Kremli troll vooglaid

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
alfa hotel
Liige
Postitusi: 211
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alfa hotel »

Dr.Sci kirjutas:Mida siis Varro ütleski?
Varro kirjutas:"Mina olen seda varem ka öelnud ja ma ei häbene uuesti öelda, et kui Venemaa tegutseks sellisel viisil, et tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."
Mis ei välista et kui sama asja pakuks USA, GB, Suur-Saksamaa, Läti, Rootsi, Poola, Soome siis võiks riigi ju hoopis neile anda - ja kui Eesti oleks selline nagu ta sisemas unistab, hoiaks ta sini-must-valgest küünte ja hammastega kinni...

Aga mis sai, hüsteerikutele visati kont hambu ja nüüd on siis avalikult kogu see seltskond näha... aga kui reaalselt peaks asjaks minema, siis putkavad sellised kõik üheskoos piiri taha sest kes muidu Eestit välismaalt kaitseks ja seal halades Eesti kultuuri ülal hoiaks.


Olen juba ammu mõelnud, et kui peaks asjaks minema, kas vooglaid oleks nagu Kingisepp, Vares-Barbarus või Lauristin?
Runkel
Liige
Postitusi: 2828
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Runkel »

Dr.Sci kirjutas:Mida siis Varro ütleski?
Ma mingist kaugest ajast meenub, kui Vooglaid tegi märkuse Putini demoniseerimise kohta, et kui Putin muuhulgas ütleks, et 2x2=4, siis see oleks peavoolukäsitluses vale.
Ainult arusaamatu on, miks Varro korrutustabeli kehtivusele Putini kinnitust otsib.
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1723
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Poti soldat »

Ma olen mõtetes meie lamemaalaste eestvõitlejat juba mõnda aega liigitanud samasse Eesti riigi suhtes vaenulike isikute kategooriasse nagu Kremli fännidest venemeelseid, puhtalt tema koroona alase tegevuse tõttu. Aga ei tasu ka unustada, et kui meie oleme harjunud nägema Putini fänne kui mingit nõukanostalgia kampa, siis mujal Euroopas on Venemaa juba ammu tõsiselt fokusseerinud erinevate "traditsiooniliste väärtuste" eest võitlejate toetamisele.
Viimati muutis Poti soldat, 17 Veebr, 2022 14:51, muudetud 1 kord kokku.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Madis Reivik »

Agiteerib Eesti Politsei vastu - check
Sõimab demokraatiat ja euroopalike väärtusi - check
Kuulub mingisse oma ususekti - check
Istub koos teise mehikesega päevad otsa ninapidi koos ja korrutab nagu grammofon et ei ole pede - check
Sõimab NATOt - check
Ülistab mingeid despoote aga ise on kõva "alfa" -check
Raamatuid ei loe a ise kirjutab mingit jubedat jama - check

Et siis normaalne kultuurne eestimeelne mees on varro. Onju, borka ?

Aga võib ka viidata varro isamaalistele tegudele, oleks tore teada, äkki ma saan valesti aru ?
Kasutaja avatar
ugandiklubi
Liige
Postitusi: 1113
Liitunud: 10 Juun, 2004 15:02
Asukoht: Tartu või Sinimäe
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas ugandiklubi »

Sõimab demokraatiat ja euroopalike väärtusi -
See küll nüüd mingi patt pole , aga lass teeb keda see segab :)))) nii nagu venelaste kogunemised on siin paljudel hea ja norm lass siis ka teeb :)))
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Dr.Sci »

ugandiklubi kirjutas:
Sõimab demokraatiat ja euroopalike väärtusi -
See küll nüüd mingi patt pole , aga lass teeb keda see segab :)))) nii nagu venelaste kogunemised on siin paljudel hea ja norm lass siis ka teeb :)))
Jällegi, mis selles halba on, kui inimesele ei meeldi kord kus:
1) Eri valimised käivad täpselt sellise sammuga et praktiliselt iga aasta toimub mingi valimispropaganda või siis poliitikud vähemalt võtavad vastu populistlikke otsuseid et koguda hääli, või siis ei võta vastu vajalikke otsuseid kartes hääli kaotada?
2) (rahva) Demokraatia toimub Eestis vaid valimiste päeval, ülejäänud osas toimub demokraatiliselt valitud jõudude demokraatlik lehmakauplemine eri volikogudes ja riigikogus, (kui just ühel pole absoluutset enamust)
3) Ainuke asi mis on tõesti enam-vähem tagatud, on sõnavabadus, kuid isegi sellega kaasneb teinekord see et kui ütled midagi mis valitsusele ei meeldi siis valitsuse mõjuagentide toel algatatakse ütleja vastu sotsiaalselt hukkamõistev kampaania... Kunagi löödi inimesed avalikult füüsiliselt risti teede ääres, mägedel ja linnaväljakutel, nüüd lüüakse nad risti meedias ja sotsiaalmeedias.
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1757
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas maksipoiss »

Dr.Sci kirjutas:
ugandiklubi kirjutas:
Sõimab demokraatiat ja euroopalike väärtusi -
See küll nüüd mingi patt pole , aga lass teeb keda see segab :)))) nii nagu venelaste kogunemised on siin paljudel hea ja norm lass siis ka teeb :)))
Jällegi, mis selles halba on, kui inimesele ei meeldi kord kus:
1) Eri valimised käivad täpselt sellise sammuga et praktiliselt iga aasta toimub mingi valimispropaganda või siis poliitikud vähemalt võtavad vastu populistlikke otsuseid et koguda hääli, või siis ei võta vastu vajalikke otsuseid kartes hääli kaotada?
2) (rahva) Demokraatia toimub Eestis vaid valimiste päeval, ülejäänud osas toimub demokraatiliselt valitud jõudude demokraatlik lehmakauplemine eri volikogudes ja riigikogus, (kui just ühel pole absoluutset enamust)
3) Ainuke asi mis on tõesti enam-vähem tagatud, on sõnavabadus, kuid isegi sellega kaasneb teinekord see et kui ütled midagi mis valitsusele ei meeldi siis valitsuse mõjuagentide toel algatatakse ütleja vastu sotsiaalselt hukkamõistev kampaania... Kunagi löödi inimesed avalikult füüsiliselt risti teede ääres, mägedel ja linnaväljakutel, nüüd lüüakse nad risti meedias ja sotsiaalmeedias.

Eks see võib teinekord närvi veidi mustaks ajada küll, aga on kordades parem variant kui mingi isehakanud diktaatori võimu all kükitada.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Dr.Sci »

maksipoiss kirjutas:
Dr.Sci kirjutas:Jällegi, mis selles halba on, kui inimesele ei meeldi kord kus:
1) Eri valimised käivad täpselt sellise sammuga et praktiliselt iga aasta toimub mingi valimispropaganda või siis poliitikud vähemalt võtavad vastu populistlikke otsuseid et koguda hääli, või siis ei võta vastu vajalikke otsuseid kartes hääli kaotada?
2) (rahva) Demokraatia toimub Eestis vaid valimiste päeval, ülejäänud osas toimub demokraatiliselt valitud jõudude demokraatlik lehmakauplemine eri volikogudes ja riigikogus, (kui just ühel pole absoluutset enamust)
3) Ainuke asi mis on tõesti enam-vähem tagatud, on sõnavabadus, kuid isegi sellega kaasneb teinekord see et kui ütled midagi mis valitsusele ei meeldi siis valitsuse mõjuagentide toel algatatakse ütleja vastu sotsiaalselt hukkamõistev kampaania... Kunagi löödi inimesed avalikult füüsiliselt risti teede ääres, mägedel ja linnaväljakutel, nüüd lüüakse nad risti meedias ja sotsiaalmeedias.

Eks see võib teinekord närvi veidi mustaks ajada küll, aga on kordades parem variant kui mingi isehakanud diktaatori võimu all kükitada.

Varro kirjutas:"Mina olen seda varem ka öelnud ja ma ei häbene uuesti öelda, et kui Venemaa tegutseks sellisel viisil, et tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."
Ma lihtsalt ei suuda seostada Varro sõnavõttu sellega et anname Eesti Putinile üle... ka mitte ridade vahelt loetuna. Muidugi, teatud sõnad nagu apartheid on üle paisutatud küll...
alari
Liige
Postitusi: 1614
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alari »

Dr.Sci kirjutas:
Varro kirjutas:"Mina olen seda varem ka öelnud ja ma ei häbene uuesti öelda, et kui Venemaa tegutseks sellisel viisil, et tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."
Ma lihtsalt ei suuda seostada Varro sõnavõttu sellega et anname Eesti Putinile üle... ka mitte ridade vahelt loetuna. Muidugi, teatud sõnad nagu apartheid on üle paisutatud küll...
Mida nendest asjadest, mis Varro välja toob Eestis teha ei saa?
Põhiseaduslikud õigused on tagatud
Ei ole sundvaktsineerimist
Rassilist segregeerimist pole
Inimestel on võimalus kasvatada oma lapsi vastavalt veendumustele, kui need seadustega või laste huvidega vastuollu ei lähe.
Varrot ähvardati vangistusega? Selle on ta küll välja mõelnud
Relvituks tegemine - kui ta on eestivastane, siis ma teeks ta küll igaks juhuks relvituks.
Kas ta vanemlikke õigusi on riik ähvardanud ära võtta?
Lapsed pole Varro vara - kui laps on piisavalt vana ja pädev, siis võib neid vastavalt nende soovile süstida.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36565
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kriku »

Dr.Sci kirjutas:Mida siis Varro ütleski?
Varro kirjutas:"Mina olen seda varem ka öelnud ja ma ei häbene uuesti öelda, et kui Venemaa tegutseks sellisel viisil, et tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."
Mis ei välista et kui sama asja pakuks USA, GB, Suur-Saksamaa, Läti, Rootsi, Poola, Soome siis võiks riigi ju hoopis neile anda - ja kui Eesti oleks selline nagu ta sisemas unistab, hoiaks ta sini-must-valgest küünte ja hammastega kinni...

Aga mis sai, hüsteerikutele visati kont hambu ja nüüd on siis avalikult kogu see seltskond näha... aga kui reaalselt peaks asjaks minema, siis putkavad sellised kõik üheskoos piiri taha sest kes muidu Eestit välismaalt kaitseks ja seal halades Eesti kultuuri ülal hoiaks.


Siin on nüüd kaks veidi erinevat asja.

1) Juhtumi haakuvus foorumi temaatikaga. Kui Eestis avalikult välja öeldakse, et Eesti omariiklust pole tegelikult nagu vajagi ja et soov sinimustvalget Pika Hermani tornis näha põhineb emotsioonidel, siis selline juhtum on igal juhul teemakohane.

2) Alati on hea teada, kes foorumi liikmetest punktis üks kirjeldatud seisukohti pooldab. Nii et jätkake enesepaljastustega.

Sõimu asun kohe eemaldama.

LISATUD: sõim ja ebavajalikud isiklikud pöördumised eemaldatud.
AndresTy
Liige
Postitusi: 953
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas AndresTy »

Dr.Sci kirjutas:midagi mis valitsusele ei meeldi siis valitsuse mõjuagentide toel algatatakse
Ära ei tasu unustada ka seda, et igal valitsusel on ka omad patsiga poisid, kes seda e-hääletuse serverit soovitud suunas krutivad :D Aga kelle mõjuagendid need on, kes politseinikke ja nende perekondi-sugulasi praegu ähvardavad ja trollivad? Eelmise valitsuse omad?

Vaatan ja imestan, kui kergelt Varro ja Co on valmis sini-must-valget lippu põõsasse viskama. Kõigepealt mõtlevad välja mingi täieliku jampsi - kuidas Eestis valitseks nagu mingi apartheid, inimesi ahistatakse, kiusatakse, sunnitakse vaktsineerima jne. Ja siis selle - pehmelt öeldes lollaka absurdi - peale hakatakse itkema ja habet katkuma ja Eesti riiki pikalt saatma. Tegelikku põhjust pole Eestit vaenata - aga hirmsasti tahaks - siis mõeldakse see põhjus lihtsalt välja.
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Lemet »

...tagaks inimestele päriselt põhiseaduslikud õigused, ei teostaks vaktsiinisundi, ei teostaks apartheidi, jätaks inimestele võimaluse elada ja kasvatada oma lapsi vastavalt oma veendumustele, ei hakkaks ähvardama sind vangistusega, ei tahaks sind relvituks teha, ei tahaks su vanemlikke õigusi piirata, ei tahaks sinu lapsi sinu selja taga süstida – siis tekiks väga kiiresti väga tõsine küsimus… ma ei tea, mina tahan elada lõppude lõpuks normaalset elu."


Varro-poiss demonstreerib ju halastamatult oma silmaringi ja teadmiste puudulikust. Vaktsineerimissund on Venemaal täiesti olemas, kusjuures jõhkram kui meil.
Vastavalt oma veendumustele elada ja lapsi kasvatada- see läheb ilmselgelt miski koomiksikoguja repertuaari. Jne, jne. Kokkuvõttes võib tõdeda- tegelane on tume kui tökstipudel ja esitab oma luulusid reaalelu pähe.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
nimetu
Liige
Postitusi: 7583
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas nimetu »

Mis ei välista et kui sama asja pakuks USA, GB, Suur-Saksamaa, Läti, Rootsi, Poola, Soome siis võiks riigi ju hoopis neile anda - ja kui Eesti oleks selline nagu ta sisemas unistab, hoiaks ta sini-must-valgest küünte ja hammastega kinni...

Ma lihtsalt väljendan siinkohal esimest mõtet, mis mul selle artikli tsitaate lugedes tekkis.
Kuna Vooglaid on usklik mees, siis ta peaks väga hästi teadma fraasi - "heas ja halvas, tervises ja haiguses, kuni surm meid lahutab". Siit tekib mul ka küsimus, et kui Eesti riik ja rahvas ei ole tema pühendumist ja vaeva väärt "halvas", siis mis eristab Vooglaidu hedonistlikust kosmopoliidist, kes otsib alati seda "paremat" kohta? On ta siis selle "hea" välja teeninudki? See on siis minu filosoofiline seisukoht antud juhul.


Mõjuagent on ta niikuinii.
Roamless
Liige
Postitusi: 3808
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Roamless »

Kokkuvõttes võib tõdeda- tegelane on tume kui tökstipudel ja esitab oma luulusid reaalelu pähe.
Luulusid ta ei esita, tume, kui tökatipudel ei ole, vaid esitab oma poliitilisi dogmasid, mille eesmärk on lõhestada ja oma nn valijaid suunata, mida nn protestidel ka teistele antivakseritele pähe taob, kus siis marginaalsed lollikesed tajuvad järsku, et nemad ongi "kogu rahva esindajad" ja jõud ning kuna politsei kohteb neid siidikinnastes, võime vajadusel võimu haarata. Kusjuures Varro lisab ka koguaeg läbi lillede varjatud ähvardusi, et "ei imestaks, kui keegi relva haaraks". Tulemuseks võib pikemas perspektiivis olla, et mõni hulluke haarabki relva ja hakkab amokki mõnele valitsusasutusele jooksma (ala valitsushoone või Terviseamet), siis saaks see Varro tola meedias parastada, et näe, "rahvas" on selline viidud aga minul ei ole absoluutselt asjaga pistmist. Täiesti tavaline lõhestuspoliitika.
Soovitan vaadata eilset "Pealtnägijat", kus tuuakse välja, kuidas poetagused on asunud politseinikke ja nende lähedasi sotsiaalmeedias ründama ja ähvardama, ning see kloun Grünthal, kiitis neid veel takka ja kihutas ülesse. Loodan vaid, et PPA jätkub mehisust oma töötajaid toetada ja ähvardajad kohtu ette tirida, sest parim mõju on reaalsed karistused ala shokivangistus.
Unforeseen consequences
Kasutaja avatar
jannor
Liige
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Okt, 2017 14:22
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas jannor »

Olgem ausad, ega ta eriti Jaana Toomist ja Oudekki Loonest palju ei erine.
Üks asi on riigimeeste tegemiste vastu olla, aga teine asi juba oma riigi ja tema sümbolite vastu olla.
Poliitikud tulevad ja lähevad, see ongi ok, kõikjal maailmas on ju näha, et kui mingi poliitik liiga kauaks pumba juurde jääb, siis hakkavad asjad ühte tumedasse kohta minema.
Loll ta ju ei ole, ilmselt lihtsalt üks maniakaalsete kalduvustega manipulaator. Loodame, et ajalugu kunagi annab tema tegevustele ise hinnangu.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist