Vene propagandasõda Eesti vastu

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta

kas Venemaa teeb meile liiga?

vägagi
133
58%
natuke
29
13%
tavalised nääklused
59
26%
ei
9
4%
 
Hääli kokku: 230

Kasutaja avatar
harri13
Liige
Postitusi: 555
Liitunud: 20 Jaan, 2006 20:30
Asukoht: haava salu
Kontakt:

Vene propagandasõda Eesti vastu

Postitus Postitas harri13 »

Et koondaks kõik arvamused vene propagndasõjast siia (mitte sõjalises mõttes, aga kontekst:pronkssõdur ja vene suhtumine ja muude riikide arvamused meie silmis).
Kõikide arvamused on oodatud!
Elagu Eesti Wabariik!
Peaasi et oleksime iseseisvad ja juhid oleks õiged!
Kasutaja avatar
Juhan
Liige
Postitusi: 185
Liitunud: 21 Nov, 2006 13:08
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Juhan »

Vastasin tavalised nääklused:
Asi lihtsalt selles, et Venemaa teeb meile liiga siis, kui me laseme seda endile teha. Sellest nonsensist tuleb lihtsalt üle olla ja sirge seljaga vastu hakata. Ja et nääklused kuuluvadki minu arust Eesti ja Venemaa vahelise diplomaatia juurde, pole siin midagi imestada. Lihtsalt nüüd on neil natukese suurem kont hambus, kui tavaliselt. Kuid ka see ei osutuks probleemiks, kui suudaksime oma seisukoha ülemaailmselt selgelt välja öelda ja vastavalt sellele ka pronksokupandi Tõnismäelt teisaldada.
Kui me hakkaksimegi halama, et näedsa, suur Vene mõmmi tuuseldab meid, siis puuduks teistel riikidel meie vastu igasugune austus.
Soomlased lõid punavägistajad vere hinnaga omalt maalt minema ja kaitsesid oma valdusi, meie ei saa aga isegi diplomaatilise noodi esitamisegagi hakkama..
Meie reliikvia on vabadus!
Meie reliikvia on au!
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

kunagi jäi mulle körva,et venemaa pidi iga nädal midagi eesti vastu korraldama..eesti lihtsalt ei viitsi igale jamale vastata...

Köik see kisa on tegelikult poogen...saates Paar rääkis raadio 4 peatoimetaja Makarov väga asjalikult,et venemaal on savi nii nendest surnutest kui ka pronkssödurist,lihtsalt oleme nende jaoks hea väide venemaale vaidlustes El-iga..
ja teisekse ütles,et ka presidendi valimised on tulemas ju Venemaal..ning siis on hea ju oma väga korrumpeerunud ja meediat kontrolliva kremli jaoks,et saab siseriiklikelt probleemidelt välismaailma pilgud ära pöörata...

kuid nagu näha,on venemaa selles küsimuses üksi jäetud,hiljuti teatas keegi El-i körge ametnik,et see pronkssöduri probleem on ainuüksi eesti mure ja mitte kellegi teise oma..

nii et ei midagi,köis sellele jubedusele kaela ja risu prügimäele..
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

VANA LÖUKOER kirjutas:rääkis raadio 4 peatoimetaja Makarov väga asjalikult,et venemaal on savi nii nendest surnutest kui ka pronkssödurist,lihtsalt oleme nende jaoks hea väide venemaale vaidlustes El-iga..
ja teisekse ütles,et ka presidendi valimised on tulemas ju Venemaal..ning siis on hea ju oma väga korrumpeerunud ja meediat kontrolliva kremli jaoks,et saab siseriiklikelt probleemidelt välismaailma pilgud ära pöörata...
Kusjuures, see on väga täpne ja õiglane märkus.

Ainult et ma teeksin sellest teine järeldus -- milleks meil Eestis Putinile ja teme propagandamasinale kaasaaidata ja selles mängus osaleda?
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2069
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Tule taevas appi. Oled tõesti nii naiivne arvamaks, et kui teeme Venemaale järeleandmisi, siis nad mingit uut ettekäänet ei leia. Väga naiivne lootus. Venemaa leiab alati midagi, mille pärast norima hakata. Kui me aina venemaa tahtmise järgi oma tegusid sätime, muutume ise oblastiks!
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Kui Ansip poleks maikuus hüsteeriasse sattunud, Venemaa valiks kedagi teist oma rünnakuteks. Lätit näiteks. :)
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

to Sasha : ehk täpsustad,mida sa mötled selle Ansipi hüsteeriasse sattumise all ?

kui sa mötled KÄRA PRONKSSÖDURI ÜMBER,siis laskume parem privasse..

ütlen vaid siis niipalju,et siis on pea terve eestimaa,kes kainelt mötleb,hüsteeriasse sattunud meid OKUPEERINUD OKUPANDI märgi ümber,mis meid alandab ja mis oleks pidanud ammu juba prügikastis olema.

ja veel : Krizz ütles öieti - järeleandmisi ei tohi venemaale lubada.vaadake,mis juhtus 1939,kui anti aga järjest staalinile järgi ...
las koer klähvib,kui ründab,siis antakse tina..
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

ja veel :

see,mida meie oma märkide ja värkidega peale hakkame,pole kellegi asi.ammugi mitte venemaa asi.

vaevalt,et vasjale meeldiks,kui punasel väljakul Tshingish-Khaani mälestusmärk seisaks ja meie eesti jauraks,et te ei tohi seda maha vötta,kuna see on ajalugu..
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

VANA LÖUKOER kirjutas: vaevalt,et vasjale meeldiks,kui punasel väljakul Tshingish-Khaani mälestusmärk seisaks ja meie eesti jauraks,et te ei tohi seda maha vötta,kuna see on ajalugu..
Kuidas selle Tšingis-khaani ausambaga lood oleks, seda ma ei oska öelda, aga üks mälestustahvel SS-lastele on küll Punase väljaku kandis olemas...

PS:
Pool aastat tagasi sattus pihku raamat, kus väideti, et sellist isandat nagu Tšingis-khaan pole olemaski ... ja Batu olla hoopis Nevski :roll:
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Lõukoer, erinevus meie seisukohtade vahel on selles, et sa näed konfliktis kaks osapoolt: Venemaad ja Eestit; mina aga näen Eesti-sisemist tülitsemist; ja mul on peaaegu ükskõik mis arvatakse meist sinuga Venemaal või Euroopas.

Sina arvad, et okupatsiooni märgid peavad olema eemaldatud. Mina aga arvan, et need vähesed okupatsiooni märgid, mis on alles, võivad jääda. Nii nagu "Estonia" laemaal või viisnurk Stalini maja tipul Stockmanni vastas. Või Pronkssõdur. Mitte et need märgid oleksid mulle kallid ja lähedased, vaid sest ma ei tunne end selle mineviku pantvangina ja need märgid tuletavad meelde et nüüd oleme vabad ja veel 20 aastat tagasi me ei olnud. Võta ka sina neid kui sõjasaagi, trofeet võitlusest minevikuga -- kõik, ei ole enam nõukogude võimu, sõda on läbi. Lossid ja mõisad on samuti võõrvõimu märgid, aga sõda on läbi -- neid pole vaja nüüd maha põletada.

Nii nagu Venemaa lahendab propagandasõjaga Pronkssõduri ümber oma enda sisemised probleemid, ka Eesti poliitikud tõstetud kära abil võitlevad sinu ja minu häälte eest. Ja see on vastik, et meid kõiki peetakse nii rumalatena.
Kasutaja avatar
tambovski volk
Liige
Postitusi: 177
Liitunud: 09 Okt, 2005 18:34
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tambovski volk »

aga üks mälestustahvel SS-lastele on küll Punase väljaku kandis olemas

Päris punasel väljakul see ei ole, kuskil surnuaial ja püstitatud kasakatele kes sõdisid saksamaa poolel
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Sasha kirjutas:Kui Ansip poleks maikuus hüsteeriasse sattunud, Venemaa valiks kedagi teist oma rünnakuteks. Lätit näiteks. :)
Kui kedagi ses loos üleüldse hüsteeriasse sattumises süüdistada võiks, siis imho eelkõige Vasjalandi valitsusringkondi & riigiduumat.
Ei mäletagi aega, mil nood rahulikult omaette toimetanuks.
Ikka keegi kusagil segab Emakese-Vasjalandi sammumist V.I.Putini geniaalsel juhtimisel õitsengu tipule ja mõni ime siis kui närv kaotatakse .....:roll:
TÕDEONAJATÜTAR
tere
Liige
Postitusi: 113
Liitunud: 27 Mär, 2006 13:43
Kontakt:

Postitus Postitas tere »

Marissa kirjutas:
VANA LÖUKOER kirjutas: vaevalt,et vasjale meeldiks,kui punasel väljakul Tshingish-Khaani mälestusmärk seisaks ja meie eesti jauraks,et te ei tohi seda maha vötta,kuna see on ajalugu..
Kuidas selle Tšingis-khaani ausambaga lood oleks, seda ma ei oska öelda, aga üks mälestustahvel SS-lastele on küll Punase väljaku kandis olemas...

PS:
Pool aastat tagasi sattus pihku raamat, kus väideti, et sellist isandat nagu Tšingis-khaan pole olemaski ... ja Batu olla hoopis Nevski :roll:
Mulle sattus kätte raamat, kus väideti, et nõukogude sõdurid vabastasid eesti, eesti on põline venemaa osa ja paljude muude "faktidega". vaatasin kaant ja oh üllatust- nõukogude liidu ajalugu.
Mõte on selles, et ära usu kõike- tänapäeval võime me kõik muinasjutte, ka kõige absurdsemaid trükki lasta...
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

Sasha :

pronkssöduri teema ei ole eesti sisene täielikult.meil on venemeelne suur erakond,kes teeb venelasetega koostööd - tema on meie probleem.
meil eestis on neid okupatsiooni märke oi oi oi kui palju..lause "need vähesed" tundub minu jaoks mönitamisena,igas eestimaa nurgas seisab mingi jubedus sonides vabastamisest.

ja ehk tuleb sulle meelde,et neid samu möisasi,kloostreid ja losse pöletasid ja piirasid eestlased omal ajal.pöletasid,kuna see oli ja on siiani mingi vöimu märk,kuigi nüüdseks ajaloo mälestistena ja kui mingi kindla arhitektuuri mälestisena....
neid kivijunne aga ei saa vötta arhitektuuri mälestistena,sest nad ei ole seda lihtsalt.
möte,et ma vötan neid kui söjatrofeed - vöiks ju,kui ei oleks ühed vennad nii ülbed nende märkide juures ega rebiks riigilippe maha.

minu meelest peaks nende märkidega tegema analoogselt nagu nliit tegi omal ajal EW Wabadussöja sammastega - need lasti öhku.
ok,löhki ei laseks köiki.paar sümboolikat lükkaks kuhugi surnuaeda ja seal vöivad siis inimesed viina vötta ja kammarrajura teha.aga avalikuse eest ära.
selliseid söjatrofeesi pole siin kellelegi vaja.

selge on see,et seda kasutatakse ära häälte ostmiseks,aga see küsimus oleks pidanud ammu lahendatama,mitte nüüd.
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 39982
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Sasha kirjutas:Lõukoer, erinevus meie seisukohtade vahel on selles, et sa näed konfliktis kaks osapoolt: Venemaad ja Eestit; mina aga näen Eesti-sisemist tülitsemist; ja mul on peaaegu ükskõik mis arvatakse meist sinuga Venemaal või Euroopas.
Õigus, tüli ongi. Kodumaa patriootide ja reeturite vahel.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: kaido999, rockrapdude ja 3 külalist