II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas scout22b »

Mina vist pean kahjuks juba enne finišit kaotusega leppima. Tõenäosus, et oma pilli valmis jõuan õigeks ajaks on nullilähedane.
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas calico »

Mina vist pean kahjuks juba enne finišit kaotusega leppima. Tõenäosus, et oma pilli valmis jõuan õigeks ajaks on nullilähedane.
:dont_know: Kahjuks pean ka mina loobumisest teatama, tohutu elumuudatus on võtnud kõik projektid peaaegu nulli, mingid olemasolevad asjad on pisut arenenud, kuid antud grupitöö on ikka veel karbis, mõned lihvimised tehtud ja nii on ikka, palun kergemat karistust... :oops: :|
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas Joss Metsast »

njah, sama siin . Ükskord ma ta ju valmis ka saan !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas kalle »

Noojah..aga ega ei pea ju loobuma, saab ju tähtaega ka pikendada. Minimaalilani?

Kk
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas Hertsog »

minul pikendamise osas vastuväiteid ei ole. ehkki ehitus on lõpusirgel ning olen jõudnud pläkerdamiste viimastesse faasidesse... on kevad ikka kiire aeg...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
frd
Liige
Postitusi: 49
Liitunud: 19 Mär, 2016 13:27
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas frd »

Kuna uus edasi lükkunud tähtaeg läheneb ja mul õnnestus välja valitud mudel ka valmis saada, siis on ilmselt see teema ka veidi rohkem esiplaanile tuua.

Tegu siis 1/48 Tamiya toodetud US Airfield Fuel Truck'iga. Kokku läks nagu Tamiyale omaselt karpi raputades ;) ja kui jätta välja alus, kütusevooliku otsa vahetus toru vastu ja tulekustuti vooliku vahetus (olemasolev õnnesus lahustiga kastes tuksi keerata), siis on tegu otse karbist kokku pandud mudeliga.

Rohkem pilte leiab siit: https://www.irista.com/gallery/nrbwghkdni3j
IMG_1238_01.JPG
IMG_1241_01.JPG
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas Joss Metsast »

Väga kenasti tehtud masin, lausa suurepärane. Tolmutamine, värvitöö, kõik on kenasti tasakaalus. Ainuke mis silma riivab on need kuulikindlast soomusterasest (paksuse järgi hinnates) tehtud voolikukapi uksed ...

See nokatsiga tüüp on eriti lahe ja kuidagi tuttava olemisega. Radist / lokaatori operaator filmist "Allveeässad" , kiiksuga tüüp kes vaalade hääli oskas järgi teha, nagu 2 tilka vett :)
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas scout22b »

Isend on vinge :D Olen Jossiga täiesti nõus, et kenasti välja kukkunud pill. Mina enda töö ilmselt ei jõua ka minimaailma ajaks valmis...
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas kalle »

Masin on vägev! Tea kas oleks neid uksi ise märganudki, aga nüüd hakkab silma küll. Ütleme siis, et on puust tehtud:) Mina oleks ehk rehvid veidi rihkem velgedest eri tooni teinud. Aga veel meeste asetus tekitab küsimuse. Mida nad seal tee kõrval tangivad? Hetkel on nokaga mehel nagu selline olek, nagu tahaks küsida, et "kas siis siia valame selle kütuse maha vä?":) Aga tegelt ongi vägev ja reaalis ilmselt veel rohkem. Nähtud neid ka mõni.

Mul endal on veel lootust laupäeval valmis asi lauale panna. Äkki jõuan siia pildi ka üles enne.
Omaalgatuslik lisa, ehk Ascender jääb veidi järgmiseks korraks siiski..

Kk
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas kalle »

No jälle sai hullult tormatud, aga siit siiski üks hetk enne pakkimist. Jaaa..tormame aga uue asja kallale:)

Pilt

Kk
Toomas Väli
Liige
Postitusi: 79
Liitunud: 01 Apr, 2016 16:27
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas Toomas Väli »

Tere,

Mis ikka oskan kommenteerida. Näitusele oma Fokkeriga ei jõudnud, TU-144 on endiselt töölaual...enne suurte õppuste perioodi ei oska ka midagi valmimise osas lubada. Ja raske on :) Nendest torudest, millest "tossujuga" välja tuleb (ehk siis mootorite tagumised otsad järelpõletitega) ei ole kuskil ühtegi asjalikku pilti... (no näiteks siit ei saa selgelt midagi http://www.tu144sst.com/ ) Ehk kuidas see mootorite düüsid tiivaga suhestuvad on endiselt müsteerium. Revelli antud lõika-kleebi- ja värvimisjuhis ning vähene pildimaterjal ei kattu. Aga eks tuleb siis kõhutundega asja teha.

Tervitades,

VT

PS Õnneks interneedus andis mulle vastuse- kõhutunne ei ole valetanud. http://aircraftwalkaround.hobbyvista.co ... /tu144.htm
Manused
18838546_430522963987652_231896958_o.jpg
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas Hertsog »

... lisan siis siia ka lõpptulemuse mudeli osas, mis sai ehitet rahva tungival soovil:
Pilt

rohkem pilta minu teemas..
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas kalle »

Ma veidi torgiks teemat:
Sho kirjutas:Valituks osutunud mudelid:

Toomas Väli: Fokker D-XXIII
Joss Metsast: Avia B-135
Hertsog: Löwe
Scout22b: Chevrolet Gun tractor
Seersant: Marder
Kalle: Kyushu J7W1 (Shinden)
Parovoz: Twin Mustang
Calico: Kingfisher
Immelmann: LeO-451
Fred: Lennuvälja kütuseauto
Zkaff: Dornier Do-24 T
Ma saan aru, et nö tähtajad on üle läinud, aga mul on küll palve, et kui vähegi võimalik, tehke ikka teised ka valmis millalgi. LeO-451 tuleb siia kindlasti, aga tehke teised ka valmis ikka, ega teema lukku lähe. Eks kõigil ole omad mõjuvad põhjused, aga lõpuks oleks ikka tore seda kampa koos näha.

ps.Löwe on ikka tõeliselt tasemel asi. Mulle just sellises koguse toonimine meeldib. Tippklass!

Kk
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas scout22b »

Minu Chevy suurtükiveok ikka vaikselt, kuid väga vaevaliselt valmib :D Kui miskit suuremat arengut on, postitan kindlasti.
Fortes fortuna adjuvat
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: II Grupikas. Karbivirna vähendamine.

Postitus Postitas Joss Metsast »

Löve on haruldlaselt inetu masin, kus krt sakslased kui "koledate kandiliste" tankide meistrid järsku ümmarguse ja kandilise segu ehk eriti koleda masina välja võlusid :)
Ega see peletis vist paberilt kaugemale jõudnud.. Tankimeistri töö on järjekordselt vilja kandnud ja mudel on igastahes suurepärane.

Parim leid on tellised, suurepärane vahend näitamaks kui suur tank oli.
Aga dioraami oleks hädasti vaja küll, tellised on kuidagi liig üksi muidu.. mitte et nüüd ässitaks aga no näha tahaks ikka.. :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist