REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36565
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

Müügistatistikast on näha, kui palju on Eestis ivermektiiniusklikke. Õnneks siiski üsna vähe.

Kuigi uuringud pole kinnitanud ivermektiini mõju koroonaviirusele, on Eestiski huvi ravimi vastu märgatavalt suurenenud. Tänavu aasta esimeses kvartalis sündis senine müügirekord, selgub ravimiameti statistikast. Kui 2016. aasta kolmandast kvartalist 2019. aasta lõpuni osteti ühes kvartalis keskmiselt 100 tabletti, siis tänavu jaanuarist märtsini osteti ligikaudu 300 tabletti ivermektiini. Ühes tabletis on ivermektiini 3 milligrammi, ühe täiskasvanu ravikuuriks kulub keskmiselt viis tabletti. See peaks tähendama, et kui varem vajas parasiitide vastu ravi paarkümmend inimest, siis nüüd kolm korda rohkem.

Kuna ivermektiinist on saadaval ka loomade ussitõrjeks mõeldud versioon, on USA-s mõned just seda kurgust alla kallanud. Mure läks lausa nii tõsiseks, et sealne toidu- ja ravimiamet lasi välja teate: „Sa ei ole hobune. Sa ei ole lehm. No tõesti, lõpetage ära.” Pressiteates märkis amet, et USA-s on veterinaarseks kasutuseks mõeldud ivermektiini joojad mitmel juhul lõpetanud haiglas, sest ravimit peab ka loomadele väga hoolikalt doseerima. Eestis pole loomadele mõeldud ivermektiini müügi suurenemist märgata.


Olukorrast USA-s:
Tänavu on USA mürgistuste andmesüsteemi märgitud 1143 ivermektiiniga seotud juhtumit, seda on 163% rohkem kui möödunud aastal. 66% inimesi ei märganud olulisi kõrvaltoimeid, ülejäänud kogesid ivermektiinimürgistuse tõttu väikesi või väga tõsiseid tervisehädasid. Nagu Eestis levitatakse USA-ski ivermektiini „raviomadusi” just vandenõudele keskendunud veebilehtedel. Praegu uuritakse USA-s ühte juhtumit, kus inimene läks teise ilma ilmselt lemmikloomapoest ostetud ivermektiini manustamise tagajärjel.
https://epl.delfi.ee/artikkel/94622431/ ... estis-pole

Tegu on retseptiravimiga ja Eesti mõnekümne lisakuuri taga võib olla 1-2 perearsti.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Madis Reivik »

Valikuline usk - ivermektiini kõrvalmõjude list on palju hullem kui Covidi vaktsiinidel.

Aga ivermektiini toodetakse Tiibeti mägedes tuhandeaastaste traditsioonide baasil varahommikusest kastest mis langeb mäetippudelt ja sisaldab elusat vett.

Lolli elu on raske ja täis kehavigastusi.
richard
Liige
Postitusi: 1089
Liitunud: 28 Sept, 2006 21:59
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas richard »

Teadlase värske selgitus: mis toimub ikkagi meie organismis nakatumise järgsetel päevadel ja miks raskelt haigeks jäävad just vanemad inimesed.

„Koroonaviirus tõi aga olulise muutuse - mis toimub, on see, et immuunsüsteemis läheb nagu midagi viltu. See viltuminek tuleneb eelkõige immuunsüsteemist endast ja toimub midagi, mida võiks nimetada väga tugevaks ülereageerimiseks," rääkis professor.


Sarnaseid autoimmuunseid protsesse võib tekkida paljude viirustega aga need pole ilmselt nii levinud kui covidiga. Väidetavalt gripp A teatud tüved põhjustavad autoimmuunseid probleeme just noorematel rohkem. Siin ka põhjus miks peaks nii gripi kui ka covidi vastu vaktsineerima ka need kes usuvad "oma tugevasse immuunsüsteemi".

https://forte.delfi.ee/artikkel/9462823 ... d-inimesed
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40142
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Valikuline usk - ivermektiini kõrvalmõjude list on palju hullem kui Covidi vaktsiinidel.


Parafraseerides meie staarperearsti, siis viiruse vastu aitab kindalt ka bensiin.
Kui see sinna raku sisse toimetada kuidagi õnnestuks. Enamasti muidugi selle protsess käigus peremeesorganism hukkub või saab rämedaid kahjustusi.

Ma ei tea, kas ma olen väga tagurlik seda öeldes, aga sellised ohtlike asjade avalikud propageerimised internetis peaks saama siiski riigi poolt adresseeritud ja sanktsioneeritud (ei ole enam sõnavabadus), pärastine pesuvalgendi joojate ravi ja sotsiaalhoolekanne toimub ju jällegi maksumaksja ühiskassa arvelt.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
smr
Liige
Postitusi: 869
Liitunud: 05 Sept, 2011 7:07
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas smr »

"konservatiivid" on tõelist palet näitamas

https://twitter.com/EvilWinifred/status ... 68491?s=20
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Dr.Sci »

smr kirjutas:"konservatiivid" on tõelist palet näitamas

https://twitter.com/EvilWinifred/status ... 68491?s=20

Konservatiivide hulgas on sõnavabadus endiselt olemas. Mina näiteks olen vaktsineeritud. Vanemad on vaktsineeritud. Naine on vaktsineeritud. Lapsed kes on täiskasvanud, on ka vaktsineeritud... aga kui oleks kooliealisi lapsi või lapselapsi... ma ikka väga mõtleks kas anda luba või mitte.

Ja mida see vaktsineerimie mulle on siis andnud? QR koodi et tohin restos süüa ja kinno minna, aga kindlustunnet küll mitte.
kuido20
Liige
Postitusi: 3331
Liitunud: 06 Jaan, 2004 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas kuido20 »

Dr.Sci kirjutas:
smr kirjutas:"konservatiivid" on tõelist palet näitamas

https://twitter.com/EvilWinifred/status ... 68491?s=20

Konservatiivide hulgas on sõnavabadus endiselt olemas. Mina näiteks olen vaktsineeritud. Vanemad on vaktsineeritud. Naine on vaktsineeritud. Lapsed kes on täiskasvanud, on ka vaktsineeritud... aga kui oleks kooliealisi lapsi või lapselapsi... ma ikka väga mõtleks kas anda luba või mitte.

Ja mida see vaktsineerimie mulle on siis andnud? QR koodi et tohin restos süüa ja kinno minna, aga kindlustunnet küll mitte.


Vaktsineerimine on selline ettevõtmine kui üksikindiviidide käitumine tagab grupi heaolu.
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas kana tagumik »

Lasnamäe füürer Svet või mis ta nimi on, pillas sel integratsiooniarutelu õhtal ühe huvitava lause: venelased ei vaktsineeri mitte lollusest või pohhuismist vaid asjaolu on palju lihtsam ja samas palju keerulisem lahedada: nad lihttsalt ei usalda seda riiki, kus nad elavad. Ise kommenteeriks, et täpsemalt, kogu seda "lääne elukorraldust ja mõtlemist".
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Madis Reivik »

Loogiline ja valgustatud-teaduslikul mõtlemisel põhinev maailmapilt on kahjuks vähem levinud kui loota võiks.

Loogiliselt on lihtne tõestada et selline maailmapilt tagab pikema, kvaliteetsema ja vigastustevabama elu. Aga kui mingi seltskond "ei usu loogikat" siis .. arvestades ühiskondlikku hüve, lõpeb asi sellega et lollidele antakse vaktsiiniga pudel õlut ja 20 euri ja probleem lahendatud, marutaudivaktsiin pannakse ka kalatombukese sisse, keegi ei lähe metsa rebasele loengut pidama.
smr
Liige
Postitusi: 869
Liitunud: 05 Sept, 2011 7:07
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas smr »

kuido20 kirjutas:
Dr.Sci kirjutas:
smr kirjutas:"konservatiivid" on tõelist palet näitamas

https://twitter.com/EvilWinifred/status ... 68491?s=20

Konservatiivide hulgas on sõnavabadus endiselt olemas. Mina näiteks olen vaktsineeritud. Vanemad on vaktsineeritud. Naine on vaktsineeritud. Lapsed kes on täiskasvanud, on ka vaktsineeritud... aga kui oleks kooliealisi lapsi või lapselapsi... ma ikka väga mõtleks kas anda luba või mitte.

Ja mida see vaktsineerimie mulle on siis andnud? QR koodi et tohin restos süüa ja kinno minna, aga kindlustunnet küll mitte.


Vaktsineerimine on selline ettevõtmine kui üksikindiviidide käitumine tagab grupi heaolu.

Enamus selle vastu võitlejatest ajab taga oma õigusi unustades õigustega kaasnevad kohustused :)

ning antud "konservatiiv" lendab vanemale naisterahvale massiga peale, see on kindlasti hea kristliku lastetoa ning laiapõhjalise harituse tunnus.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Madis Reivik »

Läheb offtopicucs kätte aga maailma ajalugu vaadates on kellelegi kätega kallale minek eriarvamuste korral pigem reegel kui erand. Enamuse ajast enamus inimesi on enamik probleeme just nimelt kallale minnes lahendanud. Seega - konservatiivne !

tsiteerin vabalt kultusteost:
wtf you try to read ? you faag or something ??
I fag your face fag ! fag !
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas kana tagumik »

akf smr teeb tüüpilise vea võtab endale sobiva ( just nii, endale sobiva) üksiknäite ja tõmbab sae käima, saades nii "oma uskumustele" kinnitust. Aga ta ei vaata suurt pilti. Ja suures pildis võib poliitka vast välja jätta, sest enamus vaktsineerimata on noored ja noil pole poliitka väga oluline. (alati on mingid üksikud broilerid-aktivistid muidugi).

Kui tähele panete, siis eestis mitte üks partei vaktsineerimispropagandat ei tee, ega julgusta ka kedagi vaktsineerima minema.
richard
Liige
Postitusi: 1089
Liitunud: 28 Sept, 2006 21:59
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas richard »

Antud videos väidab isik, et te ei tea koostisosi jne. Koostisosad on ravimi infolehel ju detailselt välja toodud. Nii on see kogu aeg olnud. Mis maailmas nad elavad? See meditsiinitöötaja oleks võinud infolehe anda noormehele. :dont_know:

https://www.ravimiamet.ee/sites/default ... .07.21.pdf
Viimati muutis richard, 20 Sept, 2021 17:43, muudetud 1 kord kokku.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Dr.Sci »

richard kirjutas:Antud videos väidab isik, et te ei tea koostisosi jne. Koostisosad on ravimi infolehel ju detailselt välja toodud. Nii on see kogu aeg olnud. Mis maailmas nad elavad? See meditsiinitöötaja oleks võinud infolehe anda noormehele. :dont_know:

https://www.ravimiamet.ee/sites/default ... ht_est.pdf

.....
Seinal silt "Mitte suitsetada!". Mees seisab sigaretiga selle kõrval ja suitsetab. Politseinik läheb mööda ja teeb märkuse:
"Kas te ei näe, mis sildile kirjutatud on?"
Mees vastu:
"Paljugi, mis on kirjutatud. Mul on kodus puukuuri seinale kirjutatud "hui", aga mina hoian seal puid."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Et küsimus jääb ikka üles: iga indiviidi isiklikus usalduses süsteemi vastu... ja see paraku on inimõigus.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 2 külalist