Baskerville'ide koer (ja muud agressiivsed lojused)

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas mutionu »

ottojama kirjutas:
Soobel kirjutas:Olla olemas sedasorti keemiat, mis loodusele ohutud ja inimninale tundmatud, aga koertele vastikud. ...
Minu meelest on neil marketingiosakonnad oluliselt tugevamad kui tootearendus.
Tubastes tingimustes täitsa töötavad. Mul 2 koera, üks neist vanadusest tiba nõder ja armastab toas vahel jalga tõsta nurkade peale. Sinna kuhu seda möginat pritsid ca kuu või paar ei üritagi. Isegi nuusutama ei lähe.
Õues muidugi vihm ja tuul selle hüva lufti ilmselt ära pesevad.
Mögina nime ei tea, ei leia hetkel üles aga mingist loomapoest ta saime. Ei haise ka väga inimese jaoks.
USP
Liige
Postitusi: 725
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:19
Kontakt:

Postitus Postitas USP »

Olen kuulnud kõlakat, et Lõuna Aafrika Vabariigis on vibud ja ammud väga moodi läinud. Eelkõige selletõttu, et nooli pole võimalik relva ja laskjaga seostada. Ja hea vaikne kah.

Koertele just sobiv.
Kasutaja avatar
okaloka
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 13 Okt, 2006 14:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas okaloka »

Osta Citysecist see (70.-):

Pilt

Inimese võtab pikali, koera ajab minema - tagasi ei kipu.
Pauk või paar peab ikka olema - kasvõi selleks et 50 aastat hiljem avada debatt teemal "okupatsioon".
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Basilio »

okaloka kirjutas:Osta Citysecist see (70.-):

Inimese võtab pikali, koera ajab minema - tagasi ei kipu.
On see siis äkilisem kui eesti oma? Seda tavalist on saanud vahest ikka lasta. Ei nad tee teist nägugi, lõugavad nina all edasi, ei turtsu ega aevasta isegi. Ainuke kes köhib, olen mina ise. :mrgreen:
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Basilio »

kelguga poiss kirjutas:Olen kuulnud kõlakat, et Lõuna Aafrika Vabariigis on vibud ja ammud väga moodi läinud. Eelkõige selletõttu, et nooli pole võimalik relva ja laskjaga seostada. Ja hea vaikne kah.

Koertele just sobiv.
On ka selle peale mõeldud. Idee oli müüdimurdjate eeskujul suruõhukahur ehitada ja ntx jääpurikas talvel pontust läbi lasta. Aga nagu herr Snaiper juba mainis, kas tasub mingi kärnase peni pärast meediastaariks hakata. Ma jätaks kutsude perforeerimise selleks puhuks kui enam midagi muud üle ei jää.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Basilio kirjutas:
okaloka kirjutas:Osta Citysecist see (70.-):

Inimese võtab pikali, koera ajab minema - tagasi ei kipu.
On see siis äkilisem kui eesti oma? Seda tavalist on saanud vahest ikka lasta. Ei nad tee teist nägugi, lõugavad nina all edasi, ei turtsu ega aevasta isegi. Ainuke kes köhib, olen mina ise. :mrgreen:
Ise olen kasutanud TW10000 Pepper-Fog nimelist ja tulemus on iga kord olnud selline, et koer alguses köhib, hiljem läkastab ja siis on sõber.
Mingitest tüsistustest hiljem pole kuulda olnud, õnneks :roll:
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Gaasitamine aga võib minna liiga kulukaks.
Tuulise ilmaga võib terve 70-kr-se ballooni paari hetkega tühjaks lasta ja ei miskit.
Kui esmalt keemilise tõrjevariandi välja pakkusin, sai silmas pidada pritsimist nimelt koertele, mitte aiaplangule.
Tõmbad mingit ebameeldivat ainest (ehk oleks isegi tugevast soolavee lahusest kasu?) pumpa vmt vahendisse ja nii kui lõust jälle plangule ilmub, paras sirakas larhvile.
Ja seda senikauaks, kuni loom õpib.
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Basilio »

Sollmann kirjutas:Gaasitamine aga võib minna liiga kulukaks.
Tuulise ilmaga võib terve 70-kr-se ballooni paari hetkega tühjaks lasta ja ei miskit.
Kui esmalt keemilise tõrjevariandi välja pakkusin, sai silmas pidada pritsimist nimelt koertele, mitte aiaplangule.
Tõmbad mingit ebameeldivat ainest (ehk oleks isegi tugevast soolavee lahusest kasu?) pumpa vmt vahendisse ja nii kui lõust jälle plangule ilmub, paras sirakas larhvile.
Ja seda senikauaks, kuni loom õpib.
Tekkis hull mõte kasutada pihustamiseks aerosoolvärvi. Ära ei tapa, vigaseks ei tee, aga suht kentsakas oleks vaadata kuidas pontud käivad ringi, ühel pea sinine, teisel kollane. Värv on pealekauba odavam. Ja kohalekutsutud võimuesindajatele saab alati öelda et värvisin aeda. 8)
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Tundub, et siin ei taheta mitte niivõrd probleemi lahendada kui just võimalikult palju nalja saada. Ega värvitud koer haugub ikka sama palju kui värvimata peni. Koer on loom ja ei saa sellisest huumorist suuremat aru.

Alustuseks võiks koerale ikka pigem mõne kondi visata. Kui kont hambus, on üsna raske haukuda...

Aga kui tahad naabriga sõda alustada, siis muidugi lase penid vibuga maha või tulista neid jääpurikaga. Lihtsalt pärast ei maksa imestada kui ka sinu enda maise varaga hakkavad igasugused ootamatud õnnetused juhtuma - küll on keegi reostanud su kirjakasti, küll ilmuvad su auto küljele kui imeväel mingi terava esemega tõmmatud kriipsud... Inimesed nagu teada on mõnikord väga pika vihaga ja paslik oleks ehk meenutada vanasõna: kuidas küla koerale, nii koer külale.
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Basilio »

Frundsberg kirjutas: Alustuseks võiks koerale ikka pigem mõne kondi visata. Kui kont hambus, on üsna raske haukuda...

Aga kui tahad naabriga sõda alustada, siis muidugi lase penid vibuga maha või tulista neid jääpurikaga. Lihtsalt pärast ei maksa imestada kui ka sinu enda maise varaga hakkavad igasugused ootamatud õnnetused juhtuma - küll on keegi reostanud su kirjakasti, küll ilmuvad su auto küljele kui imeväel mingi terava esemega tõmmatud kriipsud... Inimesed nagu teada on mõnikord väga pika vihaga ja paslik oleks ehk meenutada vanasõna: kuidas küla koerale, nii koer külale.
Nii palju kui on inimesi, nii palju ka arvamusi.
Paraku on kõik mida tahan, tunda ennast oma aias mõnusalt ja turvaliselt nagu enne hullu naabrikskolimistki. Sõda ei ole mina alustanud ja väga ei kipu alustama ka. Aga endale pähe istuda ma ka ei lase. Ja teiste arvel laiutajaid ma vihkan. Kui kaugele sina laseksid naabril minna enne kui vastu hakkad? Kuskil on alati piir, lihtsalt ühel on see natuke siinpool, teisel sealpool.
Koertele konte ma loopima ei hakka.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Mulle meeldivad kiired ja lihtsad lahendused, elus muud targemat ka teha kui mingi poolearulise naabriga aastaid vägikaigast vedada. Kuna sinu probleemiks on tegelikult haukuv koer, mitte aga otseselt naaber, siis tulebki tegeleda koeraga. Ja siin ongi kaks võimalust - kas hävitada füüsiliselt haukuja või püüda saavutada kavalusega (antud juhul siis kondi viskamisega) sama tulemus. Kuna sa nähtavasti siiski naabri peni maha lööma ei hakka, jääbki sul üle vaid koer endaga ära harjutada. Ning kont on selleks kindlasti effektiivsem vahend kui kaigas. Mina sinu asemel teeksin proovi.
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Frundsberg kirjutas:Ning kont on selleks kindlasti effektiivsem vahend kui kaigas. Mina sinu asemel teeksin proovi.
Proovi tasuks kindlasti teha, aga mitte kõik koerad ei võta võõraste käest toitu vastu....
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
ottojama
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 27 Dets, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas ottojama »

Sollmann kirjutas: Proovi tasuks kindlasti teha, aga mitte kõik koerad ei võta võõraste käest toitu vastu....
No ei võta esimesed kaheksateist korda, üheksateistkümnendal võtab. Siis ei ole enam võõras.
------------8<--------------
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Basilio kirjutas:Koertele konte ma loopima ei hakka.
Sa ei kaota kõige vähematki, Basilio, kui proovi teed.
Mina siiski soovitaks alustada kommidega.
Vähe on koeri, kes magusale suudavad vastu olla.
Täis kõhuga isend ei pruugi konti vastu võtta, hiljem võib aga selle perenaine leida ja jälle tühjast tüli tõusmas.
Suhkrutüki pistab aga iga koer ka siis nahka kui kõht kummis :wink:
TÕDEONAJATÜTAR
Kasutaja avatar
Madis22
Liige
Postitusi: 1476
Liitunud: 09 Mär, 2005 14:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Madis22 »

Võib ju ka lisaks koerale kondi viskamisele tema nähes konte maha matta. Küll naaber hakkab koera tegemistel silma peal hoidma, kui koer teie vistud kontide maha matmiseks pool aeda üles on kaevanud.
The laws of physics is more what you'd call 'guidelines' than actual rules.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist