militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kuna kõiki huvitab väga militaar.neti reklaamielu, siis mõned täpsustused.

Tänapäeval ei maksta enam lihtsalt bänneri paigaldusõiguse eest. Tavaliselt ei maksta. Mingil erijuhul see ehk kehtib veel endiselt. Tavaliselt on kaks bänneri tasustamismeetodit - näitamise eest või siis klikkide eest.

Militaar.net on bännerite näitamise õiguse andnud edasi firmale nimega SmartAD, kes kasutab spetsiaalset tarkvara, millega reguleeritakse bännerite näitamist ühele kasutajale. IP aadressi kontrollides. Mõte on selles, et reklaamimüüja ei peaks maksma mõtetult palju kasutute näitamiste eest. Reklaami sisu fikseerid sa ära nagunii juba paari näitamise järel. Ning teisest küljest, et kasutajat mitte tüüdata pidevalt korduva sama reklaamiga. Mis omakorda võib anda soovitule hoopis vastupidise efekti.

Mina kasutan arvutit peamiselt kahest kohast - töölt ja kodust. Tööühendus kasutab teatud tehnilistel põhjustel Internetti pääsemiseks Soomes asuvat proxy serverit. Kuna ma tulen militaar.netti Soome IP aadressiga, siis ma näen seal ikka üsna harva mõnda reklaamibännerit.

Kodus ma näen neid muidugi rohkem, kuid pean tunnistama, et isegi mitte kõiki kampaaniaid, mis siin on jooksnud, pole ma ise bännerina näinud. Kui siin vahepeal Keskerakonna valimisreklaam inimestes pahameelt tekitas, siis ma vaatasin, et mis kampaaniad siin veel jooksnud on. Ja kui ma mõnda Reformi oma olin veel ise ka näinud (kuid neid oli ka rohkem), siis sotside bänner oli täielik üllatus.

Nii et kui õnnestus mitu korda järjest saada mingit lahti viskavat bännerit, siis on see muidugi hea militaar.netile. Kui selle tasu oli muidugi näitamiste eest, mitte klikkide eest. Samas - ega ei pahanda ka kellegi peale, kes aga neid bännereid usinasti blokib ja militaar.netile raha ei teeni. Sissetulek on piisav et militaar.neti kulud katta, ja nagu juba mainitud - bännerite näitamisega raha teenimine ei ole eesmärk omaette.

Et aga Adblocki kasutajatel südametunnistus piinama ei jääks - ostke militaar.neti mütse ning toetage foorumit sel teel :twisted:

Kõik numbrid on veel saadaval...
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1716
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Poti soldat »

Mainiks et moderaatori poolne teiste kasutajate postituste muutmine selleks et neile vastata on suht küsitav praktika. Üldiselt on hea tava et moderaatorid/adminnid oma erinuppe kasutavad ainult nö. "politseirollis" korra hoidmiseks ja reeglite rikkumistega tegelemiseks, ning lihtsalt tavalises diskussioonis osaledes kasutavad samu foorumi funktsionaalsusi mida tavakasutajad.

Pean silmas siis selliseid postituste muutmisi:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 82#p415982
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 67#p416067
andrus
Liige
Postitusi: 4332
Liitunud: 02 Juul, 2004 11:39
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas andrus »

Sellega seoses veel selline soov: kas oleks võimalik, et kui moderaator postitust muudab, saaks seda samamoodi postituse all näha, nagu kasutaja enda muudatust - umbes nagu "Viimati muutis andrus, 11 Mär 2015 23:32, muudetud 2 korda kokku." http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 84#p178584
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Reklaamid foorumil võiksid vähemalt õigekirja vastu mitte patustada....impotensi vähendaja, erektisioon, my ass...
Viimati muutis Lemet, 28 Apr, 2015 9:32, muudetud 1 kord kokku.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
TimoT
Liige
Postitusi: 142
Liitunud: 14 Jaan, 2008 21:17
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas TimoT »

Üks näide kuidas ilma reklaamita foorumit pidada
http://matkafoorum.net/viewtopic.php?f=2&t=2149
Nende kasutajate arv on ca 10 korda väiksem (militaar.net 7659 vs matkafoorum 787) aga saavad lahedalt hakkama.
diesel
Liige
Postitusi: 630
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas diesel »

reklaamide arvu vähendamiseks võib ju alati näituseks mütsi osta.

möödund nädalivahetuse saju ajal toimetasin paar tundi õues vihma käes ja peab mainima, et jäin kuivaks ja muidu oli ka mõnus olla. soovitan soojalt.
endal pea kaitstud ja foorumile tõuseb ka tulu.
johnbull
Liige
Postitusi: 470
Liitunud: 07 Jaan, 2007 0:59
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas johnbull »

adblocker aitab ka! mitte ainult milnetis ... :!:
Ajalugu kirjutavad alati võitjad, ja kaotanud poolte ajalugu kuulub osalejate kahanevale ringile.
(Joachim Peiper)
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas jackpuuk »

Lemet kirjutas:Reklaamid foorumil võiksid vähemalt õigekirja vastu mitte patustada....impotensi vähendaja, erektisioon, my ass...
Mu kallis kaasa tõstatas küsimuse, et kas militaarneti (kes peaks olema suurte munadega) kasutaja peaks vajama sellist impotentsuse ravimise reklaami? Selles valguses tunnen end pisut solvatuna, väheke hämmingut ikka tekitab küll. Muidugi pole minu asi öelda, kuidas foorumi haldajad selleks raha leiavad, kuid siinse foorumi puhul on minu jaoks selline allikas pisu kohatu.

Foorumi toimimise kohapealt, täna logib foorum mind suvalisel ajahetkel välja, hoolimata õigesse kohta pandud linnukesest.
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas oleeg »

jackpuuk kirjutas: Mu kallis kaasa tõstatas küsimuse, et kas militaarneti (kes peaks olema suurte munadega) kasutaja peaks vajama sellist impotentsuse ravimise reklaami? Selles valguses tunnen end pisut solvatuna, väheke hämmingut ikka tekitab küll. Muidugi pole minu asi öelda, kuidas foorumi haldajad selleks raha leiavad, kuid siinse foorumi puhul on minu jaoks selline allikas pisu kohatu.

Foorumi toimimise kohapealt, täna logib foorum mind suvalisel ajahetkel välja, hoolimata õigesse kohta pandud linnukesest.
Kallis kamraad!
Tunnistan ausalt, et sellesinatse reklaami tellisin mina. Igavaks läks ja... no mis sa hing ikka peale hakkad...
Tahtsid sellist ülestunnistust? Muuseas, tervitused abikaasale!
Aga kui nüüd kõik ausalt ära rääkida, siis ... kuula Matvere sõnumit 44.02
https://youtu.be/fXnwp8M_Ecg?t=2620
Hea mis?

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Tunnistan ausalt, et sellesinatse reklaami tellisin mina.
Tõsiselt või? Sellises väärastunud keeles???? No kuule....mäletad, mida Stanislavski selle peale röögatas?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas davidsoniharald »

Mingi kamm on, et kuigi loen foorumit suht tihti, siis iga kord kui klõpsan "vaata uusi postitusi" nupule ja sealt "vaata esimest lugemata postitust" viskab kuskile paar kolm lehte kaugemale, mis vb mitu päeva või isegi nädalat tagasi loetud. :dont_know:
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
kalju
Liige
Postitusi: 79
Liitunud: 02 Juun, 2005 8:14
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas kalju »

Jah omalgi viimastel päevadel sama asi tekkinud. Suht tüütu otsima hakata kadunud teema järge niimoodi.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas jackpuuk »

oleeg kirjutas:
jackpuuk kirjutas: Mu kallis kaasa tõstatas küsimuse, et kas militaarneti (kes peaks olema suurte munadega) kasutaja peaks vajama sellist impotentsuse ravimise reklaami? Selles valguses tunnen end pisut solvatuna, väheke hämmingut ikka tekitab küll. Muidugi pole minu asi öelda, kuidas foorumi haldajad selleks raha leiavad, kuid siinse foorumi puhul on minu jaoks selline allikas pisu kohatu.

Foorumi toimimise kohapealt, täna logib foorum mind suvalisel ajahetkel välja, hoolimata õigesse kohta pandud linnukesest.
Kallis kamraad!
Tunnistan ausalt, et sellesinatse reklaami tellisin mina. Igavaks läks ja... no mis sa hing ikka peale hakkad...
Tahtsid sellist ülestunnistust? Muuseas, tervitused abikaasale!
Aga kui nüüd kõik ausalt ära rääkida, siis ... kuula Matvere sõnumit 44.02
https://youtu.be/fXnwp8M_Ecg?t=2620
Hea mis?

terv
o
Seltsimees Tsäbovõitra sulest tulnud kaebuse läbi olen sunnitud ette kandma: "Et külanõukogu territooriumi piirkonnavolinik magas kogu öö ühes voodis naisterahvaga". See hirmus fakt, kus tuleb hoida puhtust, et ei tungiks sisse katte varjus, äratas vajalikku tähelepanu ustavate masside ridades ja sai tehtud ettekanne organitesse ning instantsidesse.
Oleks siis vähemalt naisterahvas antud reklaamis olnud, oli aga mingi luukere-volli. Seega olen sunnitud ustavate kaebusega juhtkonnale liituma.
PS. Mina sain ustava abikaasa käest oma sauna kätte ja täiesti õigustatult!
PPS. Reklaamige siin midagi, mis mehele kasuks tuleks (näiteks sibul, küüslauk ja armastus oma naise vastu). Mingi luukere reklaamimine küll kõvemaks ei aja.

Seltsimees Jackpuuk, petetud ja moraali eetika eest väljas!
sitt päev, kellele kurdad
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Klassika ei sure iial, vaid ustavate massid saavad tõusma raudse seinana ning vastulöök saab olema kõva, mis laseb oletada, et on saavutatud ja enamgi veel....
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Troll »

Me ei tohi, lugupeetud foorumikülastajad, unustada, et üha suureneva laiendamise kasvu pideva tõusu tingimustes ei saa unustada seda osa, mida selles osas on juba saavutatud. See omakorda tagab ja ühtlasi kindlustab, muud lahendust ma sellele probleemile ei näe. Siin on meie võimalused piiramatud. Nimelt, nagu teada, pole vähimatki kahtlust, eriti just viimasel ajal. Selle eredaks tõendiks, lugupeetud foorumikülastajad, on vaieldamatu fakt, mis ilmneb eriti eredalt. See aga omakorda tõestab täie selgusega ja veelgi enam. Ometi ei saa eitada, veel vähem maha salata ja vastupidi. Just see on tähtis. See on, ütleksin, peamine, see on kõik ülalmainitud. Tuleb tunnistada, lugupeetud foorumikülastajad, et vaatamata olemasolevatele ilmnevad aeg-ajalt mõningad üksikud, paraku ajutised, mis võib teinekord viia selleni, et kohati, nagu rahvas kujundlikult ütleb, võiks veelgi parem olla. Ent loomulikult seda enam.

Seltsimees Troll, pohmaka all kannatav, kuid endiselt ustav.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist