Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjatele

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

AUS mees???

Postitus Postitas hillart »

Kahjuks pean nentima tõsiasja, et siin foorumis mitte kõik kamraadid päris kamraadid ei ole. :cry: :cry:
Nimelt justkui ostsin eelmisel aastal juba nn. kamraad "SCHARNHORST"-ilt paari BW saapaid (missuguseid ta siin foorumis müüs), kuid ei saanud ei saapaid ega raha tagasi. Ja seda viimast, nimelt raha tagasisaamist, ajan juba aasta aega, kuid - tulemusteta.
Mida teha? :roll: :roll: :roll: :roll:
Mitte, et ma selle poolesaja krooni pärast veel prügikaste tuulama minema peaks, kuid asi on siiski põhimõttes.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
LionRat
Liige
Postitusi: 327
Liitunud: 10 Jaan, 2007 14:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas LionRat »

Meelitame kommidega metsa ning kaeme kuis köis libiseb? :D :twisted:
Pole ilus tegu niiviisi võlgu jääda...
Kasutaja avatar
LionRat
Liige
Postitusi: 327
Liitunud: 10 Jaan, 2007 14:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas LionRat »

LionRat kirjutas:Meelitame kommidega metsa ning kaeme kuis köis libiseb? :D :twisted:
Pole ilus tegu niiviisi võlgu jääda...
Valge ülikonnaga härrale: ma ei õhuta vaenu...on lihtsalt selline ütlemine....
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

X

Postitus Postitas hillart »

Tuleb vist see rahake riski hinnaks lugeda.
Igatahes foorumikaubandusele see küll eriti positiivset imagot ei loo.
:cry: :cry:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

edit:
Viimati muutis Mazz, 19 Nov, 2007 15:28, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Sina Mazz peaks siin foorumis oma noka täitsa kinni hoidma sellisel teemal ! :evil:
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

Samuti, müüjal on õigus kaupa müüa kellele ta ise tahab?
Kasutaja avatar
Tarts
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 02 Okt, 2006 21:23
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Aus jobu !
valloon
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 13 Juun, 2007 15:56
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas valloon »

No no mehed kas käsi pole või. Samas saabaste raha kandsid panga kontole siis peaks ju mehe tegelik nimi ka teada olema ja siis võiks kohe päris nime siia üles panna ning kui mõni teine tunneb saaks ju tondile mainida või siis üle nipli väänata. Kahju kui on selliseid petiseid siin foorumis. :evil:
Kes ajalugu ei mäleta,elab tulevikuta.
Uitaja
Liige
Postitusi: 342
Liitunud: 05 Dets, 2005 13:46
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Uitaja »

Müügimehed on igal pool ühesugused, et võõrale inimesele lihtsalt raha saata peab ikka üsna blondi peaga olema.
Hillartit parafraseerides - Müügikuulutuste lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju)
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Mazz- ära pöksi! Kasutasin üht vana head tsiteeriumit, mis ammuseist aegadest meeles mõlkus. Thanks autorile.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

Tarts kirjutas:Aus jobu !
liigkasuvõtja
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Aus jobu !

Postitus Postitas hillart »

Vaadake, mehed!
Nagu ma juba ütlesin, asi pole mitte selles, et ma sellest poolesajast kroonist nüüd elukrahhi näeksin, vaid põhimõttes. :?
Kui siin üks foorumlane viskas välja fraasi, et "aus jobu" ja "Müügimehed on igal pool ühesugused, et võõrale inimesele lihtsalt raha saata peab ikka üsna blondi peaga olema. Hillartit parafraseerides - Müügikuulutuste lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju)", siis võiks sellest just kui järeldada, et taoline netikaubanduse variant, kus raha makstakse ja kaupa ei saadeta jne., on nagu meie poolt täiesti aktsepteeritud tegevus, või nii? :?: :?: Või on siis tõesti asi selline, et KÕIK foorumlased siin on üksteisega isiklikud tuttavad, aga ainult mina olen võhivõõrana kuidagi sellesse seltskonda sattunud?
Paraku, kahjuks, on taoline juhus mulle endale küll esmakordne negatiivne kogemus selles liinis. Olen just selliselt, soovitud asju raha vastu vahetades, teineteistrahuldava tulemuseni jõudnud erinevates maaima netifoorumites osaledes, kuid meie omas Eestimaises foorumis jõudsin taolisele eelpoolkirjeldatud kahetsusväärse resultaadini.
Muidugi tean ma mehe nime, kellega tegu, kuid lootsin teemat algatades vallandada pisut üldisema arutelu taoliste erandjuhtumuste (vähemalt loodan seda) asjus. Üritasin siiski mehe eneseväärikusele sellisel delikaatsel moel toimida, kuid paistab, et asjata.
Aga, kui keegi seal kusagil Valga kandis liigub, siis mees kes teemat initsieeris on - Kasutajal on õigus privaatsusele. Kellelgi (peale administratsiooni foorumi reeglites määratletud juhtumite puhul) ei ole õigust avaldada foorumis mõne kasutajanime taha peitunud isikut. Sellise avalikustamise korral kuulub avaldaja kasutajakonto kustutamisele ning samale kasutajale uut kontot ei avata. . :twisted:
Krdi odavalt tahab ikka mõni mees oma nime määrida. :evil: :evil:
Aga võib-olla on tegu hoopis suhtumises, sest eks kõigil meil ole omad hinnagukriteeriumid elu ja tegevuse kulgemisse. Need ei tohiks aga nii kardinaalsesse vastuolla minna üldiselt omaksvõetavatega ning need omakorda ei peaks siinsetel foorumlastel mitte eelpoolkirjeldatute sarnased olema.
Mida arvate? :roll: :roll:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2056
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Tarts kirjutas:Sina Mazz peaks siin foorumis oma noka täitsa kinni hoidma sellisel teemal ! :evil:
Saan aru Hillart murest aga ülevalpool viidatud plõksimine on väga lapsik. Katsuge üle saada ükskord, jäid oma potist ilma, on neid siis vähe liikvel? Jäi siis selle diili eest raha võlgu? Võiks eeldada, et kasutajanimede taga peituvad täiskasvanud täiemõistuslikud isikud. Lahendage oma probleemid privas. Ärplemise asemel tasuks pigem mõelda, et relvadega lehvitamine pahandusi kaela ei too.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

ma kõrvaltvaatajana leian, et isikliku probleemi võib ju tõesti ka privaatselt lahendada (kui mõlemad osapooled selleks valmis on) ent ma ei leia midagi halba selles, kui kahtlastest isikutest ka avalikult teada antakse. see, kui ma mind petnuga privaatselt kokkuleppele jõuan, et mul on siiski jämedam biitseps ja näkkupeksu suhtes madalam valulävi, ei tähenda, et sama suhtevahekord ka ülejäänud foorumlastega kehtiks. seega - kui on selge ja ilmne, et keegi konkreetne persoon on ebausaldatav, ei tähenda omavaheline lahendus seda, et ka ülejäänuid ei tohiks hoiatada.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 20 külalist