Auaste ja muu pagunilt

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
kuusteist
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 27 Dets, 2018 22:56
Kontakt:

Re: Auaste ja muu pagunilt

Postitus Postitas kuusteist »

Sain vastuse oma küsimusele. Vorm ja töötõend ei ole olnud kasutuses samal ajal.

Lisaküsimus.

Mida soovitate töötõendi ja mundriga (pintsak, püksid ja sinel) teha. Tegu ei ole minu perekonna inimesega nii, et puudub asjadega isiklik seos. Midagi maksnud ma nende eest ei ole. Kas annetada Politseimuuseumile Rakveres?
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Auaste ja muu pagunilt

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

kuusteist kirjutas:Sain vastuse oma küsimusele. Vorm ja töötõend ei ole olnud kasutuses samal ajal.
..no see oli niigi teada - selline sinist värvi vana mendivorm ühes pikkade, krae alla ulatuvate sinist põhitooni pagunitega vahetus juba 1970te alguses uue, halli värvi mendivormiga, millel olid lühikesed ümara otsaga ja halli põhitooni pagunid.. elik too vorm kadus "käibest" veel kümmekond aastat enne seda, kui too nallakas tõend 1981.a välla anti :|
kuusteist kirjutas:Mida soovitate töötõendi ja mundriga (pintsak, püksid ja sinel) teha. Tegu ei ole minu perekonna inimesega nii, et puudub asjadega isiklik seos. Midagi maksnud ma nende eest ei ole. Kas annetada Politseimuuseumile Rakveres?
..hea mõte - uuemaid halle mendivorme liigub pallu ja igasugu nallamehed kannavad neid aga noid vanemaid, sinist karva ja pikkade pagunitega polegi näinud.. et muidugi vii see komplekt sinna politseimuuseumi :wink:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
naabrimees
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 18 Veebr, 2015 14:16
Kontakt:

Re: Auaste ja muu pagunilt

Postitus Postitas naabrimees »

Ma pole politseimuuseumis käinud aga see peaks rohkem politsei teemaline külastuskeskus olema.
Saab sõrmejälgi teha ja kinnimaja proovida jms. Kas seal miilitsa atribuutikat on ei tea.

Minule võib ka annetada! Minu kogus küll enamast 75 - 90 aasta atribuutika aga
sekka ka vanemat ning esindatud ka lühikest aega eksisteerinud MOOP.

Mõeldavad alternatiivid: Okupatsioonide muuseum, vabamu, H-V, Seedri eramuuseum vms.

N
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Auaste ja muu pagunilt

Postitus Postitas plekkpea »

Reklaamivad, kui virtuaalmuuseum, kuid vanema aja stuffist ei haisugi netis. AGA, annetage! Ühele mehele ka annetati, palju annetati, kuid nüüdseks kõik raha vastu vahetatud. Vabalt võiks ka deponeerimist reklaamida.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist