Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
avrnbr
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 29 Juul, 2016 18:57
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas avrnbr »

Järgnev tsitaat ajendas mind siia foorumisse kasutajat tegema, muidu lugeja olen juba aastad, nii mõnedki, olnud:
wyrd kirjutas:Mustlane soovib Reformierakonna liikmeks astuda.
„Aga meie erakonnas pole ühtegi mustlast!“ hüüatab erakonna peasekretär Reimo Nebokat. „Miks teie nüüd äkki liikmeks tahate astuda?“
„Ah, teate, pisivargused on ära tüüdanud!“ vastab mustlane.
Mis selle minu meelest eriliselt (kurb)naljakaks muudab, on üks vana artikkel:
http://www.le.ee/vana/?a=uudised&b=1162
Lugu ise on muidugi kõvasti värvikamgi veel, aga see ei ole enam avalikku foorumisse sobiv jutt. :D

Minu esimene postitus!
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Nali

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Panen (jälle) naljanurka.. sest kuhu mujale sellist jama ikka panna :lol:
Oudekki Loone, Keskerakonna peasekretär
Trumpi võit hävitaks viimasedki riismed Teise maailmasõja järgsest rahvusvahelisest korrast.

See oleks Eestile hea uudis.
Arvatavasti sekkuks Trumpi juhitud USA teiste riikide tegemistesse vähem, kuid ettearvamatumalt, Clinton jätkaks külma sõja poole kalduvat välispoliitikat ega kohkuks tagasi sammudest, mis võivad viia teiste riikide kaosesse vajumiseni – nagu Liibüas või Süürias.
Trump on antielitarist, ta soovib lõpetada vabakaubanduslepingute poliitika, sest näeb, et need ei ole töötajate, vaid korporatsioonide huvides. Ta tahab tugevdada NATO diplomaatilist kätt militaarse käe asemel, ta toetab Venemaa puhul pingelõdvenduse poliitikat.
Ka meil on viimane aeg ühiskonna eliidistumisele pidurit tõmmata, meie huvides on maailm, kus kõnelevad inimesed, mitte relvad.
Trump saab Eestile mõnes küsimuses oluline liitlane olla, aga mõnes ka kibe vastane. Trump on suures poliitikas sisuliselt esimest korda, keegi meist ei tea täpselt, milline on ta tegelikult pärast võimule jõudmist. Bloomberg peab Trumpi petturiks. Jaapan ja Lõuna-Korea arutavad tuumarelva vajadust, sest Trump on avalikult öelnud, et lepingud USA-ga ei pruugi pidada. Jah, Trumpil on õigus: me vajame uut rahvusvaheliste lepete süsteemi, kuid kahjuks ei paista Trump veel selle inimesena, kes suudaks uue süsteemi üles ehitada.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1740
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas maksipoiss »

No siis vöib selle http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=75206313 ka siia nurka panna. Ei põhjenda nii põhjalikult kui odekoloone , aga mõte on umbes sama.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas PaganHorde »

maksipoiss kirjutas:No siis vöib selle http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=75206313 ka siia nurka panna. Ei põhjenda nii põhjalikult kui odekoloone , aga mõte on umbes sama.
Lugesin seda aga ei saa sottigi aru. See vend on vist sündinud koomik. Huvitav jah et ühel häälel hakkasid kesikud ja muud populistid Trumpi äkki kiitma.
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas pagan »

Andekas karikatuur:
Pilt
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas jackpuuk »

No minuga ikka juhtub :D . Tegin täna garaazis tagumises ruumis tööd (kõrvatropid olid kõrvas), suured uksed olid kah lahti. Korraga kuulen, et mingi auto lendas hirmsa jauramisega garaazi sisse, mõtlesin kellel nüüd katus sõitma pani? Et kas Gert pööras ära oma bemmis või on Yltsil midagi pööningul lahti? Hoopis oblääd vectra (see käis vist ülemöödunul nädalal uurimas, kas ma geneka saaksin ära vahetada), mina seda tööd ette ei võtnud, mingi pisikene noor kutsikas oli sangas, silmnähtavalt alaealine (aga või neid tänapäevaseid nolke näo järgi mõistad arvata). Igatahes ei hakanud ma seiklusi oma kannika peale otsima. Ok. oblääd garaazis, kutsikas hüppab välja, ütleb mulle, et ütle:" Et sina sõitsid". Ma ei saanud muhvigi aru, hetk hiljem oli ukseavas politseiauto. Nolgil võeti tukast kinni, dokumendid jne. Ja kõik see jama toimub minu garaazipinnal? Mul ronisid silmad varte otsa nagu krabil, mis krt. see siis olgu niimoodi? Tatikas pandi politseiautosse , politseinik tuli minu juurde ja küsima, et kas tunnen nolki? Ei tunne, aga näinud olen (pikemalt jahumata seletasin selle remondiküsimise ära), politseinik oli arvanud, et nolk töötab äkki minu juures. Hakkas siis autot läbi otsima, autos oli mingi 15-20 moblat, tatikas olevat seletanud, et tema olevat moblaärimees, toob Soomest telefone, remondib neid ja siis müüb edasi, mina neid lähemalt ei uudistanud, aga mingid vanemad juustud tundusid olema :D . No mida iganes, sellise tõenäoliselt varastatud moblahunnikuga mulle garaazi sõita, no palju õnne mulle, krdi süüdimatud pärdikud!
Obläädil olid mingi Kia numbrid küljes, millised ta olevat lammarist ostnud 5 euri eest (eks pannakse nüüd lammarivendadele kah kanni, et kohvivesi keeb :D ), ülevaatust polnud, kindlustust polnud, juhiluba polnud, auto arvelt maha võetud, alaealine roolis ( vist 14 vana), eest ärasõitmise katse. Arvata mingi 1500-1800 eest riigitoetuse arveid sealt välja kirjutatakse :D .
Jah jõudis juba meelest minna, treila kutsuti järgi, et auto politseiparklasse viia, selle peale pärdik avastas, et tal olevat autos kaitsmete juures 250 euri sularaha, mis ta kätte tahaks saada, politseinik otsis raha välja, tegelikult oli seal 3 sotti (krdi hästi ikka mõned tatikad elavad :D ).
Aga mille krdi pärast oli vaja politsei mulle garaazi vedada (mitte, et mul midagi peljata oleks, aga no ikkagi, täiesti lampi),
Tänapäevased tatikad on ikka räigelt süüdimatud, aru ma ei saa ja mõista ma ei või.
Nojahh, ühesõnaga hommikust saadik kordaläinud päev :D .
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Jalutu »

jackpuuk kirjutas:No minuga ikka juhtub :D . Tegin täna garaazis tagumises ruumis tööd (kõrvatropid olid kõrvas), suured uksed olid kah lahti. ... Nojahh, ühesõnaga hommikust saadik kordaläinud päev :D .
:dont_know:
No ja ?
Ma saan aru, et pääsesid arvuti juurde ja vaja õlleaur ekraanile pihustada. Aga et sa selle ilus-ümmarguseks jutuks suutsid valada - müts maha! Passi vaadates saad isegi aru, et tegu oli eneseületamisega!
Kuidas see vanasõna oligi: " Igatahes! Nöör külge ja gaas põhja!"
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas jackpuuk »

No kamraad Jalutu, kas see on nüüd naljakas või halenaljakas? Kuidas krt. minuga alati sellised jamad juhtuvad? Ilma minu enese kaasabita. Kas tuleb lihtsalt iseenda signatuuri asja kokkuvõtteks kasutada? Ja va humalavee koguse kohta, tarbinud umbes 4 tundi tagasi 2 purgirocki. Pole vist kogus, mis paneks seda ekraanile pritsima :dont_know: :wink:.
sitt päev, kellele kurdad
Peeter
Liige
Postitusi: 2539
Liitunud: 19 Veebr, 2006 20:12
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Peeter »

Mulle kunagi õeldi "umbes-taoliste" ohkama panevate situatsioonide puhul, et "... no sa oled üks tropimagnet!!". Ka siinse juhtumi korral on seda paslik lausuda :wall:
ajuarst
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 31 Juul, 2016 13:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ajuarst »

"Oblää" peaks olema siinse foorumi väga ammune kasutaja.... :dont_know:
Tapper
Liige
Postitusi: 708
Liitunud: 28 Juul, 2005 9:12
Asukoht: Ütsainus Mulgimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Tapper »

oblää = opel
Evolutsiooni kõrvalmõju, intelligentsus
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Jalutu »

Püüan oma eelmise, pisut ehk liiga kontsentreeritud vastuse lahti seletada.
No ja ?
Ma saan aru, et pääsesid arvuti juurde ja vaja õlleaur ekraanile pihustada.
Tõlge: No mis asja Sa nutad! Täna Jumalat, et ellu jäid, rippuvad kehaosad alles, silmad peas ja õlu sees püsib!
Aga et sa selle ilus-ümmarguseks jutuks suutsid valada - müts maha! Passi vaadates saad isegi aru, et tegu oli eneseületamisega!

Tõlge: Muhe-ladus lugemine. Eriti kui arvestada põlvkondade vahelist keelelist mittemõistmist ja vanusest tulenevaid kõrvalekaldeid "normaalsusest" :write:
Kuidas see vanasõna oligi: " Igatahes! Nöör külge ja gaas põhja!"
Senitundmatu autori mõttevälgatus liikluses ja eriti ühiskonna nooremates kihtides ohjeldamatult leviva elustiili kohta. ( Kasutasin seda temalt luba küsimata :oops: )
jackpuuk kirjutas:No kamraad Jalutu, kas see on nüüd naljakas või halenaljakas? Kuidas krt. minuga alati sellised jamad juhtuvad? Ilma minu enese kaasabita. Kas tuleb lihtsalt iseenda signatuuri asja kokkuvõtteks kasutada? Ja va humalavee koguse kohta, tarbinud umbes 4 tundi tagasi 2 purgirocki. Pole vist kogus, mis paneks seda ekraanile pritsima :dont_know: :wink:.
Muidugi oled Sa ilmsüüta talleke! Kes selles küll julgeks kahelda... :scratch:
Aga kes käskis garaazis TÖÖD teha?
Palju see pisikene noor kutsikas plekkis parkimise eest?
Sarnaseid küsimusi tekib teisigi...
Ei, ega mul kahtlusi Sinu rahuarmastavas ja inimsõbralikus käitumises polegi, üksnes kõhklused, kõhklused vaevavad...
:D
Aga no see tarbitud alkohooliliste jookide kogus... margist rääkimata! Keda see pritsima ei paneks?

Lohutuseks lisan lõppu, et Sinu päev oli tunduvalt põnevam kui minu oma - seega võiksid teinegi kord kirjutada! :write:
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas jackpuuk »

Vastu tulles kamraadile, siis toksin jälle musti klahvikesi millel valged tähemärgid :lol:.

Nonii, igas päevas natuke nalja :D . Keeran täna hommikupoolsel ajal punase perevaguniga, millel kollane kapott (pritspahtli all, peale kogemata kapotile metsapõka tõstuki haaratsi tutvustamist, kuid abikaasale hakkas see kontrast meeldima ja mulle endale kah, nii jätsingi kollaseks) foori alt Savi uulitsasse, vastu sõidab politseiauto, tõmbab korraks "taskusse" ja sõidab edasi. Minu hästi tundlik kannikas ütles: "Nagunii tulevad järgi". Lasksin siis rahulikult edasi garaazi juurde (seal on mitu sikk-sakk pööramist), teen viimase vasakpöörde ja enne garaazini jõudmist näen värvimuusikat sabas. No näed, kannikas ei valetanud :D . Parkisin siis ukse ette, otsisin idika välja, naisterahvas astus ligi (kusjuures sama patrull, kes eilseski seikluses). Küsisin, mis politseinikel mureks? Politseinikel olevat mureks juhi seisundi kontroll. Andsin idika naisterahvale, meesterahvas tuli oma karbikesega ja palus sinna puhuda. No kui ilusasti palutakse, siis ikka saab. Nenditi, et sellega on korras ja ka idikas tagastati. Ma siis küsima, et mis puhul siis minu seisundit kontrolliti? No Pärnu suve puhul. Ma siis vastu, et mille krdima pärast need minu autod Pärnu suvele jalgu jäävad? Vastati, et ehk värvuse tõttu? No pilt selge, teile hakkas see kollane kapott meeldima, imetlege südamerahus :D .
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19207
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Briti endisele peaministrile David Cameronile pakuti tööd Kasahstanis-palgaks 36 miljonit briti naela aastas(3 miljonit briti naela kuus).
Lisaks noortest ilusatest tüdrukutest oma haarem ja temast oleks tehtud sultan :mrgreen: :lol: Ning lisaks oleks ta saanud võimaluse sõita kohalikus ühistranspordis tasuta. :lol: :lol: :lol:
'The offer to work as an advisor to the union's president Murat Telibekov was sent to David Cameron's office,' explained TengriNews agency.

'A draft contract suggested a monthly salary of £3 million. He will also be given a title of Kazakh sultan.

'And a harem of the most beautiful girls will be at his disposal along with a free public transport card.
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ision.html
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist