militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Printversioonist

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kapral Karu kirjutas:Selline küsimus: kas ei saaks lisada foorumile iga teema päisesse käsu (nupu) "Trükiversioon", mis avaks vastava teema tekstisisu (ja kui võimalik, siis ka lisatud pildid) järjestikku ühel lehel, ilma kilinate-kulinateta?
Näiteina toodud dessantnike foorum jookseb teise mootori peal - Invision Power Board, meie oma on teatavasti phpBB-l.

Ei ole uurinud, ehk on ka phpBB jaoks mõni selline mod olemas, mis sellist trükiversiooni võimaldab. Aga kui isegi leidub ning see ka meie versioonil töötab - kiiret ülesriputamist ma küll ei julge lubada :oops:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Tere-tere!

Nagu usinamatel foorumi külastajatel kindlasti märkamata ei jäänud - foorum oli siis ühe õhtu ning öö maas. Nimelt olid mingid probleemid mySQL andmebaasiga mis tahtis restarti saada.

Vabandused kõigi närviliste külastajate ees. Nagu näete, foorum taas üleval ning endises hiilguses. Ei tohiks ühtegi posti kadunud olla, kui just kellelgi postitamine sel hetkel pooleli ei olnud, kui andmebaas otsad andis.

Ja nii kaua võttis selle tagasi üles panemine aega seepärast, et tasuta ei saa head asja :roll: Keegi ei paku sulle 24/7 teenust ilma rahata. Kui poisid hommikul tööle läksid, siis panid foorumi püsti tagasi...

Veelkord vabandused ning suurtele muretsejatele kinnitan, et kui isegi oleks midagi fataalsemat olnud - back-up'e tehakse regulaarselt ning kogu foorum ikka kuhugi ei kao...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Foorumile registreerimisest

Postitus Postitas toomas tyrk »

Rääkides foorumile registreerimisest - hetkel on see vaba. Mingit kontrolli ei toimu ning kõik toimingud saavad teha registreerujad ise. Loomulikult on võimalik postitanud isikuid kindlaks teha. Ning juba postitanuid bännida, aga kuni puudub täpsem kontroll kasutajate registreerimisel on see suht mõtetu.

Sestap - ainult esialgse arvamusavaldusena - kas 15-a arvamusavaldused käivad juba närvidele või on talutavad foorumi huumorina. Vastuseid võib saata vastustena nii siia teemasse kui isklike sõnumitena...
nord
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 24 Jaan, 2005 15:10
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas nord »

Tõsiste meeste juttude vahele kulub väike nali ikka ära. Öö tundidel hoiab pea selge ja kerge vaheldus ei tee paha.
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Minu arust pole tegu üldse nalja tegemisega, vaid arengupeetuse või mingi muu tõsise vaimse hädaga inimene ajab siin omi asju tõsimeelselt.
Ka on kohatu haige inimese üle hakata nalja viskama - ta ei paista tegelikust olukorrast üldse aru saavat.

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Kasutaja avatar
alo
Liige
Postitusi: 390
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:41
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Välised avatarid

Postitus Postitas alo »

Tundub olevat mingi probleem väliste avataride kasutamisel. Vanad on ära unustatud ja uut ei võta omaks.

Alo
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kelle avatarist käib jutt? Näen Sinu avatari täiesti normaalselt.

Nordi avatar, mille kohal on rist - tegu ilmselt vale lingiga
http://pilt.ee/picture.php?album_id=336 ... id=6717512

Kliki sellel ning ka IE ei oska seda linki avada...

Lugupidamisega

Toomas
Kasutaja avatar
Totenkopf
Liige
Postitusi: 83
Liitunud: 19 Dets, 2004 14:47
Kontakt:

asjalik foorum

Postitus Postitas Totenkopf »

muidu on lahe foorum, aga v2iks olla veel selline alafoorum kus saaks 3les panna oma s2jas kaduma l4inud omaksete nimed et need kes on kuulnud v2i n'inud saaks oma infot edasi anda.
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Selline tagasihoidlik küsimus -- kas foorumikorraldajad on põhimõttelised talveajafännid?
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Küsimus pole foorumi korraldajate talveaja fännamises. Vaid selle serveri (kus me foorum pesitseb) adminnide ükskõiksuses kellaaja suhtes üldse.

Kui on tõsine soov, et aeg oleks ametlikule lähedasem, siis võin foorumi aja muuta GMT +2 pealt GMT+1 peale. Millega koliksime küll teise ajavööndisse, kuid kellaaeg oleks natukene õigem...
Kasutaja avatar
Luuraja
Liige
Postitusi: 350
Liitunud: 15 Apr, 2005 11:12
Asukoht: Paide
Kontakt:

Postitus Postitas Luuraja »

Ikkagi.
Kellaaeg registreerimata kasutajate jaoks on vana: am ja pm

Tark oleks Adminnpaneel -> Üldine-> Konfiguratsioon-> Kuupäeva Formaat lahtrisse panna:
d M, Y G:i
Miks?
http://ee.php.net/date
Tõde on selle poolel, kes vähem valetab.
Слава Україні!
Героям слава!
kapralheinz
Liige
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juun, 2005 22:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kapralheinz »

Tore galerii tsehhidel tehtud. Siit võib leida toredaid avatare.
http://nacismus.mysteria.cz/reichgaleri ... alerie.php
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Pettumust valmistas see,et minu eilne kirjatrükk Lihula sündmuste analüüsist on kuhugile haihtunud.Ei mõista,milleks on tarvis teist inimest selleläbi mõnitada,et kustutatakse ta vaimse töö vili.selline tunne,et ei või iial teada,millal su järgmine kirjatrükk kaob.oli see ju postitatud foorumisse "et juttu jätkuks",sääl ju sulaselges eesti keeles kirjas,et võib arutada asju mida mujal arutada ei sobi.Pealegi oli see kirjatrükk ju kaudselt siiski militaariaga seotud.pannud siis vähemalt lukku,aga milleks kustutada.ei olnud selles kirjas ju midagi solvavat ega ülekohtust,pigem asjalik analüüsimine.Kui saab,siis võik selle teema ikka taastada.

parimate soovidega D
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

1. Foorumi reeglites on kirjas, kes ja mida siia postitatud teadetega teha võib. Mingit asjalikku analüüsi seal polnud. Ning foorumi temaatikaga suhe praktiliselt puudus. Pigem oli tegu sooviga kedagi foorumi liikmetest sõnasõjale õhutada. Seetõttu oli see ka moderaatori poolt lukustatud ning minu poolt hiljem õhtul prügikasti saadetud.

2. Foorumi reeglites on ka kirjas mida liige teha ei tohi - avalikult arvustada modereerimispoliitikat. Kui on probleeme, siis tuleb nende lahendamiseks kasutada isiklikke sõnumeid. Esimesel korral reeglite rikkumise eest ainult hoiatus. Edaspidi järgnevad sanktsioonid.

Kui on soovi oma vaimusünnitust edasi imetleda, siis võin ta Sulle privaatsõnumiga saata....
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Ei olnud mul ABSOLUUTSELT mingit kavatsust kedagi provotseerida.ma artuasin üldse äärmusi,said ju nuhelda ka CCCP kirjadega noorukid.Selline teema on mulle huvipakkuv,lootsin ka teiste arvamusi asjaloost saada.Mitte mingil juhul polnud tegu provokatsiooni või muu laimuga.Selline arutamine ju rikastab inimese maailma.

Ee,kas see teine punkt käis minu kohta?!Mina pole küll teid halvustanud ega teie "poliitikat"laitnud.

Las ma ennustan,ka minu seekordne palve on avantüür?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist