REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Turist 47
Liige
Postitusi: 4377
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Turist 47 »

Xender kirjutas:Selles suhtes olekski, kas rahvahääletus või usalduse sidumine poliitiliselt vastuvõetavamad. Esimesel juhul saad öelda, et rahva tahe...

Vaenlane möllab 2 aastat "laastates ja hävitades" .
Võib olla tõesti oleks mõistlik pealikud kokku koguda ja olukorra arutamiseks maha istuda, rahvast teavitada ja küsida, et mida arvate, et kas kogume maleva ja hakkame viirusele vastu või siiski ootame, arutades.
Alati võib ju ka proovida viirust minema ajada, näiteks " lauldes".
nimetu
Liige
Postitusi: 7583
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas nimetu »

kogume maleva ja hakkame viirusele vastu või siiski ootame, arutades.

Teeme ühe hästi suure siili.

Ja sisse paneme hästi palju väiksemaid siile.
ssk
Liige
Postitusi: 37
Liitunud: 02 Okt, 2014 14:12
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas ssk »

Xender kirjutas:
ssk kirjutas:...
Pmt EKRE lällamine on 0.1% probleemist. 99.99% probleemi on mujal.

Millise erakonna liikmed ajavad kogu aeg vaktsiini vastast jura suust välja?
Millise erakonna juht kirjeldab eesti meditsiini süsteemi maffiana?
Millise erakonna juht nädalavahetusel väitis et haiglates pole voodikohtadega probleemi?
Millise erakonna juht väidab et ussirohi (ivermektiin) on imeravim COVID-i vastu?

Võttes arvesse et tegemist on reitingute järgi populaarsuselt 1. või 2. erakonnaga eestis... Kas tahad endiselt väite et see on ainult 0.1% probleemist?
Xender kirjutas:Või on mingid EKRE süvariigi agendid sisseimbunud, kes takistavad Kajat, Ratast ja Kiike? Tegemast mis vaja?

Kallas, Kiik ja Rattas on tõesti korralikult ämbrit kolistanud ja kannavad vastutust. Aga ma küsiks hoopis vastupidi... olgugi et EKRE (ja ka teised opositsiooni erakonnad) pole valitsuse mida on nemad teinud selleks et aidata seda kriisi lahendada?
moscito
Liige
Postitusi: 233
Liitunud: 30 Juun, 2017 10:56
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas moscito »

Ja nii hakkabki jaht "rahvavaenlastele" pihta. Tallinna kutsekoolis saadeti klassis laiali nimekiri kus on kirjas õpilased, kes ei saa koos teistega eksamile. Põhjus on, et kas vaktsineerimata või ei ole covidit läbi põdenud. Nende õpilastega lepitakse hiljem eraldi kokku eksami tegemise aeg. Mis järgmiseks, käepaelad ? Mis siis kui nimekirjas olev nooruk vahepeal vaktsineeritakse või põeb haiguse läbi. Kas siis iga hommik hakatakse seda infot uuendama. Mind ajad kurjaks see, et minu kui kolmanda isiku kätte jõudis selline nimekiri.
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas kana tagumik »

Opositsioon ei saa võtta valitsusvastutust, kamandada ministeeriume ja ja jagada maksumaksja raha ringi. Meie eripära on see, et meil on 20-25 prossa vene maailmas elavaid, neid eesti meediaruum ei koti. + alla 25 noored, kelle jaoks poliitika pole primaarne. Kui võtaksime puht eestlasest vaktsituid, siis ma ei imestaks, kui see oleks mingi 65 % kanti.
Lärmajaid pole mujal vähem, ehk isegi rohkem, rikkamate sotstagatiste süsteem võimaldab suht turvalt elada igast hipidel, antifaadel, uhuudel, neonatsidel ja punkaritel ja muudel säärastel. Seal helme pundis on läramajaid, helmetega eesotsas, aga NAD SAMAS EI TAKISTA mitte millegi tegmist, mis puutub teemaalust, kui vaid neil, kel võimalik teha, tahtmist oleks. Hollandis põletasid uhuud 5G maste, meil maximum hävis terviseameti ladu ja kroonu leival olev seltskond mässis vastutuse kinni, ometigi ei tule kellelgi pähe isegi mitte siin foorumis terviseameti lao "ampulliööd" ( vt "kristallnacht") sesotada helmete vastupanupartisanidega.
parkija
Liige
Postitusi: 1074
Liitunud: 04 Veebr, 2015 20:14
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas parkija »

Ma kuulasin RK infotunnis esinenud K. Kallase juttu , pigem vastuseid RK liikmete küsimustele , muu teksti seas tuli soovitus minna maskita inimese juurde ja soovitada maski kanda ja seda sina vormis . Ma muidugi noore põlvkonna suhtlemistavasi ei tea aga võõra inimese poole pöördudes võiks esmalt Tere öelda ja pöörduda Teie vormis. Kogu esinemine oli kahvatu , kõhklev , ebakindel , sõnade vahed olid täis ohkimist ja matsutamist .
Praegu on vaja kindla sõnaga otsustada julgevat juhti ,

Andrus Ansip , tule appi !
ssk
Liige
Postitusi: 37
Liitunud: 02 Okt, 2014 14:12
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas ssk »

kana tagumik kirjutas:Opositsioon ei saa võtta valitsusvastutust, kamandada ministeeriume ja ja jagada maksumaksja raha ringi. Meie eripära on see, et meil on 20-25 prossa vene maailmas elavaid, neid eesti meediaruum ei koti. + alla 25 noored, kelle jaoks poliitika pole primaarne. Kui võtaksime puht eestlasest vaktsituid, siis ma ei imestaks, kui see oleks mingi 65 % kanti.
Lärmajaid pole mujal vähem, ehk isegi rohkem, rikkamate sotstagatiste süsteem võimaldab suht turvalt elada igast hipidel, antifaadel, uhuudel, neonatsidel ja punkaritel ja muudel säärastel. Seal helme pundis on läramajaid, helmetega eesotsas, aga NAD SAMAS EI TAKISTA mitte millegi tegmist, mis puutub teemaalust, kui vaid neil, kel võimalik teha, tahtmist oleks. Hollandis põletasid uhuud 5G maste, meil maximum hävis terviseameti ladu ja kroonu leival olev seltskond mässis vastutuse kinni, ometigi ei tule kellelgi pähe isegi mitte siin foorumis terviseameti lao "ampulliööd" ( vt "kristallnacht") sesotada helmete vastupanupartisanidega.

Küsimus ei olegi valitsusvastutuses. Hetkel on see puthtalt KE ja RE õlgadel. Siin teemas on valitsusele pidevalt etteheidetud kommunaktsiooni ebaselgust. See on asi millega ka opositsiooni erakonnad saavad asjade käiku mõjutada.... nii ühele poole kui ka teisele poole. Enamus opositsiooni erakondi on suht vait olnud kuid üks on kõvasti õli tulle valanud. See ei ole jäänud mõjuta.
richard
Liige
Postitusi: 1089
Liitunud: 28 Sept, 2006 21:59
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas richard »

Turist 47 kirjutas:Kohalik Gümnaasium : 34%, eelmise nädala seisuga vaktsineerimata.
Kooli viimasel nädalal 6 õpetajat koroonaga koolist eemal ja 4 (või isegi+2) koroona kahtlusega, enda kohta käivat otsust, teises kohas, ootamas.


Vaktsineerimata ajalooõpetaja haiglas. Ta pole kahjuks ainus.

Kuulsin, et eile nõuti Tallinnas Vabaduse platsil vabadust. Kutsuti koguni üles endalt orjarüü heitma.
Ma ei tea, kui paljud kokkutulnutest (või nende lähedastest) on olnud seisundis, kus vabadus on viimane asi, millele mõelda.
Või siiski. Meie haiglad on iga päevaga aina enam täis inimesi, kelle ainus soov on saada samuti vabaks - valudest, lämbumistundest, hapnikumaskist oma peas ööd ja päevad. Tundest, kuidas elujõud tund-tunnilt hääbub. Kuni selleni välja, et ainus väljapääs tundub see üks ja lõplik vabanemine...
Mul oli õnne, ma sain õigel ajal (ehkki üsna viimasel minutil) abi. Ma ei pidanud ka nägema, kuidas palatikaaslane kilekotis välja viiakse. Ehkki see kõik pole minu jaoks veel lõppenud, taastumine kestab kuid, on kõige rängem siiski seljataga. Ma olen elus.
Ka minu jaoks on vabadus üks ülimaid väärtusi. Vabadus olla täpselt see, kes sa oled. Vabadus teistest erineda, tundmata hirmu või vajadust oma teistsugusust põhjendada. Vabadus otsustada iga oma sammu üle - teades, et ka vastutada nende sammude eest tuleb sul endal.
Aga kui mul on valida, kas nõuda oma isiklikku vabadust (mida see ka ei tähendaks) või olla valmis oma vabadust piirama nende sadade ja tuhandete nimel, kes haiglates ning haiglasse jõudmise lootuseta kodudes oma võitlust peavad, on valik minu jaoks selge.


Olen siiski arvamusel, et läbi isikliku kogemuse ei tohiks need asjad juhtuda.

Ei, ma ei süüdista mitte kedagi selles, et haigestusin. Ma olin vaktsineerimata, see oli minu valik (või otsustamatus) ja nüüd ka minu vastutus. Ma ei kutsunud oma postituses üles millelegi muule kui natuke mõtisklema, vaatama enda sisse ja leidma endas empaatiat nii haigete kui meedikute vastu. Mitte karjuma, et covidit pole olemas, see on vandenõu. Ja tunnistan heameelega, et see haigus on mu vaadet muutnud, täitsa selgelt. Ilmselt juhtubki see läbi isikliku kogemuse.



https://www.facebook.com/egon.mets.75/p ... 9984264603
Viimati muutis richard, 25 Okt, 2021 16:48, muudetud 1 kord kokku.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Dr.Sci »

parkija kirjutas:Ma kuulasin RK infotunnis esinenud K. Kallase juttu , pigem vastuseid RK liikmete küsimustele , muu teksti seas tuli soovitus minna maskita inimese juurde ja soovitada maski kanda ja seda sina vormis . Ma muidugi noore põlvkonna suhtlemistavasi ei tea aga võõra inimese poole pöördudes võiks esmalt Tere öelda ja pöörduda Teie vormis. Kogu esinemine oli kahvatu , kõhklev , ebakindel , sõnade vahed olid täis ohkimist ja matsutamist .
Praegu on vaja kindla sõnaga otsustada julgevat juhti ,

Andrus Ansip , tule appi !
Vabandust, kui mulle juhtuks tänaval ligi astuma kodanik ja soovitaks maski kanda, siis oleks spontaalne vastus et kui rääkida tahad ja aus inimene oled, võta mask eest. Teistpidi jälle, kui ma peaks(teoreetiliselt) mask peas kellegi poole pöörduma oleks jutt konkreetne - "raha(väärtesemed) või elu..."
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas kana tagumik »

. See on asi millega ka opositsiooni erakonnad saavad asjade käiku mõjutada.... nii ühele poole kui ka teisele poole. Enamus opositsiooni erakondi on suht vait olnud kuid üks on kõvasti õli tulle valanud. See ei ole jäänud mõjuta.
Sotsmeediat on olnud huvitav ja õpetlik jälgida. Eile ja täna, kui tulid meediakajastused ja välja astumsied parteist, ekre käilakujud tegid ridamisi avaldusi, et meedia on üldse kõigest valeti aru saanud, nad pole ei vaktiinivastased ega eita koroonat ja allakirjutanud ise on vaktsineeritud. Tundub, et partei juhtkonnas väga ei adutud, kudas allpool meeleolud on, sellel avaldusele järgnes selline kohkunud vaikus et "oletegi vaktsitud väää, helmed?" Peale partei füürerite avaldust on igast antivakserid ja koroonaeitajad kõvasti tagasi tõmmanud.

Kui huvitab, siis antivakserite pesaks on - ja seda ilma igasuguse plaanita - saanud siuke punt nagu "Meediakriitika" . Originaalis oli pundi mõte üllas, kontstruktiivselt kritiseerida meedias avaldatavat, aga praktikas on läinud nii, et aur on minemas selle peale, et kirutakse, et Varrot kajastatakse peavoolu meedias "tendentslikult" ja selle peale komentaariumis lendavad antivakserid peale - ühed ja samad nimed, ühed ja samad kontod erinevates gruppides. Kuni selle ajani, mil kamba vedajad- kaks lahtise pea ja aruka silmaga meest - otsustasid ette võtta meedia koroonakäsitlused, tehti seal pundis head tööd. Sest koroona on teema, millest üksikisku tasandil, isegi kui neid on kaks, jõud üle ei käi ja nii ongi domineerima saanud " vabadusvõitlejad" . Väga õpetlik juhtum.

Tolle haigas passinud ja nüüd effbees soiguva pensionärist õpetaja kohta - nagu näete isegi - järjekordne kõhkleja.
Viimati muutis kana tagumik, 25 Okt, 2021 17:13, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 826
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Sam Beaver »

kana tagumik kirjutas:Opositsioon ei saa võtta valitsusvastutust, kamandada ministeeriume ja ja jagada maksumaksja raha ringi.
Jah, aga mõelda saaks natuke ikka, ja vähemalt niigipalju teha et lolle soovitusi valjuhäälselt jagades oma potentsiaalset valijaskonda mitte maha tappa! Inimelud ei ole midagi, mida võiks poliitiliste ambitsioonide vankri ette rakendada!

Ühelt poolt jõuetu saamatus, teiselt poolt kuritegelik lollus - palju õnne Eesti!
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
zxc
Liige
Postitusi: 62
Liitunud: 16 Aug, 2020 20:12
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas zxc »

Tehtaks siis vähemalt vaktsiinikahjustuste fond ära, et kahtlejatel kindlam oleks aga ei. Ükskõik mida, et ainult ühtegi otsust ei peaks tegema. Kallas istub ja ootab, et keegi midagi teeks ega saa aru, et ta on peaminister ja kõik ümberringi on samasugused otsusevõimetud poliitikud.

https://www.delfi.ee/artikkel/94952509/ ... dagi-kaasa
11:47 Helmen Kütt küsib, miks riiklik teavituskampaania on nii nõrk, miks jääme ootama, et eakad inimesed tuleksid veebi vaatama vaktsineeri.ee lehekülge, mitte ei saada seda postkasti inimestele?
11:47 Kaja Kallas: Käitumisteadlased on öelnud, et infot on liiga palju, asi pole infopuuduses. Siin tulevad appi perearstid, kes saavad seda muret lahendada.
11:48 Oli selline tagasiside uuringul, et infot on liiga palju, et ärge survestage.
Selle pealt jõuavad poliitikud järeldusele, et infot ei pea jagama. Antivaxxerid kindlasti lõpetavad oma kampaaniad ära seda teada saades, oeh. Täiesti tähelepanuta jääb survestamise osa, mis tähendab, et parimal juhul paneb üritus (euro)pioneer Kaljulaidilikult edasi oma sõnumiga nagu tank. Karjutakse loosungeid täiega ignoreerides kas teine pool üldse kuulab.

Praeguseks siis nii Madison kui Martin Helme uueduudised.ee lehel avaldanud, et nad pole vaktsiinivastased. Madison erakonna eest lausa vaktsineerimist otsapidi pooldava avaldusega.
https:// uueduudised.ee/uudis/eesti/jaak-madison-mulle-ei-meeldi-inimesed-kellele-sobib-ehtida-end-teiste-sulgedega-ajaks-kui-see-on-neile-kasulik/
Erakond on alati öelnud, et me toetame vaktsineerimist, kuid vaid vabatahtlikku. Paljud meist on vabatahtlikult vaktsineeritud.

https:// uueduudised.ee/arvamus/repliik/martin-helme-minu-sonum-on-endine-me-ei-ole-mitte-vaktsineerimisvastased-vaid-vabaduse-pooldajad/
No ei ole kasu sellest EKRE peksmisest kui ise midagi ei tee.

PS. Tänks kesiganes modedest https:// uueduudised lingid disneylandparis'ks muutuma pani, väga täiskasvanud lähenemine. Täpselt selline lähenemine neid vaktsiinikahtlejaid tekitabki kui teatud tüüpi infot üritatakse vägisi ära peita nagu laste eest.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36618
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

zxc kirjutas:PS. Tänks kesiganes modedest https:// uueduudised lingid disneylandparis'ks muutuma pani, väga täiskasvanud lähenemine. Täpselt selline lähenemine neid vaktsiinikahtlejaid tekitabki kui teatud tüüpi infot üritatakse vägisi ära peita nagu laste eest.
Probleem tekkis ühes teises teemas, kuhu selle ja sellesarnaste viiteid massiliselt kopeerima hakati ilma igasuguse allikakriitikata. Peitmine ei puutu asjasse.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3349
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Madis Reivik »

Tõde ei ole hügieenivastastele mingi argument

Superhetero-tola saab vabalt Kuku raadios tund aega jutti oma jama ajada, Helmede arulagedat pläma on nii Postimehes kui Delfis, mingi suvalise tädi "vaktsiinitõrget" kajastab delfi.

Aga ikka "peavoolumeedia represseerib".

Muuseas, käisin eile Vabaduse platsi kunstimuuseumis ja galeriides. Kohalik valvuritädi ütles et päris palju trügis tölle sisse ja käitus provokatiivselt ning otsisid peldikut. Kõrvalolevad galeriid olla veel rohkem hädas olnud. Järgmine kord peaks kaamerad üles panema ja need onani sõdalased või pruuni äratuse poisid lihtsalt politseile üles andma. Masendav kamp.
Galeriivalvuriks on muuseas noor naine väikse lapsega - mis sellist viga kiusata eksole.

Krt viha hakkab pähe vaikselt.. peab pausi pidama.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3349
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Madis Reivik »

Zxc, idioodile info "delikaatselt serveerimine" ei tööta, seega see jutt et "valitsuse kommunikatsioon tekitab antivaxereid" on umbes sama nagu bussipeatus tekitab parme.

Martin Helmel pole mingeid põhimõtteid peale selle et oma valijaskonnale meeldida. Mingi seltskonna jaoks ta on "autoriteet" aga ausõna ma ei taha sellist seltskonda tunda.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist