Itaallane: Arnold Meri protsess on poliitiline

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
LeBon
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 29 Juun, 2007 1:50
Kontakt:

Itaallane: Arnold Meri protsess on poliitiline

Postitus Postitas LeBon »

http://8mai.wordpress.com/2009/03/12/ch ... mment-7650
Nagu meil Bäckmanitest ja Hietanenidest veel vähe oleks... :lol:
” Aga miks on Eestis praegu päris palju paremäärmust? Lahendus lihtne: NSVL lipukiri oli: sisult sotsialistlik, vormilt rahvuslik ja nii see NSVL sõna otseses mõttes natsionaalsotsialiste kasvataski. ” Sirje Kingsepp.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Et protsess on liiast, võiks teha nagu Mussoliniga? Ei viitsinud muidugi makarooni juttu teisest lausest edasi lugeda - elu on kõigeks selliseks tõesti lühike.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15540
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Postitus Postitas Fucs »

Kas seal 8mai lehel kohalikele tüüpidele aru pähe panna püüdev kodanik Gallacher on mil foorumi liige? Hea on näha, et keegi vähemalt üritab midagi dumbuseritele selgitada.
Kasutaja avatar
man21
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 01 Juun, 2005 13:34
Kontakt:

Postitus Postitas man21 »

Ega seda kõbi ei ole mõtet enam vangi panna, niigi sent surmale võlgu, aga teda tasuks siiski loksutada, et aidata tal kiiremini meie hulgast lahkuda, sest sellised raiped tekitavad ainult paha haisu.
Makaroonereid ei tasu eriti kuulata, nad on end Putlerile ammu maha müünud.
Ela täiel rinnal ja kui kord kooled, siis ära kahetse elatud elu!
Kasutaja avatar
renx90
Liige
Postitusi: 317
Liitunud: 25 Apr, 2007 8:16
Asukoht: Ida-Viru
Kontakt:

Postitus Postitas renx90 »

isiklik arvamus oleks mul selliine , et ei ole erilist mõtet neid 2 ms veterane ja mingei muid tegelasi torkida nigunii saab neist kellest tahetakse lahtisaada varem või hiljem kuna need ju vanad mehed....
VÕITE PAKKUDA IGASUGUST MILITAAR KAUPA OLEN PEAAEGU KÕIGEST HUVITATUD-esemed lähevad Kohtla-Nõmme ajalootuppa kohtla.ajalootuba@gmail.com
mangust
Liige
Postitusi: 509
Liitunud: 15 Apr, 2006 13:49
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas mangust »

renx90 kirjutas:isiklik arvamus oleks mul selliine , et ei ole erilist mõtet neid 2 ms veterane ja mingei muid tegelasi torkida nigunii saab neist kellest tahetakse lahtisaada varem või hiljem kuna need ju vanad mehed....
Selline vana mees (madu) istugu kodus vagusi ja oodaku vikatimeest.
Parem peenike peos, kui punalipp katusel!
LeBon
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 29 Juun, 2007 1:50
Kontakt:

Postitus Postitas LeBon »

Fucs kirjutas:Kas seal 8mai lehel kohalikele tüüpidele aru pähe panna püüdev kodanik Gallacher on mil foorumi liige? Hea on näha, et keegi vähemalt üritab midagi dumbuseritele selgitada.
Jah, mina see olengi, tänud soojade sõnade eest. Aga argumenteeritud ja rõhutatult rahulikus toonis vaidlemine lõppes teema kinnipaneku ja postituse kustutamisega teises teemas, kus sai eelmainitu üle aru päritud... :wink:
” Aga miks on Eestis praegu päris palju paremäärmust? Lahendus lihtne: NSVL lipukiri oli: sisult sotsialistlik, vormilt rahvuslik ja nii see NSVL sõna otseses mõttes natsionaalsotsialiste kasvataski. ” Sirje Kingsepp.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

mangust kirjutas:
renx90 kirjutas:isiklik arvamus oleks mul selliine , et ei ole erilist mõtet neid 2 ms veterane ja mingei muid tegelasi torkida nigunii saab neist kellest tahetakse lahtisaada varem või hiljem kuna need ju vanad mehed....
Selline vana mees (madu) istugu kodus vagusi ja oodaku vikatimeest.
Aga ta ei istu ju, vaid osaleb aktiivselt Eesti-vastases propagandas Venemaa poolel!
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
renx90
Liige
Postitusi: 317
Liitunud: 25 Apr, 2007 8:16
Asukoht: Ida-Viru
Kontakt:

Postitus Postitas renx90 »

ning pärast imestab miks teda torgitakse...
VÕITE PAKKUDA IGASUGUST MILITAAR KAUPA OLEN PEAAEGU KÕIGEST HUVITATUD-esemed lähevad Kohtla-Nõmme ajalootuppa kohtla.ajalootuba@gmail.com
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 1 külaline