Põgeniketulv Euroopasse 2015-2017

Korea, Vietnam, Lähis-Ida, Afganistan. Kõik konfliktid. Kui seal on olnud eestlasi, siis seda enam.
Vasta
Kurjam
Liige
Postitusi: 1565
Liitunud: 10 Dets, 2007 22:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Kurjam »

Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Kriku »

Narvas peeti kinni kuus Iraanist tulnud illegaali.
Narvas peeti kinni kuus Iraani kodanikku, kes ületasid ebaseaduslikult Eesti ajutise kontrolljoone ning randusid kummipaadiga Narva jõe kaldas.

Ööl vastu 8. maid kella 2.30 paiku avastasid piirivalvurid Narva jõel kummipaadi, mis ületas ebaseaduslikult ajutist kontrolljoont ning suundus Vene Föderatsioonist Eesti Vabariiki. Infole reageerisid koheselt kaks piirivalvepatrulli ja läheduses olnud politseinikud ning mõne minuti pärast peeti kaldas randunud isikud kinni.

Paadis olnud inimesed andsid vastuolulisi ütlusi oma päritolu kohta, kuid piirivalvuritele praegu teadaoleva info kohaselt on tegemist Iraani kodanikega. Paadis oli kaks naist, kaks meest ja kaks last.

Piirivalvurid selgitasid välja, et lisaks kuuele kinni peetud ebaseaduslikule piiriületajale oli paadis enne selle randumist veel üks mees, kes põgenes. Koostöös teiste politseiüksustega tabati 23-aastane mees samal õhtul kella 18.30 paiku Tallinnas D-terminalis. Pealinna oli mees jõudnud hääletades.

Kõik seitse piiriületajat on esialgu 48 tunniks kinni peetud ning menetluse käigus kontrollitakse põhjalikult nende Eestisse saabumise asjaolusid ja eesmärki.

Ida prefektuuri piirivalvebüroo juhi Indrek Püvi sõnul jälgib piirivalve ebaseadusliku piiriületuse tõkestamiseks vahetult piiriäärset ala, kuid isikuid kontrollitakse ka sisemaal ja veekogudel.

«Narva jõe ületamine ebaseadusliku rände eesmärgil ei ole igapäevane ning piiririkkumised jõel avastatakse tänu valvesüsteemidele kiiresti. Suurem osa ebaseadusliku rände juhtumitest on siiski seotud viisade väärkasutamisega, mis avastatakse piiripunktides. Üldjuhul on Eesti migrantidele transiitriik ehk vaheetapp jõudmaks sihtriiki, milleks üldiselt on Skandinaaviamaad või Kesk-Euroopa,» ütles Püvi.

Püvi rõhutas, et ebaseaduslike piiriületuste ennetamisel ja avastamisel on tähtis roll infovahetusel. «Vahetame igapäevaselt rändepildi kohta infot naaberriikide ja rahvusvaheliste partneritega, et olla muutusteks vajadusel valmis. Samas on tähtis ka koostöö kohalike elanikega, kes oskavad piiriäärsetel aladel märgata jälgi või liikumist, mis võivad olla seotud ebaseadusliku rände või näiteks salakaubandusega,» rääkis Püvi.

Tänavu on Eesti-Vene piiril piiripunktide vahelisel alal avastatud kolm ebaseadusliku sisse- ja läbirände juhtumit. 2014. aastal registreeriti ebaseadusliku rände eesmärgil toime pandud piiririkkumisi 31 juhul, mullu 23 juhul.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Manurhin »

Kriku kirjutas: Ööl vastu 8. maid kella 2.30 paiku avastasid piirivalvurid Narva jõel kummipaadi, mis ületas ebaseaduslikult ajutist kontrolljoont ning suundus Vene Föderatsioonist Eesti Vabariiki.
Kui selline paaditäis tegelasi vabalt maale lastakse, mis saab siis, kui amfiibsoomukitega näiteks tullakse? Eesti piirivalvajatele võiks vähemalt tulirelvadki kätte anda. Tundub, et hetkel neid pole, kui piiririkkujatele tuld peale ei tõmmata :evil: .
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Tegelane5
Liige
Postitusi: 799
Liitunud: 07 Veebr, 2009 12:28
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Tegelane5 »

Soomes on autod ja prügikastid jne süttima hakanud, uudises küll juttu polnud kes nood püromaanid on aga kommentaaridest jäi mulje et tava sommide arvates Rootsist tulnud uus komme.
Lisää epäiltyjä tuhopolttoja Helsingissä – ”Eivät nämä autot ole itsekseen voineet syttyä”
Kuusi henkilöautoa ja kaivinkone paloivat Helsingin Myllypurossa sunnuntain ja maanantain välisenä yönä
http://www.hs.fi/kaupunki/a146275670007 ... prio1617-1
Pilt
--jii--
vaihe 1.
vaiheessa 2 kivitetään palokuntaa ja poliisia.
vaiheessa 3 kivitetään sosiaalista epäonnistumista kuvaamaan tulleita ulkomaisia TV-ryhmiä.

Vaiheessa 4 virolaisten katupartio aloittaa vapaaehtoistyön Mylluypadontiellä alueelle syntyneen turvallisuusvajeen vuoksi.
Soomlasest lugeja kommentaar siis. :D
[i]“It is difficult to get a man to understand something, when his salary depends on his not understanding it.” [/i]
John
Liige
Postitusi: 506
Liitunud: 17 Juun, 2006 19:57
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas John »

Kurjam kirjutas:Veel päevalehest ja Parisest http://uueduudised.ee/kas-paevalehte-ju ... onestajad/
Uudiseid ka surematu ja võitmatu sotsialistliku multikultuuri ehitamise rindelt. Kui kellelgi on veel kahtlusi, et mis imeloom see Paris nimeline nässakas on, siis siin copy-paste Parise lõustaraamatust:

Teemaks selle moslemi prussaka artikkel, mis siit ka läbi käis (Milad Mohammadi: Skandinaavial tuleb muutuda)
Kom 1: Krister Paris Minu meelest üldjoontes igati mõistlik jutt, et rahvusriik on igand ja kuulub lammutamisele.

Kom 2,3 jada: Kelly Grossthal. Ehk on midagi tõlkes kaotsi läinud, aga seda intekat hommikul lugedes tundsin end nii, nagu ma olen teinekord tundnud paremäärmuslikke tekste lugedes, ehk tõekuulutamine, dialoogivähesus (või puudumine), sildid jne.

Krister Paris. Noh - oma paremäärmuslaste tekste loeme kogu aeg. See oli hea võimalus näidata reljeefselt, mida tõrjumine teiselt poolt kaasa toob. Minul ei tekkinud vähimatki tõrget, et seda mitte avaldada. Mul ei tekiks Helmedega ka, kui see oleks üks kord ja uus lähenemine smile emoticon

Rain Arst. Krister, Sul on kõik tagurpidi. Just sellise vasakpoolse sotsialismuse ja mutlikulti peale surumise vastu on Euroopas parempoolsed esile kerkinud(nii ka meil), mitte vastupid.

Krister Paris. Ma tooksin analoogia. Rahvusriikide pooldajate tõmblemine on praegu umbes nagu vanad taksofirmad vs Uber. Tuleb palju jamasid Uberi sõitudega (vägistajad, avariid, röövid), garanteerin. Taksod löövad vastu. Kindlasti mõnel pool hakatakse Uberit jälitama. Kindlasti muutub mõnel puhul klassikaline taksoteenus ka mõneks ajaks paremaks. Aga ta on arengut piirav igand ja lõppkokkuvõttes kaotab. Parem saabuva ajastuga sammu hoida.
Nii et näete inimesed. Rahvusriigid on nagu vanad taksoteenused mis hävitatakse evolutsiooniliselt uue, moodsa ning multikultuurse über takso pealetungil. :lol:
Inter arma enim silent leges (sõja aegadel on seadused vaiksed) Cicero
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Kriku »

Rahvusnihilist on ta muidugi, see on ammu selge.

Aga kui jutt oli intervjuu avaldamisest, siis seda pean äärmiselt - rõhutan, äärmiselt! - vajalikuks ja õigeaegseks.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Troll »

Kriku kirjutas:Aga kui jutt oli intervjuu avaldamisest, siis seda pean äärmiselt - rõhutan, äärmiselt! - vajalikuks ja õigeaegseks.
Silmiavavaks, ütleksin! Nii moslemiimmigrantide eesmärkide kui ka multikulti tegelaste tõelise pale suhtes.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Borja kirjutas:Ma olen viimasel ajal hakanud mõtlema - ons meil üldse aimu, kui palju meile neid (euro)ajupestud tolerasmi apologeete viimasel ajal juba "produtseeritud" on :?: Ja kust nad üldse tulevad valdavalt - kas ainult Skandinaavia ülikoolidest :roll:
Kurjam kirjutas:Siin austet Borja veidi eksib, sellist saasta ei pea vaid Skandinaaviast siia tooma. Neid organisme toodetakse piisavalt ka siinses neomarksistlik-eurodebiilse kõntsa taimelavas nimega Tallinna Ülikool. Igatmasti reinrauad tegelevad seal sellega ja kõik see makstakse kinni meie taskust. Meedias näiteid küll.
Kriku kirjutas:Ei tule, ikka meilt. Ma tunnen isiklikult õige mitut sellist särasilma. Hulga noorte inimeste maailmavaade lihtsalt on selline... noh, naiivne. Vasakliberalism esiteks on juba kord selline kergesti omaksvõetav magus mannavaht ja teiseks parasjagu moes ka.. Praegu aga lihtsalt ütlen, et esiteks on Tallinna Ülikoolis peale Rein Raua umbes 1200 töötajat ja 10 000 üliõpilast ning teiseks on minu tuttavad, kellest ülal räägin, Tartu Ülikooli taustaga.
..aga fakt, et seda padutolerastlikku, üleharitud ja eluvõõrast sodi ka meile Eestisse järjest juurde tekib :?

Point on äärmiselt teemakohane, kuna justnimelt sellise vasakpoolse, eluvõõra ning padutolerastliku mentaliteedi (+ samasuguse riigiametkonna - sic!) toel on ju kogu see Euroopa "pagulastemenetlus" sinna jõudnud, kus ta praegu on - elik siis absurdi :|
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Avatar
Liige
Postitusi: 2286
Liitunud: 17 Veebr, 2009 21:30

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Avatar »

Ja proovitakse seda multit istutada juba maast-madalast.
Mulle näiteks on arusaamatu, miks Eesti Lastekirjanduse Keskus annab oma soovituse just Ros Asquithi ja Mary Hoffmani tunnetest ja perekonnast rääkivatele lasteraamatutele. Kogu pildimaterjal kirjeldab minu meelest vist Londoni "ideaalühiskonda"? Sedagi võimendatult.
Kui käisin lapse tulevast kooli kaema, siis jäi silma koomiks (autorit ei mäleta) kirjaoskamatust mustlaspoisist, keda tõrjutakse ja kellega sõbruneb üks nö valge tegelane. Üksipulgi lahatakse tema sisemist võitlust oma deemonitega, kuni läbi isiklike varasemata kogemuste õige tõlgendamise jõuab püha tõe juurde. Koomiks aga oli oma 5+ lehel koridori seina peale riputatud. Kas sellise näite abil peab Eesti lastele tolerantsust õpetama. Kas just sellist tolerantsust? Tõrjutud mustlased ja Eesti? Ja koomiksi tekste ei olnud isegi aega piltidele tõlkida, vaid tõlge on kusagil piltide alla ja raskesti tegevusega ühildatav. Aga kiirelt oli vaja saada punktid kirja sallimatusevastases võitluses.
Mul on tõsine mure, kuidas lapse kasvades nende multikulti häkkide vastu võidelda.
laikar
Liige
Postitusi: 1089
Liitunud: 28 Apr, 2014 9:48
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas laikar »

Lapsed on elu õied. Aktiivne noorsugu on igatahes oodatud ja näedsa, saksa lipp põleb küll :).
https://www.youtube.com/watch?v=ioK4cK6M9Yo
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas:..aga fakt, et seda padutolerastlikku, üleharitud ja eluvõõrast sodi ka meile Eestisse järjest juurde tekib :?
Minu arust mitte üleharitud, vaid just alaharitud või õigemini pooleldi haritud. Mingi ideoloogia tervikuna ja kriitikavaba omaksvõtt ei ole harituse tunnus. Haritud inimene peaks suutma vähemalt endale esitada küsimusi nagu:
* kas see, millest räägitakse, on fakt või väärtushinnang?
* kui fakt, siis kuidas me seda teame? kas see teadmine on hangitud statistiliselt korrektselt jne.?
* kas ja kuidas see haakub varasemate teadmistega sama asja (näiteks Euroopa ajaloo) kohta?
* kui väärtushinnang, siis miks ma seda jagan või jagama peaksin või vastupidi, miks ma seda ei jaga? allun ma seda omaks võttes ühiskondlikule survele või vastupidi, protestin üldisest mässumeelsusest, mida on ajendanud tegelikult asjasse puutumatud tegurid?

jne.

See ei käi nüüd Egert Ründe, Krister Parise, Mart Ummelase või Rein Raua kohta. Nemad teavad väga hästi, millest räägivad ja peavad ideoloogilist kaevikusõda. Kui on vaja valetada või fakte väänata, siis valetavad ja väänavad külma kõhuga. Täpselt sama käib ka teise poole kaevikute kohta.
Avatar kirjutas:Mul on tõsine mure, kuidas lapse kasvades nende multikulti häkkide vastu võidelda.
Ah, elasime üle punapropaganda, elame üle ka praeguse.
Avatar
Liige
Postitusi: 2286
Liitunud: 17 Veebr, 2009 21:30

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Avatar »

Kriku kirjutas:Ah, elasime üle punapropaganda, elame üle ka praeguse.
Võib-olla. Aga ühiskond ei ole enam selline nagu paarkümmend aastat tagasi (mitte et ma toonast fännaksin). Minule isiklikult näib, et vanemate ja kodu roll lapse väärtushinnangute kujundamisel pidevalt väheneb, samas kui ühiskondlik roll suureneb:
Heaks tooniks peetakse tööd/karjääri. Vanematel üldiselt ei ole aega laste jaoks.
Toimunud on emantsipatsioon (ka 80 -ndatega võrreldes) ja sõltumata sellest, kuidas seda hindame, tulemus on see et ka emadel on vähem aega laste jaoks.
Aina rohkem lapsi kasvatatakse üles nö. amatööride poolt, esimeste lastena. Ilma eelneva kogemuseta.
Need kogemusteta vanemad varustatakse tohutu hulga vastuoluliste kasvatusteooriatega, mis ei pruugi iseenesest olla valed, aga nõuavad eelkõige püsivust. Püsivus puudub, pole aega jne. Koos karistamisest loobumise propageerimisega (ja ma usun, et siin on tegemist üdini positiivse algatusega) loob see olukorra, kus paljud vanemad tegelikult ei suudagi oma lapsi suunata.
Multimeediakogukond, kust vanem on üsna ära lõigatud, aga kus on väga hea baas meemide levitamiseks.
Jne.

Selle pärast mul kohe üldse ei ole seda turvalist tunned, et on olemas mingi immuunne rahva elujõu alge, mis kusagil sügaval peidus (perekonnasidemetes/traditsioonides) pulbitseb ja kõik need väljast tulevad ümberkasvatamised tühjaks teeb. Jäi Homo Sovietikusestki rohkem meile külge, kui ise aru saame või tunnistada tahame. Ja toonaste kaasajooksikute tase jäi kõvasti alla tänastele.
Minu meelest see rahvuse väljasuremise murdepunkt võib käia väga kiiresti (üks põlvkond) ja kaasaegsete jaoks valdavalt hoomamatult. Ning see ei ole üheselt seotud arvukuse ega keeleoskusega.
Lihtsalt mingil hetkel need sajad-tuhanded pisiasjad, mida me teeme või kuidas käitume eestlastena, muutuvad liiga kulukaks, tülikaks, ebaoluliseks, võõraste jaoks naeruväärseks või mitte-mõistetavaks, iganenuks jne. Me lõpetame nende tegemise ja kinnitame endale, et saame ju iga kell naasta endise juurde, kui olukord muutub/paraneb. Kui tahame. Kuni mingil hetkel avastame, et enam ei saa.
Aga ma nüüd hoian end vaos ja rohkem ei heieta.
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas nimetu »

Kõige puhtamas vormis on tegu ideoloogilise kultusega. Ehk siis religiooni uus ilmumine.
Tänage õnne, et te pole seda jama pidanud veel ise kogema, sest tegu on äärmiselt ohtliku asjaga.

https://www.youtube.com/watch?v=TvRlJ_MzoII
John
Liige
Postitusi: 506
Liitunud: 17 Juun, 2006 19:57
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas John »

nimetu kirjutas:Kõige puhtamas vormis on tegu ideoloogilise kultusega. Ehk siis religiooni uus ilmumine.
Tänage õnne, et te pole seda jama pidanud veel ise kogema, sest tegu on äärmiselt ohtliku asjaga.

https://www.youtube.com/watch?v=TvRlJ_MzoII
OT:

Oh jah, SJW-d (akronüüm: Social Justice Warrior). Õnneks pole jõutud seda patogeeni veel Läänest Eestisse importida. Samamoodi ei ole õnneks ka neo-feminism kandepinda leidnud- ei maksa segi ajada ajaloolise feminismi liikumisega, mis suutis ka üht-teist head teha. Tänapäevane versioon on tegelikuses sõjaks ning äärmuslik liikumine, mis läbi demagoogia propageerib matriarhaati ning naiste loomupärast ülimuslikust (valgete) meeste ees. Samas krt teab- "anti-rassismi", pabulasarmastuse ning äärmusliku tolerastiaga on kohalike euro-eestlaste initsatiivil juba algust tehtud. Eks näis kaua aega läheb, ennem kui avastavad, et noid sulelisi on meil kah liiga vähe. :roll:
Inter arma enim silent leges (sõja aegadel on seadused vaiksed) Cicero
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19210
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas ruger »

Moslemitele ei meeldinud Walesis tänaval kohvikus õlut joovad inimesed ja tungisid neile kallale.
This shocking footage show’s Islamists attacking drinkers. The reason they gave was because drinking s ‘banned under Sharia law’.
http://thisisengland.org.uk/watch-islam ... h-alcohol/
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist