REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kapten Trumm »

See 400 haiglakohta saab täis juba järgmise nädala lõpuks, kui samamoodi +10% iga päev see kasvab.
Täna oli 341, eile 316, üleeile 289.

Viimane aeg on jalad tagumikust võtta, muidu tulevad novembri alguses ettevõtete sulgemised, ratsapatrullid ja muu taoline. :oops:
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
AMvA
Liige
Postitusi: 3543
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas AMvA »

kuido20 kirjutas:
gooligan kirjutas:need tapamajad tuleks viivitamatult sulgeda. Ei tea, millega lähedased küll mõtlevad, et oma vanureid selliste hoolde usaldavad.

Mõeldakse: "Et see vanamutt ometigi maha kärvaks , saaks hooldamise vaevast lahti ja päranduse jagatud".


Mul on ka vaikselt selline tunne hakanud tekkima, kuigi ei tahaks inimestest nii halvasti arvata
kraal
Liige
Postitusi: 661
Liitunud: 02 Mai, 2006 15:11
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas kraal »

AMvA kirjutas:Mul on ka vaikselt selline tunne hakanud tekkima, kuigi ei tahaks inimestest nii halvasti arvata

On mitmelt poolt kuulda olnud, et probleem ongi see, et omaksed ei luba vaktsineerida.
mart2
Liige
Postitusi: 5188
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas mart2 »

OT algus.

Üldiselt tundub, et koroona on hetkel poliitmaastikul see, millega üritatakse reformikatele järjest tuld alla panna ning Kallas tassib ise sülega halge juurde ... :wall:
Vaadates koalitsioonipartnerite sõnavõtte ja võrreldes neid praeguse opositsiooniga, võib mõne aja pärast avastada, et Kesk ja EKRE "leiavad teineteist uuesti".
Tahaks näha, millised on vastasrinde pandeemia ohjamise plaanid, kuid need on vist salajased ning ei avaldata - nokitakse ainult valitsuse kallal.
Ootame-vaatame! :write:

OT lõpp.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
AMvA
Liige
Postitusi: 3543
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas AMvA »

kraal kirjutas:
AMvA kirjutas:Mul on ka vaikselt selline tunne hakanud tekkima, kuigi ei tahaks inimestest nii halvasti arvata

On mitmelt poolt kuulda olnud, et probleem ongi see, et omaksed ei luba vaktsineerida.

Just seda minagi
Ghostship
Liige
Postitusi: 367
Liitunud: 02 Jaan, 2020 1:13
Asukoht: Kraken
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Ghostship »

Mis kuradi tsirkus see on selline? Valitsuse pressikonverents lõpeb Kiige tarkade õpetussõnadega, et piirangute eirajaid tuleb boikoteerida ja nende peale kaevata. 30 sekundit hiljem, kui pressikonverents läbi saab, jooksevad kõik inimesed seal väikeses ruumis laua juurde kokku ja ainult ühel neist on mask ees. Nendel inimestel on NULL juhiomadust ja süsteemset mõtlemist. :evil:
Xender
Liige
Postitusi: 1700
Liitunud: 16 Mär, 2005 23:15
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Xender »

Kapten Trumm kirjutas:
Kas kevadel taandus Koroona tänu piirangutele või saabunud soojadele ilmadele ? Ma pakkuks viimast.


Xender, sinu jutu järgi peaks sul vanust olema 50+, aga tekst on nagu teismelisel vaktsiinivastasel.
Selles vanuses peaks juba aru rohkem olema. Või tõesti trollid sihilikult?

Mis soojasid ilmasid puudutab, siis Indias ja Brasiilias on koguaeg soe. Kas seal levis viirus vähe?


Pole mingi vaktsiinivastane - neid elu jooksul saanud 30+ ja seegi aasta 3 tk ... puugivaktsiini uuendasin, hepatiidivastase süsti uuendasin ja koroona oma sain 2tk.

Kuid just elukogemus ongi näidanud, kohe algusest peale, et ilmselgelt me sellest koroonast enam kunagi lahti ei saa ehk, see muutub paratamatuseks. Isegi siis kui me seda endale alguses ei tunnista, kuid maailma ei kotti mis me sellest arvame, tema teeb mis tahab. Püüded paratamatusega võidelda aga ei saa olla edukad, juba printsiibis.

Seda koroonapiirangute värki pikemas plaanis (mitte ainult Eestis) ei kannata välja ei majandus ega inimeste psüühika. Mis tähendab, et mingi aeg lüüakse käega. Küsimus on selles, et palju miljardeid ning elamata elusid me peame enne kulutama, et jõuame sinna, kuhu me jõuame nagunii.

Mu hull naaber, kes värises koroona pärast viimased 1.5 aastat (läks sinnamaani eelmise aasta sügisel, et kuller jättis toidu väravataha, siis ootas pool tundi, läks välja, lasi keemiaga kõik üle ja ootas veel pool tundi kuni tassis sisse) sai lõpuks insuldi (pool keha suht liikumatu) ja haiglas sai koroona (mille põdes pea vaegusteta läbi) nüüd viimased paar kuud pobisenud ... et oleks tahtnud sinna ja tänna minna, seda ja teist teha ...

Mu tutvusringkonnas on läinud paar surmale võlgu tegelast (võib-olla) tänu koroonale ning hunnik rahvast on pea kaks aastat oma viimased aktiivse eluea aastad värisenud kusagil isolatsioonis. Ma ei näe lihtsalt sellel tegevusel suuremat ideed.

Kui trumm näeb, on see tema valik.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

Xender kirjutas:Mu tutvusringkonnas on läinud paar surmale võlgu tegelast (võib-olla) tänu koroonale ning hunnik rahvast on pea kaks aastat oma viimased aktiivse eluea aastad värisenud kusagil isolatsioonis. Ma ei näe lihtsalt sellel tegevusel suuremat ideed.
Jah, ma usun, et kõik on sellest juba aru saanud, et sa ei näe. Sul on loomulikult õigus oma seisukohale, aga põhiseaduses on siiski kirjas õigus elule ja tervise kaitsele.
Turist 47
Liige
Postitusi: 4370
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Turist 47 »

Kapten Trumm kirjutas:Viimane aeg on jalad tagumikust võtta, muidu tulevad novembri alguses ettevõtete sulgemised, ratsapatrullid ja muu taoline. :oops:

Kes peaks võtma ja mida siis seejärel nende jalgadega peale hakata. OK., haiglakohti, voodeid võimalusel juurde tekitada ja ongi nagu kõik.
Minu enda pisike "äri", novembri alguses, lõpus, teisel ajal ei sulgu - ei sulgu mitte. Äri läheb kinni siis, kui omanikuna otsustan, tegevus lõpetada.
Suutsin I pandeemia aastal, oma lolluse pärast, võimalik, et 5 eelneva aasta ärikasumi ära tappa, süia. Mulle aitab.
Solidaarsusel on piirid, seda enam, et tänane olukord näitab, et mina pean "sulgema" selleks, et mingid "kisakõrid" saaksid, näiteks laupäeval (16.09), mingil vaktsiini vastasel meeleavaldusel hängida.

Tsiteerides :" ..põhiseaduses on siiski kirjas õigus elule ja tervise kaitsele." - kõik on õige, aga kaitse vajaja võiks ise ka miski "liigutuse" teha, et ennast vähemalt tahta kaitsta.
hjl85
Liige
Postitusi: 6383
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas hjl85 »

Kriku kirjutas:
Xender kirjutas:Mu tutvusringkonnas on läinud paar surmale võlgu tegelast (võib-olla) tänu koroonale ning hunnik rahvast on pea kaks aastat oma viimased aktiivse eluea aastad värisenud kusagil isolatsioonis. Ma ei näe lihtsalt sellel tegevusel suuremat ideed.
Jah, ma usun, et kõik on sellest juba aru saanud, et sa ei näe. Sul on loomulikult õigus oma seisukohale, aga põhiseaduses on siiski kirjas õigus elule ja tervise kaitsele.

Samuti on seal kirjas veel palju asju ning vabadusi ning nad kõik on tähtsad. kes kardab-istugu kodus. selleks ei ole vaja juhiseid, suuniseid ega määrusi. Kaitsta saab neid, kes kaitset soovivad ja ise ka midagi selle jaoks teevad. Maakeeli öeldes-mida kiiremini vaktsiinivastased surevad seda parem ühiskonnale-saab edasi elada. Ei kavatse nende tõttu küll mingeid piiranguid järgida. Neile on kõik võimalused loodud enda kaitsmiseks kui nad seda ei soovi siis nende endi asi.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

hjl85 kirjutas:
Kriku kirjutas:
Xender kirjutas:Mu tutvusringkonnas on läinud paar surmale võlgu tegelast (võib-olla) tänu koroonale ning hunnik rahvast on pea kaks aastat oma viimased aktiivse eluea aastad värisenud kusagil isolatsioonis. Ma ei näe lihtsalt sellel tegevusel suuremat ideed.
Jah, ma usun, et kõik on sellest juba aru saanud, et sa ei näe. Sul on loomulikult õigus oma seisukohale, aga põhiseaduses on siiski kirjas õigus elule ja tervise kaitsele.

Samuti on seal kirjas veel palju asju ning vabadusi ning nad kõik on tähtsad.
Mitte võrdselt tähtsad. Seda on juba korduvalt arutatud ning uuele ringile pole vaja minna.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Samuti on seal kirjas veel palju asju ning vabadusi ning nad kõik on tähtsad. kes kardab-istugu kodus. selleks ei ole vaja juhiseid, suuniseid ega määrusi. Kaitsta saab neid, kes kaitset soovivad ja ise ka midagi selle jaoks teevad. Maakeeli öeldes-mida kiiremini vaktsiinivastased surevad seda parem ühiskonnale-saab edasi elada. Ei kavatse nende tõttu küll mingeid piiranguid järgida. Neile on kõik võimalused loodud enda kaitsmiseks kui nad seda ei soovi siis nende endi asi.


Ei sure nad midagi, vaid levitavad haigust ja raiskavad haiglaressurssi.
Täna on 90+% COVID ravi ressursist kulunud vaktsineerimata tegelastele.
Seda raha tuleks taolistelt välja nõudma hakata, oled oma 50 tuhande eurose raviarve ise tasunud, siis teinekord oled targem.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4086
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Some »

https://epl.delfi.ee/artikkel/94856049/ ... entaariumi
Sulgeme tänasest Delfi ja kõikide teiste Ekspress Meedia väljaannete koroonateemaliste lugude kommentaariumi, et võtta kõikidelt vaktsiinivastastelt, koroonaeitajatelt ja provokaatoritelt võimalus naeruvääristada vaktsiinide mõju meie ajastu ühe suurema kriisi lahendamisel.
Walter2
Liige
Postitusi: 4001
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Walter2 »

kraal kirjutas:
AMvA kirjutas:Mul on ka vaikselt selline tunne hakanud tekkima, kuigi ei tahaks inimestest nii halvasti arvata

On mitmelt poolt kuulda olnud, et probleem ongi see, et omaksed ei luba vaktsineerida.

Hooldekodude patsiendid pole ju eestkoste all vaid võivad ja tohivad ise selliseid otsuseid langetada? Iseasi kui senini on jah järeltulijad kõik elulised otsused nende eest teinud..
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

Suur osa on kardetavasti siiski otsusevõimetud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist