Ettevaatust - petturid!

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
Krissukas
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Veebr, 2010 22:31
Asukoht: Rändan üle Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Krissukas »

plekkpea kirjutas:Laagris teatakse teda Paste nime all ja ise ka ühe raamatuga orki lennanud, kuid asja arutavad mundrimehed. Jõudu kinnimaja uueks kukeks saamisel.
Mis kuradi raamatuga?? Rahvas peksab ikka segast edasi. No mitte midagi ei muutu, alusetu süüdistamine käib :evil:
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Krissukas kirjutas:
Shiim kirjutas:
Krissukas kirjutas:Mis puudutab neid raamatuud, siis need olid müüa minu tuttaval ja kuna ta mulle natuke võlgu siis ostja pidi minu arvele raha kandma. Aga nüüd need müüdud juba.
Peaks ütlema ka, et kiire kaubandus, täpsemalt öeldes läks müügiks aega maksimaalselt 16 minutit - 20.04 tuli privasse sõnum, kus lubati raamatud ära müüa ja 20.20 siis see postitus, kus juba ongi müüdud :shock:
Jah ja see kõik on reaalselt võimalik, tegelt kuna te vastasite minu hommikul saadetud PS-le nii hilja alles siis lasin juba maha müüa. Vabandan, et maha müüsin :dont_know:
Te ise olite nii aeglane, et tundusite juba liiga passiivne olevat !
Ää nüüd luiska - vaata ikka oma saadetud sõnumid üle - ma ei mõelnud seda hommikust sõnumit vaid hoopis seda:
Krissukas kirjutas:Miks sa siis kohe ei ütle et ei taha osta, miks sa keerutad?? Raamatud on j u loomulikult olemas. No selge siis müün mujale ja kõik aitab nüüd!!

Pean muidugi vabandama, sest sain selle sõnumi 20.02 mitte 20.04.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Krissukas
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Veebr, 2010 22:31
Asukoht: Rändan üle Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Krissukas »

Shiim kirjutas:
Krissukas kirjutas:
Shiim kirjutas: Peaks ütlema ka, et kiire kaubandus, täpsemalt öeldes läks müügiks aega maksimaalselt 16 minutit - 20.04 tuli privasse sõnum, kus lubati raamatud ära müüa ja 20.20 siis see postitus, kus juba ongi müüdud :shock:
Jah ja see kõik on reaalselt võimalik, tegelt kuna te vastasite minu hommikul saadetud PS-le nii hilja alles siis lasin juba maha müüa. Vabandan, et maha müüsin :dont_know:
Te ise olite nii aeglane, et tundusite juba liiga passiivne olevat !
Ää nüüd luiska - vaata ikka oma saadetud sõnumid üle - ma ei mõelnud seda hommikust sõnumit vaid hoopis seda:
Krissukas kirjutas:Miks sa siis kohe ei ütle et ei taha osta, miks sa keerutad?? Raamatud on j u loomulikult olemas. No selge siis müün mujale ja kõik aitab nüüd!!

Pean muidugi vabandama, sest sain selle sõnumi 20.02 mitte 20.04.
Sest sa tahtsid käest kätte osta, aga tuttav asub seal Peipsi järve ligidal.
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Krissukas kirjutas:Ja Üllarist ei tea ma midagi!
See võib isegi tõsi olla. Igal juhul yllarkask2@hot.ee vahendusel suhtleb samuti Moneybookersi kontot kasutav pätt.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Krissukas kirjutas:
Shiim kirjutas:
Krissukas kirjutas: Jah ja see kõik on reaalselt võimalik, tegelt kuna te vastasite minu hommikul saadetud PS-le nii hilja alles siis lasin juba maha müüa. Vabandan, et maha müüsin :dont_know:
Te ise olite nii aeglane, et tundusite juba liiga passiivne olevat !
Ää nüüd luiska - vaata ikka oma saadetud sõnumid üle - ma ei mõelnud seda hommikust sõnumit vaid hoopis seda:
Krissukas kirjutas:Miks sa siis kohe ei ütle et ei taha osta, miks sa keerutad?? Raamatud on j u loomulikult olemas. No selge siis müün mujale ja kõik aitab nüüd!!

Pean muidugi vabandama, sest sain selle sõnumi 20.02 mitte 20.04.
Sest sa tahtsid käest kätte osta, aga tuttav asub seal Peipsi järve ligidal.
Sul on ju kõik segi nagu pudru ja kapsad.
Ikka sina ise ju pidid seal Peipsi järve ligidal elama. Oled praegu seal?
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Krissukas
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Veebr, 2010 22:31
Asukoht: Rändan üle Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Krissukas »

Shiim kirjutas:
Krissukas kirjutas:
Shiim kirjutas: Ää nüüd luiska - vaata ikka oma saadetud sõnumid üle - ma ei mõelnud seda hommikust sõnumit vaid hoopis seda:
Pean muidugi vabandama, sest sain selle sõnumi 20.02 mitte 20.04.
Sest sa tahtsid käest kätte osta, aga tuttav asub seal Peipsi järve ligidal.
Sul on ju kõik segi nagu pudru ja kapsad.
Ikka sina ise ju pidid seal Peipsi järve ligidal elama. Oled praegu seal?
Olin, aga enam ei ole
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Krissukas kirjutas:
Shiim kirjutas:
Krissukas kirjutas: Sest sa tahtsid käest kätte osta, aga tuttav asub seal Peipsi järve ligidal.
Sul on ju kõik segi nagu pudru ja kapsad.
Ikka sina ise ju pidid seal Peipsi järve ligidal elama. Oled praegu seal?
Olin, aga enam ei ole
Aa, õigus jah, pidid ju terve nädalavahetuse Lõuna-Eestis olema. Kui rumal minust.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

Krissukas
Asukoht: Rändan üle Eesti
Õujee. Rändad-rändad..... - sa Speek käid ainult valgel ajal rahvarohketes kohtades, et keegi malka ei annaks.
:twisted:
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

Jube tuttav tuleb ette. Mul tunne, et sepp on tegelt elukapten Villu Parvet.
Гив Ми Мани
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Huvitav-huvitav! Mis värk siis nüüd on? :shock: :shock: :roll:
Kui mina paar aastat tagasi kah ääri-veeri ühe taolise sulleri nime avalikustasin (see lugu nende saksa saabastega milliste eest küll maksin, kui mida ma senini oma ihusilmaga näinud pole) ja ebaausatest foorumiärimeestest teema avasin, siis sain foorumiüldsuse poolt kaunis õela hurjutamise osaliseks - et nime ikka kirja panna ei tohi (olla delikaatsed isikuandmed, või nii) ja, et ma ise olevat loll, kui end pügada lasen jne. samas laadis. Ja nimed ning viited sulitseja elukohtadele kustutati väga varmasti. :?: :!: Nüüd aga jooksevad selle teema all juba mitmed nimed läbi, kuid ...
On meie arusaamades miski muutus toimunud? Ju siis on tegu ehteestlasliku aeglase (üliaeglase) mõtteprotsessiga. :lol: Asja iva hakkab alles nüüd paljude teadvusse jõudma? :lol: :lol: :lol: :lol: Võttis aga aega.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Elukohaandmeid pole tõesti vaja (ka seda Tartu oma - ehkki see peaks olema vana aadress, aga tulin selle peale, et äkki mõni hull läheb asjassepuutumatuid inimesi kollitama). Vägivalda ja omakohut siin ei propageerita, seda enam, et kõnealuse isiku puhul ei ole ka omakohtust kasu olnud nagu fotodelt näha.
Ott Speek'i ning Mart Speek'i konto seos pettustega on ilmne ja massiline, viiteid võib leida kümneid. Sellistel puhkudel on mitteteatamine minu arvates vastutustundetu, seda enam, et nagu ka väike kontroll näitas - meie foorumlastele oligi juba tehtud müügipakkumisi. Ostusoove on üleval palju ja põhjalik "kaupmees" oleks võinud palju kahju teha.
Ainult kasutajanime avaldamisest pole kasu, sest neid saab teha endale mitmeid (ainuke võimalus sellist asja vältida oleks registreerumise muutmine ID-kaardi põhiseks).
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Kasutaja avatar
alcozeltser
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 12 Dets, 2009 2:17
Kontakt:

Postitus Postitas alcozeltser »

2nd is the 1st loser
Kasutaja avatar
Seapea
Liige
Postitusi: 65
Liitunud: 29 Nov, 2008 19:34
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Seapea »

Nagu artiklis ka kirjas siis leiti lihtsalt keegi ettejuhtuv ja karistati täie karmusega näitamaks et eesti seisab autoriõiguste kaitsmise eest. Ülekohus ei muud!
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Seapea kirjutas: Ülekohus ei muud!
Eksid, täiega.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist