Äppi!!!!!

Eestlased ning eestlastest koosnevad üksused, relvad, lahingud, varustus, autasud jne jne...
Zill154
Liige
Postitusi: 276
Liitunud: 08 Juun, 2005 13:26
Kontakt:

Äppi!!!!!

Postitus Postitas Zill154 »

Kas need Vironia mehed on mingid eriti rõvedad :? :? sellist vaatepilti kui nende kodulehel pole ma küll näinud nad on sealt sadade viisi konte üles kaevanud ja siis seda pildistanud :? :? kas ainult minu arust või see ongi rõve !!!!!!! Ja sammuti sõrves käidud ning nende tõõde jägi nähtud !
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Pane link ka
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Zill154
Liige
Postitusi: 276
Liitunud: 08 Juun, 2005 13:26
Kontakt:

Postitus Postitas Zill154 »

http://www.vironia.org.ee/ jah seal on neid pilte päris palju venekeele oskust oleks vaja aga kui pole siis Фотогалереи alt kohe esimene link ja sealt saab neid ise vaatata. Enamus tehtud saaremaal!!!
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Tõtt öelda, tuleb iiveldus peale vaadates neid sini-must-valge lipu all esinevaid Estonski Klub Vironia tegelasi, kes kuulutavad et otsivad Suure Isamaasõja mälestusi siin Eestimaal.
Kõigepealt võiks endale selgeks teha, et Suur Isamaasõda lõppes Peipsi taga ja mujal maailmas toimus II Maailmasõda.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
vdreving
Liige
Postitusi: 597
Liitunud: 27 Dets, 2005 19:31

Postitus Postitas vdreving »

Hakkate vist juba aru saama,miks maaomanikud lahingupaikades käiate peale just hea pilguga ei vaata. Vahepeal oli periood,kus Vironia sai Muinsuskaitseametilt kaevelubasid vene sõdurite otsimiseks.Tunnistan ausalt,et mina olin see ussike,kes organiseerisin asjade käigu nii,et nad ebaterve tegevuse pärast enam lubasid ei saa.Neid ei huvita mingid vene sõdurid,kogu asi käib ikka saksa nodi ümber.Üldiselt see Silmanson ,kes seda jõuku juhib on oma naha juba väga kalliks ajanud ja küllap ta sellest ka kord ilma jääb.Vaja asi ainult ette võtta.Kus nüüd on kõik ametnikud,kes sellise tolguse rajalt maha peaks võtma?.Vironia vägitükkide hulka kuulub ka selline asi,et üks vene sõdur on saanud omale kaks hauda- ühe Vaivarasse ja teise Maardusse.Huvitav,kas tegid selle kadunukese pooleks?Arvan isiklikult,et selliste meestega kohtudes tuleb vist püssirohtu põletada,pidi kurjad vaimud igaveseks ära ajama.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Keegi võiks selle viroonia saidi salvestada, muidu kaovad jälle pildilt, nagu peale seda, kui neile KAPO peale sai saadetud. Proteesid, kammid, habemeajamise vahendid, kuhjades nööpe - kus luustikud on? Muideks ei leidnud otseselt luustike pilte, ehk juhatate täpsemalt!
Pean tunnistama, et ka minu fotoalbumis on leitud meeste luustikke pildistatud, aga ma ei pea seda millekski sobimatuks, kui on tegu ametliku tegevusega. Ei pea siiski vajalikuks isiku nime ja tema maisete säilmete sidumist avalikul lehel - ei ole tegu Pätsi suguste avaliku elu tegelastega.
vdreving
Liige
Postitusi: 597
Liitunud: 27 Dets, 2005 19:31

Postitus Postitas vdreving »

Kuule Arnold tead ise küll,et tänapäeval peab ju politsei tõendama,et pätt süüdi on.Vaevalt,et seda selliste tegelaste puhul nii võimatu teha on aga keegi ei viitsi seda lihtsalt teha.See Saaremaa on ju sisuliselt kott sealt pole kuhugi minna ja kui tõsiselt tahta poleks ju probleemi see seltskond korralikult läbi raputada.On ju t äpselt teada kunas ja kus nad käivad,millise autoga,kus ööbivad jne.Vähemalt minule küll.On Sulle suureks üllatuseks,kui ütlen,et meie ühine sõber teeb nendega koostööd?
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Et ühed röövkaevajad on teiste peale solvunud või?


Vabandust kui millestki valesti aru sain.
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
vdreving
Liige
Postitusi: 597
Liitunud: 27 Dets, 2005 19:31

Postitus Postitas vdreving »

Mis kaevaja muidu ise oled? On Sul ka peale labida ja metalliotsija mõni paber taskus,mis Sinu tegevuse seadustab?Huvitav mille peale peaksin kadedust tundma?
vdreving
Liige
Postitusi: 597
Liitunud: 27 Dets, 2005 19:31

Postitus Postitas vdreving »

Vabandus muideks vastu võetud.Kuigi ei peaks olema eriti raske kindlaks teha kes on kes.
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Mis kaevaja muidu ise oled?
Põhiliselt "raamatukaevaja".
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Minu arust teeb Hr Dreving ikkagi koostööd Saksa poolega ning ei jäta konte kuhugi laiali vedelema, nagu need mehed, kes on oma nänni sealt hauast kätte saanud ja keda midagi peale erkennungsmarke ja kuldhammaste ei huvita. Hauaröövlite koha pealt, kas ei teki paljudel foorumiliikmetel kiusatust, sellist tööd tehes nagu Hr Dreving teeb, mõnda ideaalselt säilinud autasu või eset leides seda vaikselt kõrvale sokutada, et hiljem oma kollektsioonile lisada? :twisted: Ma ei väida nüüd sellega seda et Hr Dreving nii teebki. Paluks asjast mitte valesti aru saada.
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Militaarnänni sebimisest on saanud lihtsalt tulus äri.
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
vdreving
Liige
Postitusi: 597
Liitunud: 27 Dets, 2005 19:31

Postitus Postitas vdreving »

Võin siinkohal öelda mõned selgitused:Kõik need inimesed,kes teevad ümbermatmistöid omavad selleks nii Eesti ,kui saksa poolseid lubasid.Töö lõppeesmärgina jõuab juba langenu korralikule sõjaväekalmistule.Igasugune kuldhammaste ära virutamine tehakse ülikiiresti selgeks.Autasusid on tulnud välja korralikke ja vähemkorralikke,kuid paraku olen inimene keda need ei tõmba.Kui soovin omale näiteks mingit märki eelistan selle osta Kurtnast koopia näol.Ikkagi parem,kui surnu juurest võetud.Sõdurizetooni on võimalik mõnele muuseumile vastava avalduse põhjal tagasi saada.Kõik muu - relvad,pandlad,nööbid ,täägid jne.lähevad auku tagasi või kohalikule muuseumile.Muidugi on mõistetav,et arvatakse nagu himustaksime hirmsalt märke ja värke.Siinkohal võib - olla tundub uskumatu - aga ei ole selliste huvidega inimene.Ma ei pea igat metalliotsijaga inimest kaugeltki mitte hauaröövliks,kuid selliseid mehi nagu Vironias on kull.
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Mis arvamus nende vendade kohta on?

http://www.aboutww2militaria.com/

Eriti rubriik Battlefield tours tekitas mus küsimusi.

The possible places of expeditions and excavations:
1. Narva – Sinnimae region (watch the map of Estonia)
2. Saaremaa (Esel) island (click here to see the map of Saaremaa)
3. Hiiumaa (Dago) island
4. Naissaar (Nargen), Osmussaar (Odensholm) islands – shore batteries…
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist