militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
bodom
Liige
Postitusi: 216
Liitunud: 01 Jaan, 2012 23:54
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas bodom »

Foorumi kellaaeg öigeks:
-logi sisse
-juhtpaneel
-foorumi seaded
-minu ajatsoon (suvel UTC+3)
-sisesta.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4087
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Some »

Ehk siis peab endal kaks korda aastas ajatsooni muutma, talvel +2 ja suvel +3?
Kasutaja avatar
dorpat
Liige
Postitusi: 158
Liitunud: 26 Aug, 2020 22:43
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas dorpat »

Some kirjutas:Ehk siis peab endal kaks korda aastas ajatsooni muutma, talvel +2 ja suvel +3?


kõigepealt käid kõik seinakellad ja pliita üle ning seejärel milneti foorum :lol:
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Manurhin »

Kuidas selle Estonia teemaga nüüd on?
toomas tyrk kirjutas:Seega jääb see teema suletuks kuni tegelikult algab mingi uus uurimine ja selle uurimise raames avalikustatakse mingeid uusi fakte.

Uusi fakte järjest selgub: küll mõrad laevakeres, mida rootslased varjasid, nüüd siis ka pärani lahti kangutatud vööriramp?
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Teema taas avatud.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40175
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Ma saan aru, et prioriteet on Borja alkolukk arvutile, aga juhiks tähelepanu sellele vaktsiinivastaste trollide laiamisele COVID teemas, mida ei suudeta kuidagi korrale kutsuda.

Viimases postis antakse juba julgelt märku, et foorum ongi see koht, kuhu nad oma paska levitama saavad tulla. Tehke midagi.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Dr.Sci »

Kapten Trumm kirjutas:Ma saan aru, et prioriteet on Borja alkolukk arvutile, aga juhiks tähelepanu sellele vaktsiinivastaste trollide laiamisele COVID teemas, mida ei suudeta kuidagi korrale kutsuda.

Viimases postis antakse juba julgelt märku, et foorum ongi see koht, kuhu nad oma paska levitama saavad tulla. Tehke midagi.
Minu postitusele viitad?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Ei usu, et sinu omale. Teeme.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Dr.Sci »

Tegelikult, nüüd on 30 aastat ja tunnike peale tiksunud... loodetavasti tuleb ka 50 ja 100 jne ... Aga kuhu on jäänud õnnitlused, või me olemegi sellised nagu:
https://www.youtube.com/watch?v=j_dJlBWkfJ8
ja kuhu on jäänud vaimsus ja värsked mõtte a'la
https://www.youtube.com/watch?v=oXKz9gToGXY
.. ja ei hakka rohkem otsima Google TI poolt kontrollitud ja kuulamiseks lubatud asju, toodud lood ja edasine saunas taustaks jooksnud playlist pigem rõhus rahvuslikule elemendile, ju siis liberalistid ei kontolli veel kõike... ja kui kunagi kontrollivad siis kriitiline info ja keelatud laulud on micro-sd-del mis on kleebitud teibiga laserprinteri sahtli põhja alla, kardinapuude sisse, relvakapi põhjas vedeleva tühja padrunikesta sisse valepõhja alla, jne...

Aga head taasisesesvuspäeva ja sellega seoses soovitan Borjale amnestiat
Borja - 1 kuu foorumit ainult lugemiseks.
Osta ................................. hoida.
Miks? Sest me oleme kõik sellised täpselt nagu oleme, ei näinud konkreetset postitust, aga kui asi liigitub pelgalt "vihakõne" alla siis olemegi nüüd pärast 30-t aastat selles Eestis mida ma ei tahtnud.
dixci
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 09 Veebr, 2021 14:42

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas dixci »

Mis see vihakõne siia puutub, mis eriline tegelane see Borja küll on et temale peaks foorumi reeglite täitmise osas mingisugused erandid kehtima? Inimesed ei tule siia foorumisse arvatavasti selleks, et ühe kibestunud ja negatiivse kaasfoorumlase ängistusest aastast aastasse osa saada.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Manurhin »

dixci kirjutas:Mis see vihakõne siia puutub, mis eriline tegelane see Borja küll on et temale peaks foorumi reeglite täitmise osas mingisugused erandid kehtima? Inimesed ei tule siia foorumisse arvatavasti selleks, et ühe kibestunud ja negatiivse kaasfoorumlase ängistusest aastast aastasse osa saada.

Kui mõne kaasforumandi postitused krooniliselt ei meeldi, siis sealt ülevalt paremast nurgast juhtpaneeli alt saab selle tegelase endale vaenlaseks märkida. Sel juhul vist selle isiku postitusi ei kuvata. Endal paraku kogemust pole, ei ole osanud siin foorumis kellegagi nii totaalselt tülli minna ja kedagi vaenlaseks pole tunnistanud.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Siki
Liige
Postitusi: 1269
Liitunud: 09 Juun, 2020 14:29
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Siki »

Dr.Sci kirjutas:Miks? Sest me oleme kõik sellised täpselt nagu oleme, ei näinud konkreetset postitust, aga kui asi liigitub pelgalt "vihakõne" alla siis olemegi nüüd pärast 30-t aastat selles Eestis mida ma ei tahtnud.


Ei olnud mingit vihakõnet seal :lol:
Käis vaidlus selle üle, et mitu postitust ühes teemas samal päeval kustutati ja mitu teise teemasse tõsteti. Kuna ma ise jälgisin teemat, siis minu arust midagi kaduma ei läinud, vaid tõstetigi teise teemasse. Borja aga nõudis, et "kustutaja" tunnistaks oma viga ning ise küsis otse endale bänni- nii kirjutaski, et pange siis bänn mulle. Midagi muud ei olnud seal ja kedagi maailmavaate pärast ei kiusatud.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Akf Siki poolt kirjutatule saab lisada vaid nii palju, et kõik liigutused, mida moderaatorid ja administraator teevad, logitakse. Niisiis saab kõiki väiteid nende tegevuse kohta kontrollida ning seda Toomas käesoleval juhul ka tegi.

Juhtumi edasine arutelu on tarbetu. Eriti ei sobi siin teemas arutada foorumi liikmete isikuomadusi.
Peeter
Liige
Postitusi: 2579
Liitunud: 19 Veebr, 2006 20:12
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Integratsioon ja Eesti venekeelsed

Postitus Postitas Peeter »

Kriku kirjutas:Teemavälist kärbitud. Miks makse keegi maksab või maksmata jätab või peaks maksma, ei puutu kopika eestki teemasse.
Kriku, soovitan sulle, et tõsta need kustutatud postitused nutu ja hala teema alla. Seal ongi ju nende õige koht. Ühed nutavad selle pärast, et neid (või kedagi teisi) ära kasutatakse ja teised nutavad seejärel siis kui teiste ärakasutamist nii nahhaalselt enam ei lubata või sunnitakse selle pealt maksegi maksma kasvõi.
Ja siis võid ka minu soovituse siit ära kustutada.
Ja üks soovitus veel: Kas kuidagi oleks võimalik siiski mingitmoodi näha millist soga siis ikka kirjutatud on, mis kustutamisele läks? Pean silmas just selliseid ka minu arvates jaburusi, mille sa just konkreetselt näiteks koroonateemast kustutasid, aga mis päris mitu korda tsiteerimist või osundamist on leidnud siiski seejärel. Just nimelt, et lugeda kah mis järjekordne antivaxeri või muidu arusaamatu tekst, või siis raju kõige-piiramise tekst see siis olnud ikka on? Kasvõi mingi märkega, et "antud tekst on ..." (mida iganes)? Just nimelt sellepärast, et kuigi ma neid seisukohti ei aktsepteeri, või ei pruugi aktsepteerida, on siiski valgustav teada mida keegi siiski ka mõtelda võib. Ja ma ei pea silmas siis kasvõi mitte terveid postitusi, vaid just neid tekstis olnud "pärleid", millele pärast vihjatakse. Muidu jälle loen tagantjärgi, ja mõtlen, et "kurat siit jälle midagi edasise teksti suhtes olulist jalutama läinud vist?"....
Ja tegelikult, ka kogu selle postituse võib pärast "Nuttu ja halasse" tõsta.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Minu arvates võõrtööjõu maksustamise teema pole klassikaline nutt ja hala - ainet arutamiseks seal ju on. Ainult et see võiks kuskil mujal foorumis käia.

Ettepanekus oma iva ei puudu. Põhimõtteliselt oleks küll võimalik eemaldatavaid postitusi kuhugi avalikult nähtavasse lukustet lõnga kopeerida prügikasti asemel. Teiselt poolt, jampsikogusid leiab Internetist vähese vaevaga piisavalt ilma meietagi. Kuidagi piinlik oleks isegi sel kujul igasugu väljamõeldistele ning demagoogiale platvormi pakkuda. Toomas otsustab.

Kui sul on huvi mõne konkreetse eemaldatud postituse vastu, siis parem saada erasõnum.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist