REAALSUS: COVID-19 pandeemia

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Suletud
AMvA
Liige
Postitusi: 3549
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas AMvA »

Kapten Trumm kirjutas:
Kriku kirjutas:Kas ma saan nüüd õigesti aru, et Ansip väitis otsesõnu, et 5,4M makse maksnud ettevõte on üks Eesti suurimaid maksumaksjaid?
Ma ei oleks arvanud, et ta lausa suurusjärkudega eksib...
:shock:
Maksumaksjate TOP 10 hulka saamiseks peab olema kvartalis makstud makse kokku vähemalt 18 miljonit.
Tallink nt sinna sisse ei pääsegi.

https://majandus24.postimees.ee/6949339 ... lis-olerex
Ei ole mõtet aktsiise ja tööjõumkse ühte patta panna.
Turist 47
Liige
Postitusi: 4378
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Turist 47 »

Fox News. 16.04.20. Covid-19 pärineb Wuhani laborist osana Hiina püüdlustest konkureerida USA-ga. https://www.foxnews.com/

Arvan, Süüdlane on vaja leida ja ka leitakse.

T.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40208
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Fox News. 16.04.20. Covid-19 pärineb Wuhani laborist osana Hiina püüdlustest konkureerida USA-ga. https://www.foxnews.com/
Täpsemalt öeldes - allikas on kirjas, et "Sources believe" ehk "allikad usuvad".
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Kriku »

Sealtsamast:
Responding to the report, Gen. Mark Milley, the chairman of the Joint Chiefs of Staff, said Tuesday afternoon: "It should be no surprise to you that we have taken a keen interest in that and we've had a lot of intelligence take a hard look at that. I would just say at this point, it's inconclusive, although the weight of evidence seems to indicate natural, but we don't know for certain."
Minu esiletõst.

Ma ei saa päris hästi aru, milles uudis seisneb - et "we have taken a keen interest"?
AMvA
Liige
Postitusi: 3549
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas AMvA »

Turist 47 kirjutas:Fox News. 16.04.20. Covid-19 pärineb Wuhani laborist osana Hiina püüdlustest konkureerida USA-ga. https://www.foxnews.com/

Arvan, Süüdlane on vaja leida ja ka leitakse.

T.
Tüüpiline Foxnews. Äge pealkiri aga kui lugema hakkad, siis pole ühtegi fakti ega kinnitust peale täiesti kõrvaliste isikute väidete, et ma arvan.
Kasutaja avatar
Health
Liige
Postitusi: 863
Liitunud: 25 Aug, 2019 14:13
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Health »

Health kirjutas:Peaks vist see olema.
Untitled.png
Äriühingute raames siis see "peamine" Bolt on 70nes, ehk siis jääb Top 100 sisse.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40208
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Teooriatel Wuhani labori lekkest ja sõjaväelaste mängudest on sama põhjus, miks iga aasta ujuvad pinnale uued "tõsiasjad" Estonia katastroofi kohta.
Lihtsalt kellelgi on tarvis, et publik jookseks valejälgi pidi ega esitaks liigseid küsimusi.
Kui Moskvas käib see infomudimine käsukorras, siis valges ilmas tuleb see ajakirjandusele ette sööta.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
haistagäng
Liige
Postitusi: 32
Liitunud: 21 Mär, 2020 23:14
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas haistagäng »

fox news on ju sarnase väärtusega allikas nagu meil uued uudised.

https://www.youtube.com/watch?v=NAh4uS4 ... e=emb_logo

Sarnaselt trumpi stabiilsete mõttelendude ajajoonest on kokku pandud sarnane video ka foxist. (kõik vist pole foxist, aga enamus on)
Viimati muutis haistagäng, 16 Apr, 2020 11:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Kriku »

Health kirjutas:Äriühingute raames siis see "peamine" Bolt on 70nes, ehk siis jääb Top 100 sisse.
Ma arvan, et "üks suurimaid maksumaksjaid" võiks ikka oluliselt kõrgemaid kohti tähendada.

Väga räige lobitegevus käib :(
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40208
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Ilmselt oleks naiivne arvata, et Bolti tegelased pole juba Ansipi ukse taga käinud.
Mind aga üllatas see, kui madalale Ansip lihtsalt laskus, arvasin temast enne palju enamat.
Näiteks sama Tallinki pole ükski minister taoliselt promonud, on olnud kui üks strateegilisi ettevõtteid.
Kas Brüsselis segatakse kraanivette mingeid aineid?

Olgem ausad, tänasest hüpoteetilisest RE juhitavast valitsusest poleks kriisi paremat juhtimist tulnud. Seda näitab ka viimaste vakkaolek põhilistes küsimustes - pole lihtsalt paremaid ideid. Ja ei ole Kaja Kallas ka see, kelle järgi kõik rünnakule tormavad.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Kriku »

2 m pole piisav distants, kui keegi su poole suu ammuli köhib: https://tervis.postimees.ee/6950970/koh ... 1577723337
AMvA
Liige
Postitusi: 3549
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas AMvA »

Kriku kirjutas:
Health kirjutas:Äriühingute raames siis see "peamine" Bolt on 70nes, ehk siis jääb Top 100 sisse.
Ma arvan, et "üks suurimaid maksumaksjaid" võiks ikka oluliselt kõrgemaid kohti tähendada.

Väga räige lobitegevus käib :(
Nagu ma juba varasemalt mainisin, siis aktsiisimaksjaid (tubaka ja kütusefirmad) võiks võrdlusest välja võtta. Töökohti luua on oluliselt keerulisem, kui naftatonne läbi terminali pööritada.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40208
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Mulle jääb ikka segaseks see, mis "tehnoloogiaettevõte" see Bolt siis niiväga on ja mis katastroof on, kui see ostetakse üles hiinlaste poolt? Kui hiinlased panevad meile üles Huawei 5G võrgu ja hakkavad pealt kuulama kogu andmevahetust või ehitavad Helsinki tunneli ja ühel hetkel (kui laevu enam pole) sulgevad selle on arusaadav, aga mis katastroof juhtub, kui need juriidiliselt küsitavate skeemidega taksojuhid, toidukullerid ja tõuksirendid enam ei tööta?
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas Kriku »

AMvA kirjutas:Nagu ma juba varasemalt mainisin, siis aktsiisimaksjaid (tubaka ja kütusefirmad) võiks võrdlusest välja võtta. Töökohti luua on oluliselt keerulisem, kui naftatonne läbi terminali pööritada.
Ärimudeli valiku küsimus. Riigile on kütusefirma poolt makstud euro täpselt sama väärtuslik kui IT firma poolt makstud euro. Ning Ansip ei teinud oma jutus mitte mingit sellist reservatsiooni.

Mitte et see enam teemasse puutuks.
hjl85
Liige
Postitusi: 6397
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Re: REAALSUS: Pandeemia

Postitus Postitas hjl85 »

Kapten Trumm kirjutas:Mulle jääb ikka segaseks see, mis "tehnoloogiaettevõte" see Bolt siis niiväga on ja mis katastroof on, kui see ostetakse üles hiinlaste poolt? Kui hiinlased panevad meile üles Huawei 5G võrgu ja hakkavad pealt kuulama kogu andmevahetust või ehitavad Helsinki tunneli ja ühel hetkel (kui laevu enam pole) sulgevad selle on arusaadav, aga mis katastroof juhtub, kui need juriidiliselt küsitavate skeemidega taksojuhid, toidukullerid ja tõuksirendid enam ei tööta?
Aga nii võib ka küsida-mis siis juhtub kui restoranid ei tööta?Mis juhtuks kui spordisaalid ei töötaks? jne
Bolt annab Eestis tööd 267-le inimesele ja on EMTA tabeli järgi suuruselt 19-s maksumaksja 2020 I KV. Jah-valikuid tuleb teha aga kirjutada, et mis siis sellest hullu oleks on natuke imelik.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist