Militaar.net'i omad üritused

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
oliver
Liige
Postitusi: 2100
Liitunud: 01 Dets, 2004 17:53
Asukoht: Saarel
Kontakt:

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas oliver »

Pole enam ammu Tõnul külas käinud, teeks äkki augustis väikese kokkusaamise?
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas ASuur »

Iseenesest oleks ju tore üle pika aja jälle natsa metsa vahel kolistada ja kunagi alustatud tankivedamine lõpuni viia. Ilmselt mingi tehnika saaks ka sellesse vormi, et pehmemast metsast suuremaid tükke ära tuua. Põhiline ,et kuumad ilmad ära lõppeksid!
Mina võiksin ennast augusti lõpu poole kohale vedada küll.
tõnuv
Liige
Postitusi: 638
Liitunud: 05 Jaan, 2005 19:07
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas tõnuv »

tulge 23 august ju veel kooli pole
oliver
Liige
Postitusi: 2100
Liitunud: 01 Dets, 2004 17:53
Asukoht: Saarel
Kontakt:

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas oliver »

Käisin ükspäev seal tankijuppide metsas kolamas, enne jubedalt vesine olnud metsaalune on täitsa kobe.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas Kulibin »

Siin nagu midagi pikalt pole toimunud ja seeläbi teeks pisikese e. paneku :wink:
Et teeks mingi kohtingu kusagil metsaveerel ja väikses majas ...
Et tingimuseks oleks telgi olemasolu ja kõigil rinnasildid kasutajanimedega, muus osas vaba vorm. Takseeriks siis üksteist esialgu altkulmu, soovijad võivad märki lasta ja õhtu saabudes võtaks pitsi külma viina ja juttu jätkuks.
Võimalik ürituse toimumiskoht oleks Võrumaa ja ürituse käigus pole välistatud naaberriigi territooriumi hõived. :lol:
Relvade hoiumaht on mõistagi piiratud, mis siis et talumehel on relvakollektsionääri status, aga hoiuruum ei ole kummist.
Pigem võtta kaasa enamlevinud moona, tukke on piisavalt. Kohapeal saab püüda kala ja jahimehed litsentsi olemasolul ehk isegi mõne eluka pannile lasta.
Kuna olen ise 50 plus, siis mingite värvipritsidega üritajaid ei oota, muidu pole vanusepiiranguid, tähtis on suhtumine.
Minu tagasihoidlik huvi oleks enne surma ära näha lgp ksf näod ja tõsta klaas teie kõigi terviseks.
Mis arvate ?
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Walter2
Liige
Postitusi: 3978
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas Walter2 »

Kulibin kirjutas:Võimalik ürituse toimumiskoht oleks Võrumaa ja ürituse käigus pole välistatud naaberriigi territooriumi hõived. :lol:
Ehk siis Võrumaa muutub "hüppelauaks" (uus moodne väljend siin foorumis) Pihkva pääle minekul?
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 784
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas krijgsvolk »

Mõte ise eduline on.... ehk nagu meil aastaid tagasi malevas öeldi:"Juba ammu pole Pihkva hädakellade helinat kuulnud!" :)
Endise suure šnapsisõbrana olen küll juba ca 15 aastat, iseenda poolt, hundijalavee tarbimisele moratooriumi kehtestanud, aga sellise Püha Ürituse puhuks võib ju, hää seltskonna nimel, sellesinatse moratooriumi ajutiselt peatada! :D
Eluline küsimus: millal? Mul nimelt ees üks kultuuriüritus: mõõkade tants herrade medicustega, kusjuures ümber minu tantsivad nemad, minu osaks horisontaalis endast lestakala kujutada.:) Paari nädala pärast selgub kultuuriürituse täpsem aeg.
Muidu olen käpp!
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas Kulibin »

Andke aga privasse märku, kes tulija on.
Plaanis oleks augusti kuu jooksul ikka ära teha see üritus.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas Kulibin »

Mu algne mõte oli siis korraldada nagu mingi masstaapsem üritus ...
Tundub hetkel, et parem kliima on juba mööda lastud. Ilmselt tuleks kah selleks luua pädev korraldustiim.
See foorum vääriks aegajalt ikka tõsisemat kinnist üritust.
Moded ae ? Mis arvate ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Samas on tulnud teatud tagasisidet, mis vihjab, et ei soovita privaatsust rikkuda ja mitte keegi ei saa iial teada, et Kulibin on tegelikult koer, kes aegajalt saab ketist lahti ... :wink:
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Black
Liige
Postitusi: 112
Liitunud: 15 Sept, 2015 14:15
Kontakt:

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas Black »

Üks asi, mis peaks kokkusaamiste puhul kohe kokku lepitud olema, on piltide tegemine ja nende avalik väljapanek. Mõned näiteks ei soovi oma sauna- ja/või napsutamisepilte terve maailmaga jagada. Isegi kui on, mida jagada. Paljud aga peamiselt just seepärast kohale tulevadki, et saaks kuskil keskkonnas check in'i kirja ja pildid üles. Muidu oleks nagu aeg täiesti raisku läinud...

Kuna relvad ka mängus, tuleb olla ettenägelik, et omaaegse ninasarvikujahi moodi skandaal ei korduks. Mitte niivõrd praktilise kuivõrd lekkimise poole pealt.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas Kulibin »

Ma hiljaaegu väisasin soomepoisse ja seal oli enesestmõistetav, et nutipluti ja seebikad jäävad autosse ...
Või nagu mu kadund esiisa tavatses öelda, kui sattusin Tema ja kamraadide maailmakäsitlust jälgima: Poiss, kurat, pea meeles, et kui oled MEESTE seltskonnas, siis need jutud mida siin kuuled jäävad nende seinte vahele...
Taat on ammu surnud ja mõned seinadki maha tõmmatud, siiski on veel seiku, mida vähesed teavad.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas Kulibin »

Tjah, ilmad on nii nagu on ja ilmsel sellaastal paremaks ei lähegi... :evil:
Vist tuleb varakult järgmisel kevadel korraldusega pihta hakata.
Muidugi kui septembris ilma on, võiks korraldada Viruna rabas seenedessandi ja pärast praadida värsket lambamaksa puravikega.
Mõtteid ?
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2905
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Militaar.net'i omad üritused

Postitus Postitas Sho »

http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 49#p541849

Tulge andke oma hinne militaar.net'i mudelistide töödele.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist