EKV välivormi arengud

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
Kasutaja avatar
kangelaspioneer
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 30 Dets, 2004 13:13
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Postitus Postitas kangelaspioneer »

Eesti praegune välivorm on muidu hea, aga seda värdjat peaks küll tsirkuses või loomaaias näitama, kelle keha järgi selle vormi lõige on võetud. Ok, kui püksid kolm numbrit väiksemad võtta ja leppida asjaoluga, et püksisäär ulatub saapasääreni, siis käivad kah, frentši kohendab õmbleja mõninga raha eest samuti kandmiskõlbulikuks.
Värv ja muster on väga hea, loomulikult mitte tutikal vormil, küll aga ca 4 kuud kasutuses olnud rõivatükil. Maskeerimisomadused väga head, oluliselt paremad kui pruunikarvalisel digilaigul. Olen mõlemaid maastikul näinud, digilaiguga tasub peituda ainult noorte mändide vahel, mujal on tegemist sihtmärgiga, hea veel et märklauaringe koos silmadega peale pole trükitud. Igatahes kasutajana jääb selgelt mulje, et kuskil staapides pole inimestel midagi teha, kui selliste rumalustega (st digilaigu väljamõtlemisega) tegeldakse. Relva pole mehele kätte anda aga see-eest on teaduslikel alustel välja töötatud laik. raisk!

Seljakott ja rakmed- mida seal lihtsustada annaks? Olen nõus et lahingvestid on praegu ehk liigne luksus, rakmed on aga hädavajalik varustus, nüüd kus nad lõpuks ometi toimivad, on patt väita, et liiga head.

Saapad- ise eelistan Altama toodangut, vähemalt sel ajal, kui lumi maad ei kata, lumes suman nn mikihiire saabastega, eriti ekstreemsetes tingimustes kummikutega. Soome saabas kõlbab käia sügise-kevadel, kui ei ole enam liiga märg aga ka mitte liiga soe, uued eesti saapad sellekski mitte, st pole üldse kandmiseks mõeldud.

Vähemalt üks varustuselement, mis meil tõeliselt hea on, igati üle prahi, on kiiver :P
skaut
Liige
Postitusi: 64
Liitunud: 27 Jaan, 2005 8:55
Asukoht: mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas skaut »

pioneeriga täitsa nõus
oleng
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 03 Juun, 2005 19:21
Asukoht: est
Kontakt:

vorm

Postitus Postitas oleng »

aga minul on see uus digi vorm.eheh
mida ei tea see huvitab
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Re: vorm

Postitus Postitas kala »

oleng kirjutas:aga minul on see uus digi vorm.eheh
Lahe, tutvustad meile ka vormi äkki lähemalt?
oleng
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 03 Juun, 2005 19:21
Asukoht: est
Kontakt:

vorm

Postitus Postitas oleng »

kusjuures mul neid isegi 2.molemad erinevad teineteisest lihtsalt taskute asetuse ja tyybi jergi.polvedes ja persel on termokiled mis teevad asja raskeks suvel.krae on omaperane aga samas ka parem kui vanal vormil sest krae on lyhike ja seisab ilusti pysti kui panna killu-kuulivest,sest sis ei hõõru see kaelale.taskud on tsiba erinevad japükstel on ka saapasse keimis koht erinev.pükstel on jalal (tepselt seal kus saabas lopeb)lisa veike tasku.myts on ainult tsipa imelik.arvatavasti saksa mytsi jergi tehtud,pehme nokk ja veike äär et tuulega peas pysiks.riie muidu paksem ja värvitud,sest vorm on seestpoolt valge.ma ei teagi mida veel teada tahate?
mida ei tea see huvitab
Roamless
Liige
Postitusi: 3809
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Postitus Postitas Roamless »

Kuidas oleks piltidega mütsist. Tahaks küll väga seda uut mütsi näha.
Unforeseen consequences
oleng
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 03 Juun, 2005 19:21
Asukoht: est
Kontakt:

myts

Postitus Postitas oleng »

no sell juhul nedala perast saab pilte.
mida ei tea see huvitab
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Pildista jah terve vorm üless palun. :)
A4
Liige
Postitusi: 1833
Liitunud: 13 Juun, 2005 23:55
Kontakt:

Postitus Postitas A4 »

mida veel teada tahate?
1. Millised uue mustriga vormielemente praegu juba jagatakse? Kas ainult püksid-frentš-müts, või on ka juba uue mustriga vihmaülikond? (Talvevorme jagatakse vist veel paar aastat vana mustriga, kuna neid on laos piisavalt palju).

2. Kas ja millisel moel peastaabi logistikud uue vormi kohta tagasisidet koguvad?

3. Paari aasta oli juttu, et valgele talve-camole hakatakse halle laike peale värvima. Kas nendest viguritest ka juba midagi kuulda on?
oleng
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 03 Juun, 2005 19:21
Asukoht: est
Kontakt:

jeee

Postitus Postitas oleng »

1.ausalt ei jagata veel neid digisid.lihtsalt katsetusel need mis on.uus talve vorm on kyll uue loike ja fliis kraega ja uue mytsigaaga laik veel vana sest riiet pidi laos palju olema.ma ei teagi mix nad nii teeevad.myts frents ja pyksid-muud ei midagi.varsti ehk sis pildid kah
2.kysitleti neid kutte kyll kes tallavad seda digi vormi.ja pandi kirja head ja vead
3.ja olen neid uusi talve-camo digisid isegi korra neinud kus juures ongi hallid laigud(nagu digil ike sihukesed ruudukujundid).kuid seda ei ole seal nii palju .vorm nagu vorm ike
mida ei tea see huvitab
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Oleng, ütlesid et pildistad uut vormi, 2 nädalat varsti möödas.
oleng
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 03 Juun, 2005 19:21
Asukoht: est
Kontakt:

Postitus Postitas oleng »

sory,ple aega ja see ei ole minu syy lubasin kyll aga tuli mingit vahele.see nedal ma ple veel kodu mail aga jergmine nedala vahetus peaks saamajuba asja.vabandan sis sinu ees et ei saanud asja tehtud.aga teen selle era .
mida ei tea see huvitab
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Ega nüüd nii ametlik ei pea ka olema :) tundsin lihtsalt üli suurt huvi asja vastu.
oleng
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 03 Juun, 2005 19:21
Asukoht: est
Kontakt:

pildid sis

Postitus Postitas oleng »

http://foto.k-arvutisalong.ee/?valitudgalerii=105100



albumi nimi on vorm
moned pildid sis.
mida ei tea see huvitab
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Ma ei saa aru miks see K-arvuti foto asi mõne hetkega mu sealt lehelt kuhugi minema wiskab. Tuleb kohe mingi pildi peale klõpsida, siis need ära salvestada ja minema tõmmata. KENA müdu :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist