Lõpetaks teksti joondumise laiema pildi järgi?

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Lõpetaks teksti joondumise laiema pildi järgi?

Postitus Postitas pagan »

Näiteks see teema:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 40&t=27799

Pilt number 6. teeb selle Lemeti postituse hästi laiaks ja tekst vastavalt ka lookleb paari reana pildi pikkusele vastavalt.
Laiema kuvariga inimesed vast ei kaeba, aga mina pean küll selle teksti lugemiseks oma 10 tollise netbuuki ekraanil pidevalt vasakule-paremale skrollima või control+hiireskroll abil lehe ekraanil väikseks tegema ja kirbus...a lugema. :)

Olekski siis selline ettepanek, et tekst joonduks reaalse ekraani laiuse järgi erinevalt pildist.

Tegemist ei ole ilmselt põletava probleemiga ja olen seni ka pikalt vanamoodi hakkama saanud. Aga olen korduvalt selle probleemiga maadelnud ja mõtlesin, et ütlen kõva häälega nüüd välja ka - teadvustamiseks või nii..
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Peeeter
Liige
Postitusi: 198
Liitunud: 22 Juul, 2009 21:16
Kontakt:

Re: Lõpetaks teksti joondumise laiema pildi järgi?

Postitus Postitas Peeeter »

Brauseritel on üldiselt selline valik nagu "fit to width" vms, Operal näiteks all paremal või teiste sätete all. Aeg-ajalt mugav kasutada, näiteks sellistel juhtudel, tõmbab nii pildid kui tekstid maksimaalselt ekraani laiuseks
"Et kui oleks niisugune võimalus, et teil võiks iga päev võim vahetuda, siis te kaebaksite nii kaua üksteise peale, kuni jääks järele üks ainuke - kõige julmem, kõige ahnem ja kõige salakavalam."
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist