Puutumata sõjaradadele!

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

ASuur ja Katja, kas teil masinates koikud olemas või põõnate ka telgis? Vaatan aknast välja ja ilm hakkab juba jahedaks minema. Viisaga saan tegelema hakata alles peale 25 sept. Katja , kas on veel mingit uuemat infot tulnud?
Huvitun maisest rasketehnikast.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

plekkpea kirjutas:ASuur ja Katja, kas teil masinates koikud olemas või põõnate ka telgis? Vaatan aknast välja ja ilm hakkab juba jahedaks minema. Viisaga saan tegelema hakata alles peale 25 sept. Katja , kas on veel mingit uuemat infot tulnud?
Minul on autos voodid olemas.
Katja masin sai kah koos kokkupandava koikukomplektiga toodud.Ise küsimus on,kas ta need sisse ka paneb!?
Normaalse telgi ja magamiskoti olemasolul ei tekita ka paari miinuskraadiga telgis magamine tegelikult ju mingeid probleeme.Isegi minu vanad kondid talusid "Emajõe dessandil" telgis nullilähedasel temperatuuril magamist,mis siis veel nii noorest ja kärmest inimesest rääkida,kui sina! ;-)
Ise hakkan ka Valgevene viisaga ilmselt kohe pärast Soome Tankiüritust,pärast 25.sept tegelema.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Ehk sätid mingi kaardi moodi asja oletatavast marsruudist. Endal aimdus asjast puudub täielikult, seda vingem tripp tõotab tulla. Pole ööbimisega hullu, olemas norm. suurusega telk ja hea magamiskott ja igaks juhuks ka külmemate ilmade puhuks pits konjakit. :)
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
ktamm
Liige
Postitusi: 1119
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:01
Asukoht: Vaivara
Kontakt:

Postitus Postitas ktamm »

Infot pole, kodutöö tegemata. Parandan ennast viivitamatult.
Kas me enne reisu koosoleku ka teeme, et asja arutada ja võib ka saunas käia?
Magada kavatsen autos.
Kasutaja avatar
LionRat
Liige
Postitusi: 327
Liitunud: 10 Jaan, 2007 14:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas LionRat »

Kuna olen töökuradile andnud 3 tilka verd ja viimaselajal on asjad kujunenud nii nagu nad on siis KAHJUKS pean mina jääma kodumaapinnale teile pöialt hoidma :( [/b]
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Seega siis minul autos üks koht vaba.
Mingit tasu ma selle eest ei võta,osaleda soovijal tuleb võrdselt kaasa lüüa konkreetselt selle reisi kuludes,ehk siis kütused,õlid,auto kohustuslik kindlustus piiril,söök,jms.
Samuti tuleb planeerida paar päeva auto ja varustuse ettevalmistamiseks ja paar õhtut enne minekut pakkimiseks.
Kui leidub tehtjaid,andke võimalikult varakult teada!
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

No näen et ASuur pakub ülikõva pooltasuta reisipaketti, miks keegi foorumlane ei kasuta seda? Peale 25-t läheb asjade ajamiseks ja rattalaagrite vahetuseks. Igaks petteks võtame kaasa ka varu kaane tihendi kaasa, mis see ikka kambakesi ringi visata on. Tegelikult see rohkem igaks-juhuks, kui kartuseks. Kuid jah telkimine saab külm olema, seepärast sebin ka paremad magamiskotid. Olete ka ehk natu kaarte uurinud ja kas ehk saab ka mõne üles, sest mu jaoks täiesti nn. "imedemaaa". Eks teeme ka väikese "sabraanije" oktoobri alguses.
Huvitun maisest rasketehnikast.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Kaarte olen uurinud nii- ja naapidi.
Olemas on siis GPS-iga töötavana
- Route 66
- 1:100 000 GS
- 1:500 000 GS
- 1: 1000 000 GS
Panen siia üles Route 66 kogu teekonna ja 1:500 000 GS Orša ümbruse

Ärge siis unustage järgmisel nädalal passe viisade jaoks sisse viia!
Kokkusaamise kõigi tulijatega võiks teha kas laupäeval,29-ndal septembril või pühapäeval, 30-ndal.
Võime näiteks minu juures Kuusalus sauna teha.

Meie oletatav teekond märgitud lillaga
Pilt


Meie plaanidesse kuulub Oršast põhja ja kirdesse jääv vene piiri äärne soine ala.

Pilt
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Niisiis,uurisin just reisibüroost - vormistamine maksab .... hmmm,juba unustasin ära.Miski 500-700 kr.
Passid võib sisse viia järgmisel nädalal ja siis jõuab ilusasti.Vajalik,et pass kehtiks vähemalt 3 kuud peale viisa lõppu.
Viisa jaoks on vajalikud ka värvifotod.Kohapeal vaja täita miski ankeet.
Ise leppisin esialgselt kokku oma paberite viimise Viru Matkadesse Rävala pst.8 korpus c ,tuba 211.Tel 6621978 ja 5086861
Koosoleku tegemiseks sobib Tallinna ümbruses Katjale ainult reedeti.
Seega teen ettepaneku kokku saada reede,28.õhtupoolikul kas Tallinna kesklinnas ,näiteks minu kontoris,või minu juures kodus,Kuusalus veidi rohkem õhtul.
Palun Partisanil ja Plekkpeal saata mulle privasse oma telefoninumbrid,et saaksime täpselt kokku leppida.
Kasutaja avatar
ktamm
Liige
Postitusi: 1119
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:01
Asukoht: Vaivara
Kontakt:

Kohad reisile

Postitus Postitas ktamm »

Minuga kaasa tulla tahtnud inimesed loobusid reisist. Seega olen oma autos praegu üksi ja minuga saab tulla 1-2 inimest. Järgmisel nädalal võib veel viisat taotleda.
Masinaks Volvo C303.
Kas on huvilisi?
Horst
Liige
Postitusi: 363
Liitunud: 12 Veebr, 2005 0:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Horst »

Huvi on (erirti sellise transpordivahendi puhul)aga sellist oma huvide järgi tegutsemise aega ei ole kahjuks rohkem, kui nädalavahetuse pikkus. :wink: Seega tuleb jääda hilisemate muljete vabakuulajaks.
Me kõik oleme võhikud, ainult erinevates valdkondades.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Viisaga kohe päris jama, vaja kontaktisikut Valgevenest ja avalduse peab ka ise käsitsi valmis kirjutama. Maksab 560 eeku.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
ktamm
Liige
Postitusi: 1119
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:01
Asukoht: Vaivara
Kontakt:

Postitus Postitas ktamm »

Saatsin ASuurele ja Plekkpeale PS-d Valgevene kontaktinimese andmetega.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Ok.Tänud - büroosse edasi antud.
Sain Partisani ka kätte - tal pass sisse antud,aga miski keeruline tehniline probleem sidurikorvi ja viienda käiguga (misiganes moodi siis need omavahel seotud on... :? )
Pidi tegutsema igatahes hooga ja lootus poel veel kadunud.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Millal olete plaaninud minema hakata, reedel, mis kella paiku? Neljapäeval paneme asjad kõik valmis, et reedel kohe minema hakata. Kahjuks on reede tööpäev ja start alles peale tööd. Peab ka silmas pidama Valgevene miilitsate agarust pideva joone ületajate suhtes, see pidavat seal väga ränk rikkumine. Ukrainas igatahes küsis milku kohe 1000 dollarit mustalt selle eest, kuid tuttav ei maksnud ja jättis load sinna.
Partisan anna takka, lootus pole veel kustunud.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist