Mis Ukrainas toimub? vol.1

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Suletud
atnekas
Liige
Postitusi: 369
Liitunud: 06 Mär, 2014 22:40
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas atnekas »

Pilt

EDIT: Aeg on hiline ja ilmselt tähistatakse demokraatia pilastamist rohke vodkaga. Pohmell saab olema valus.
Viimati muutis atnekas, 16 Mär, 2014 23:51, muudetud 1 kord kokku.
--- d9ebae53a4f41a4339ca904acd88468c ---
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas EOD »

smr kirjutas:
EOD kirjutas: Krimmis on enesemääramisõigus tegelikult vaid põlisrahvusel - krimmitatarlastel. Ülejäänud seltskond on nende maale hiljem saabunud. Meeldigu kellelegi islamit tunnistavad rahvad või mitte - vahet pole. Enesemääramisõigus on vaid põlisrahvusel!
Seega valge rass bmeerikast väja?

Edit: kõik eurooplased Austraaliast minema!!
Miks minema? Ikka vaid põlisrahvast austama.
Käib ka Krimmi kohta :!:
Kui tšuktš sööb toorest kala ja pakub oma naist võõrale, siis on sel põhjus. Keskkond määrab elulaadi ja vaid põliselanik teab, kuidas kuskil on õige elada,
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Jalutu »

pagan kirjutas:Midagi öelda on, siis argumenteerige korralikult ja pange link juurde. Vabandust selle postituse eest. Aga ausõna noh..
Olen sellesse teemasse püüdnud anda oma pisikest panust, kuid no
kaua sa kannatad kurbade naeru...
Võin ka paarilehelisi mõttearendusi postitada ja ei pahanda kui see argumentidega ümber lükatakse. Pidev jura õpetab samaga vastama...
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Kilo Tango »

pagan kirjutas:Pilt
Andmed ei pea paika:

2013 oli Tallinnas 395 392 elanikku, nendest 219 681 eestlast ja 145 560 venelast (36%)
indre599
Liige
Postitusi: 85
Liitunud: 16 Nov, 2010 12:29
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas indre599 »

Ma oletan, et Venelased on saanud veel ühe töövõidu, mis selgub mõne aja pärast.
Selles referendumi eufoorias on avalikkuse tähelepanu hajutatud ja uut infot vene vägede paiknemiste kohta nagu ei olegi.
Ons kellelgi midagi uut silma jäänud?
trs
Liige
Postitusi: 949
Liitunud: 15 Mär, 2014 14:31
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas trs »

Paiknemise osas ei ole enam suurt vahet, kuni nad Ukraina pool piiri ei paikne. Kui üldse mõtelda, kui palju ja mis tehnikat ja üksusi sinna kokku on veetud, tekib küsimus, kas Putin ei karda, et soomlased vahepeal Leningradi piirama lähevad...
Kasutaja avatar
denis23
Liige
Postitusi: 1961
Liitunud: 17 Okt, 2004 11:38

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas denis23 »

http://www.youtube.com/watch?v=GNUxeiurzUo

ma arvan et see peaks olema iga eestlase kõige hirmsam unenägu. palju hirmsam kui vene tankid mis peterburi teel veerevad..
Ostan kokku kõik võimalikud E.Savisaare kuju, nime, autogrammiga esemed (trükimaterjalid, aktifotod, raamatud, pastapliiatsid, toiduainepakendid) jne.
atnekas
Liige
Postitusi: 369
Liitunud: 06 Mär, 2014 22:40
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas atnekas »

denis23 kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=GNUxeiurzUo

ma arvan et see peaks olema iga eestlase kõige hirmsam unenägu. palju hirmsam kui vene tankid mis peterburi teel veerevad..

See tekitab minus vaid ühe küsimuse, et kas Sulle endale see meeldiks?
--- d9ebae53a4f41a4339ca904acd88468c ---
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas kana tagumik »

Paiknemise osas ei ole enam suurt vahet, kuni nad Ukraina pool piiri ei paikne. Kui üldse mõtelda, kui palju ja mis tehnikat ja üksusi sinna kokku on veetud, tekib küsimu
...mille jaoks seda vaja on....Krimmi jaoks mitte, selle saatus on de facto otsustatud...
Kasutaja avatar
denis23
Liige
Postitusi: 1961
Liitunud: 17 Okt, 2004 11:38

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas denis23 »

atnekas kirjutas:
denis23 kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=GNUxeiurzUo

ma arvan et see peaks olema iga eestlase kõige hirmsam unenägu. palju hirmsam kui vene tankid mis peterburi teel veerevad..

See tekitab minus vaid ühe küsimuse, et kas Sulle endale see meeldiks?

Kusjuures üldsegi mitte. Absoluutselt. Aga ma tunnistan, et vahest minul jääb tunne, et Eesti riigi juhivad Putini agendid, kes sihikindlalt teevad tööd et see unenägu saaks teoks.
Ostan kokku kõik võimalikud E.Savisaare kuju, nime, autogrammiga esemed (trükimaterjalid, aktifotod, raamatud, pastapliiatsid, toiduainepakendid) jne.
atnekas
Liige
Postitusi: 369
Liitunud: 06 Mär, 2014 22:40
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas atnekas »

denis23 kirjutas:
Kusjuures üldsegi mitte. Absoluutselt. Aga ma tunnistan, et vahest minul jääb tunne, et Eesti riigi juhivad Putini agendid, kes sihikindlalt teevad tööd et see unenägu saaks teoks.

Ma arvan, et kindlasti on meie juhtide hulgas selliseid. Ei pea just väga kaugele vaatama, aga see on juba omaette teema mitte Ukraina teema.
--- d9ebae53a4f41a4339ca904acd88468c ---
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Troll »

denis23 kirjutas:...Krimmis on 93% hääletas Venemaaga liitmise poolt...
Jäi mulle millegipärast see number meelde kumisema, kuskilt oli nagu tuttav. Ja kasnäe, tuligi meelde! Just 93% eestlastest hääletas 14.-15. juulil 1940 toimunud kõige demokraatlikumatel ja vabamatel valimistel kommunistide bloki ja seega sisuliselt Nõukogude Liitu astumise poolt! Hurraa seltsimehed! Elagu töörahva suur juht seltsimees Stalin ja tema õpilane seltsimees Putin!
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Karuke »

denis23 kirjutas:
Kusjuures üldsegi mitte. Absoluutselt. Aga ma tunnistan, et vahest minul jääb tunne, et Eesti riigi juhivad Putini agendid, kes sihikindlalt teevad tööd et see unenägu saaks teoks.

Vähem "riigikogus rullimist" ja rohkem sihikindlat poliitikat "selle kõige hirmsama" vältimiseks.
Aga põhiline kainet mõistust.
Ukraina lugu, et kõik suured lollused tehakse ja nüüd ka rasked kaotused kantakse liigsetest emotsioonidest - peaks ju midagi õpetama
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Radist86
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 14 Jaan, 2009 1:16
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas Radist86 »

Troll kirjutas:Jäi mulle millegipärast see number meelde kumisema, kuskilt oli nagu tuttav. Ja kasnäe, tuligi meelde! Just 93% eestlastest hääletas 14.-15. juulil 1940...
Ja veel tuli kohe meelde üks äraleierdatud tsitaat Vikist, millel oli vapustav mõju ajaloole:
"USA valitsus ei ole kunagi ametlikult tunnustanud Eesti, Läti ja Leedu annekteerimist Nõukogude Liidu poolt 1940. aastal."

Üks häbeliku lalina põhjustest:
Saksa energiakontsern hoiatas Berliini Moskvaga suhteid kahjustamast

Formaalsuse täitmiseks natuke kurja klähvimist, mis läheb sujuvalt üle niutsumiseks. Siis hakkavad sabad jälle lehva-lehva tegema ja suure äri nimel ollakse sõbrad edasi. Need tükikesed riikidest või mõni miljon inimest kusagil kaugel on tühine ohver selle nimel, et raha ikka mõnusalt edasi voolaks.

Maailm on nende aastakümnete jooksul kõvasti muutunud...
John
Liige
Postitusi: 506
Liitunud: 17 Juun, 2006 19:57
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub?

Postitus Postitas John »

Päh, oli siis midagi muud oodata? Pole midagi uut siin päikese all- võrdlusi meie 40ndate aastatega on siin küll ja küll toodud. Samuti klounaadi maskeeritud realpolitik on juba antiikaegadest tuntud nähtus.

Ükskord kui järjekord meie kätte jõuab hakkab sama teater pihta- Euroopa eesotsas mutikese Merkeliga jälgib "murelikult" olukorda telefoniga. Sakslaste munad on ikka peale II maailmasõda ikka nii maha lõigatud, et neil hakkavad vist käed kohe värisema kui isegi ainult sõnades relva mainid. Ainuke kes vb veidi kurja nägu teeb on USA. Ei aita meid keegi peale meie endi.

Iseküsimus on muidugi, et mis meie suured füürerid surve all hakkavad tegema- vaadates viimase aja täiesti kohatut poliitilist lehmakauplemist keset Vene laiaulatusliku sõjalise aktiivsuse kasvu on mul tõsiseid kahtlusi nende reaalsustajus. Rääkimata ühest juhtninast kes "murdus" juba mingi tavalise poliitskandaali surve all- mida ta oleks teinud kui Ida-Virus tekiksid järsku rohelised "omakaitse" mehikesed koos lahingtehnikaga. Kuude pikkune eskaleerumine my ass.

Ukrainas jääb praegu vist ainult loota, et kui sibulad peaksid oma nina pistma läänesse siis saavad nad omale sissisõja kaela mis veristab neid aastaid. Au sõna, see olukord paneb tõesti jooma. :x
Inter arma enim silent leges (sõja aegadel on seadused vaiksed) Cicero
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist