning looduses nähtud rakukogumi vahel on nii suur, et kuidagi ei saa selle kasutajanime postitusi enam tõsiselt võtta. Ehk minu loo moraal on see - tee midagi päriselus ära, internetipostitused ei loe.

Rõhuasetus on minu oma.

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
London Bridge
Liige
Postitusi: 619
Liitunud: 15 Aug, 2015 18:48
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas London Bridge »

Mõtlesin korduvalt, et äkki peaks järgneva ka siia teemasse üles panema, et oleks olemas ja jäädvustatud ega uppuks pelgalt naljateemasse ära. Iseenesest pole järgnev kuigi tähelepanuväärne mõte, kui eriliseks teeb selle lause autor, akf. Kes on vähegi tema käekirjaga tuttav - näiteks mereväe teemas, aga ka paljudel, paljudel, paljudel teistel teemadel - saab kindlasti aru, mida ma mõtlen.
Kapten Trumm kirjutas:Ehitamise teemal ei peaks väga aktiivselt sõna võtma need, kel pole halli ettekujutust, mismoodi ehitamine käib.
Tsitaat on pärit siit.
My fair lady.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Kriku »

vtl kirjutas:Härrased, kas see on tõesti koht, kus üksteisele pori vastu vahtimist visata?
Ei mitte. Isiklikud pöördumised eemaldatud.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

vtl kirjutas:Härrased, kas see on tõesti koht, kus üksteisele pori vastu vahtimist visata?
.."pori vastu vahtimist" pillutakse(gi) täpselt niikaua, kuni räige (foorumi)karistus selle eest jalaga näkku sõidab - praktikaga järele kontrollitud :twisted:

Ei ole just teemasse aga seda ei ole ka 3 x eelnevat posti siin - pluss veel üks kaasfoorumlast Trummi halvustanud post, mille kohta ma raporteerisin ja mis on siit nüüd (õnneks) ära koristatud.

See teema siin on(gi) ellu kutsutud foorumlaste mõnusa huumori tunnustamiseks ning haiged tigedikud võiksid oma sügelevad sõrmekesed siit eemale hoida - vot tak.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Vilks »

Vilks kirjutas:
Ei demagoogitse, lihtsalt depressiivse väikelinna must huumor.

Kriku:
Vabandust, siin teemas on trolle nii palju olnud, et moderaatori huumorisoon kipub ära kuivama.

Vilks kirjutas:
(Palun kustuta ära, Kriku, lihtsalt tahtsin ära öelda, et Eestis on peale Tallinna ka muid kohti, kus inimesed elavad.)

Kriku:
Vaatan aknast välja ja noogutan - Sul on õigus.
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Svejk »

Sm. Tsäbovõitra ei ole veel surnud... 8)
Akf Roamless on tagasihoidlikult võtnud jäljendada Harri Lehistet:

http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 12#p593912
....siis niipalju on jutus õigust, et loogiliselt oli neil ka kõige suurem seanss pääseda. Kindlasti võib meeskonda kritiseerida, näiteks häire andmisega viivistamisega, kuna sillal arvati, et olukord ei ole nii hull, kui ta juba tegelikult oli, või valitses üldisem peataolek,
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Lemet »

Rõõm täheldada, et akf on suutnud saadud üllitisest üht-teist kôrva taha panna. Mis laseb oletada, et on saavutatud ja enamgi veel...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Svejk »

Lemet kirjutas:Rõõm täheldada, et akf on suutnud saadud üllitisest üht-teist kôrva taha panna. Mis laseb oletada, et on saavutatud ja enamgi veel...
Need on õiged sõnad, mille peal püsivad riigid ja tuleb toetada kui alusmüüri, mis kannab ja enamgi veel.
Kriitikas tuleb toetuda õigetele, kes mõistavad ning on positsioonidel ega õõnesta.
Kriitika peale tuleb panna kindel seltsimees ja kooskõlastada.
Kui igaüks hakkab kritiseerima, ei ole korda ega ülevaadet.
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Kriku »

Akf MadMan tunneb peensusteni raketiasjandust:
MadMan kirjutas:Nagu siin juba välja toodi - strateegiliste relvade õppusel ühtegi Bulava-t ei lasta. Ei tea küll miks? ;)
a) kas on ära varastatud (ja raha maha joodud)
b) pole töökorras (varuosad on ära varastatud ja raha maha joodud)
c) hoitakse sõjasaladust (laskeseadmed on ära varastatud ja raha maha joodud) :D
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 57#p595557
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3304
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Dr.Sci »

Viimsepäevatoitude teemast nopitud :D
Fucs kirjutas:...
Nii kaua ma lähen teen pannil ühe peekoniviilu ja praen munadest paar härjasilma ning vaatan, mida tomat mulle räägib.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Svejk »

Viimsepäevadest:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 42#p598342
Z03 kirjutas: Tjah, ka minul tekitas see 300 ml küsimusi, kahtlusi ja kõhklusi, aga kuna ma ei saa kiidelda väga usina õppetööga anatoomia tunnis (mis on kurb tegelikult ja ei peaks nii olema, aga ma ei saa ka oma loomuse vastu), siis ei sea antud infot kahtluse alla. Kes ma olen, et kahelda?
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Kriku »

Z03 kirjutas:Ma vaatan, et juba ammu ei ole see teema siin sõnaseadmisoskuse imetlemiseks, vaid kiusamiskäitumise demonstreerimiseks. Kiusamiskäitumise puhul on oluline tähele panna, et see on alati õpitud. Õpitakse kas kiusaja jaoks olulistelt ja autoriteetsetelt isikutelt või siis on kiusajat ennast kiusatud.
Tähelepanek on iseenesest õige. Siia postitamine tundub tõesti olevat saanud oponendile ärategemise peenemaks vormiks. Selleks seda teemat IMHO ei asutatud :|

Teemaväline arutelu siit kärbitud.
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Vilks »

Martin Herem
Borjale

Eelistan edaspidi arutada NATO teemasid Borja kassiga ... tundub päris arukas loom olevat.
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
Väino
Liige
Postitusi: 680
Liitunud: 10 Aug, 2009 20:18
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Re: Sõnaseadja

Postitus Postitas Väino »

Akf vtl kirjutas:Jahikaaslane lasi paar nädalat tagasi 400 meetri pealt põdra maha (pärast mõõtsime digitaalse kaugusmõõtjaga üle). Summutiga!
Pervert ja kahtlane tüüp muidugi! Ära keelata ja isoleerida tuleks sellised!
Akf Walter2 kirjutas:Loomulikult! Te jahipervod üldse looma peale ka mõtlete? Ta ei kuule ju pauku kui summutiga lastakse, ime siis et surma saab... :mrgreen:
Tegelikult tuleks siia kopeerida kogu see lehekülg: Relvad>>Püssiroht ning laskeväli
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist