militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas vtl »

Borja kirjutas:
vtl kirjutas:Aga ma ei poolda sugugi olukorda, kus hakkame mingi arvamuse järgi inimesi alaliselt endi seast "eemaldama". Need on ju ikkagi inimesed meie endi keskelt, isegi siis, kui nad mõtlevad või arvavad teistmoodi.

..paksenda seda oma texti siin pallu tahad - see vanahea idee "davaite zhitj druuzhno" ei tööta nagunii :mrgreen:

Kohe meenub, kuda varasemast veel ise moderaatorina sai siin UKR teemasid otse jõhkralt sitast tühjendatud // "ihtamnettide" foorumikontosid siit hulgakaupa kustutatud - foorumiomanik vist siiamaani veel näost kaame sellest :mrgreen: :mrgreen:

Ja töötas muideks - töötab tänaseni :twisted:


Ma pole ei moderaator, admin ega omanik, aga inimeste (alalise) väljaviskamise asemel võiks ju hoopis militaariasse otseselt mittepuutuvad tüliõuna-teemad (alatiseks) sulgeda? Niipalju või -vähe kui ma nimetatud teemat sirvisin, on see ammu päevakajaliseks jutunurgaks ja auru väljalaskmise kohaks muutunud.
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9122
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kilo Tango »

vtl kirjutas:... aga inimeste (alalise) väljaviskamise asemel võiks ju hoopis militaariasse otseselt mittepuutuvad tüliõuna-teemad (alatiseks) sulgeda? ...


COVID on otseselt julgeolekuga seotud ja sestap siin foorumis omal kohal erinevalt paljudest teistest.

Üldiselt on nii, et kriisi ajal tehakse kriisi asju ja kui kodanik sellest aru ei saa, siis tulebki natuke valjemalt märku anda.
Exitus
Liige
Postitusi: 215
Liitunud: 22 Juul, 2020 8:48
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Exitus »

sorts kirjutas:
Kiidame vahelduseks foorumi peremehi - üleskutsed kärpida COVID teemas laiutavate vaktsiinivastaste tiibu on leidnud järgimist.


kiidame heaks suukorvistamise, teistsuguste arvamuste avaldamise keelamise ja vaba diskussiooni tekkimise takistamise?
kirjutada võib ainult seda, mida peavoolu meedia, Kapten Trumm ja foorumi adminnid/omanikud heaks kiidavad?

kuidagi tuttav tunne tekib... kahtlusi ei ole aga kõhklused on...mida krt NAD SEAL PLANGU TAGA TEEVAD?????



Nii sportlikust huvist küsin, et kes siin üldse peremees on? Ma mõtlen päris peremees ja kuidas ta suhestub KV juhtkonnaga?

Seda küsin seepärast, et olen märganud kuidas mitmed kodanikud on toonud teemaks vaksineerimata kaitseväelaste vallandamise . Üks akf isegi palus teha selleks eraldi teema ja tõsta see covid teema alat ära aga kõik need postitused kustutati kiirelt. Milles asi ? Hirm diskussiooni ees ? Hirm kõrgema juhtkonna ees?
Kisub veidi valikuliselt tsensuuriks aga liberaaalses multikulti ühiskonnas pole nii kena teha.

Samuti võiks moded olla nö tähtajalised. Nii mõnigi tunneb ennast siin juba pooljumalana.
muhgel
Liige
Postitusi: 155
Liitunud: 11 Juul, 2008 10:30
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas muhgel »

Minge perekooli foorumisse, seal saab kenasti mäda ja teooriaid punuda ja ärge unustage annetamast Elvisele, Meelile jne,
mart2
Liige
Postitusi: 5171
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas mart2 »

Kummaline on näha täiskasvanud (?) inimesi virisemas, et kui paha siin foorumis on, kuid millegi pärast ära minna ka ei taha ega ise uut ning paremat ei tee ... :wall:

No ei ole kohustust osaleda enda jaoks ebameeldivas "eksperimendis". Või äkki on antud välja käskkiri, et kui siinses foorumis ei ole, lõpetatakse tööleping? :scratch:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40131
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Exitus kirjutas:Nii sportlikust huvist küsin, et kes siin üldse peremees on? Ma mõtlen päris peremees ja kuidas ta suhestub KV juhtkonnaga?

Seda küsin seepärast, et olen märganud kuidas mitmed kodanikud on toonud teemaks vaksineerimata kaitseväelaste vallandamise . Üks akf isegi palus teha selleks eraldi teema ja tõsta see covid teema alat ära aga kõik need postitused kustutati kiirelt. Milles asi ? Hirm diskussiooni ees ? Hirm kõrgema juhtkonna ees?
Kisub veidi valikuliselt tsensuuriks aga liberaaalses multikulti ühiskonnas pole nii kena teha.

Samuti võiks moded olla nö tähtajalised. Nii mõnigi tunneb ennast siin juba pooljumalana.


Küsimus pole siin mitte sõnavabaduse piiramises, vaid selle vaktsiinivastase propaganda piiramises, mis on hügieeni küsimus.
Lolluse avalik karjumine pole sõnavabadus, vaid lolluse karjumine ja selle kinni keeramine on inforuumi puhtuse küsimus.
Trollid saavad nädala puhkust ja on tagasi, vanaviisi jätkamas - tõstetakse üles vanu, ammu vastatud teemasid stiilis "mida vaktsineerimine ikka tagab " ja "mis kasu on koroonapassist". :wall:

See on hiiliv antivaxerite propaganda, mida tehakse süsteemselt kõikides kanalites. Mida kritiseerin seda seepärast, et oleksin mingi "peremees" või "seotud KV juhtkonnaga", vaid selline ühisürituse süsteemne õõnestamine on lihtsalt vastik.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36558
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Exitus kirjutas:Nii sportlikust huvist küsin, et kes siin üldse peremees on? Ma mõtlen päris peremees ja kuidas ta suhestub KV juhtkonnaga?
Foorumi omanik ja administraator on Toomas Tyrk. Minu teada ei suhestu ta kuidagi ei KV juhtukonna ega KV tegevteenistusega laiemalt. Kui peaksin eksima, siis ta kindlasti parandab mind.

Foorumisse postitamisel tuleb kinni pidada foorumi reeglitest. Need on siin: viewtopic.php?f=55&t=903

Üldiselt tasuks need endale selgeks teha enne foorumiga liitumist, mitte 16 kuud ja 43 postitust hiljem.

Exitus kirjutas:Seda küsin seepärast, et olen märganud kuidas mitmed kodanikud on toonud teemaks vaksineerimata kaitseväelaste vallandamise . Üks akf isegi palus teha selleks eraldi teema ja tõsta see covid teema alat ära aga kõik need postitused kustutati kiirelt.
Ei vasta tõele: viewtopic.php?p=694333#p694333

Exitus kirjutas:Milles asi ?
Sellised küsimused tuleb esitada erasõnumi teel. Avaliku arutelu avamine modereerimise üle on reeglite järgi keelatud.

Teemavälised postitused kärbitud.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Hetkel kirjutasin teemas RELVA KASUTAMINE POLITSEI POOLT:

Borja kirjutas:Ma küsiks, et quo vadis, foorum - sest hetkel on see teema siin Krikust mode otsesel mahitusel EKRE-vastaseks peldikuseinaks muudetud :mrgreen:

Quo vadis, Kriku - no kuhu veel :lol:

Peaks igati TEEMAKOHANE KÜSIMUS olema :P
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36558
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Ja mina vastasin:
Kriku kirjutas:Ei ole siin teisi erakondi ka nunnutatud, kui nende esindajad idiootset ila ajavad.


Kesk- ja Reformierakonda nahutatakse vähemalt sama palju ja on ka sotsid ja Isamaa oma osa saanud. Viimasel ajal vist vähem, sest on ise vaiksemad - mis ei pruugi muidugi suurem asi meediastrateegia ollagi :roll:

Korjasin sealt teemast küsimuse ja vastuse ära.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2372
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Martin Herem »

Nii sportlikust huvist küsin, et kes siin üldse peremees on? Ma mõtlen päris peremees ja kuidas ta suhestub KV juhtkonnaga?

Süvariik valitseb kõikjal! :D
Natukese nukker aga ikka naljakas ka.
Mina ei tunne ei omanikku ega modesid. KV ei toeta rahaliselt ega mingite muude hüvedega foorumit.
Aga vaevalt see "valgustatuid" veenab.
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas frantzus »

Exitus kirjutas:Milles asi ? Hirm diskussiooni ees ? Hirm kõrgema juhtkonna ees?
Kisub veidi valikuliselt tsensuuriks aga liberaaalses multikulti ühiskonnas pole nii kena teha.


olen ennast teadlikult hoidnud kõrvale päevapoliitikast, aga nüüd ei saa mitte vaiki olla! kas AKF on sõjavaes teeninud? tõenäoliselt ei ole. eeldan et militaarfoorumis võtavad sõna kes teavad mida "sõjavägi" filosoofilises vaates üldse tähendab, nn "preisi" kord. ei ole miskit isiksust, ei demokraatiat ega diskussiooni, liberaalsusest rääkimata. on ainult käsuliinid. ainuke toimiv variant. on ka muid variante proovitud, nt "revolutsioonilised madrused" aga pikemas plaanis see ei toimi.
nimetu
Liige
Postitusi: 7583
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas nimetu »

Kisub veidi valikuliselt tsensuuriks aga liberaaalses multikulti ühiskonnas pole nii kena teha.

No siis on hästi, et siin pole liberaalne multikulti foorum ja idiootsused lendavad üldiselt otsejoones prügikasti. Endal on ka puhtam ja kuivem tunne. :)
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3342
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Madis Reivik »

Sõjaväe filosoofia, kui see sisaldab "preisi korda" vms on pask.
Kaitseväe filosoofia - hoida rahu ja kaitsta riiki et lastel oleks veel parem kui meil - on radikaalselt teine asi ja seda võiks isegi arutada. Aga kultuurselt paluks.

Aga teemasse - sõnavabadus pole ajuvabadus ja ma pole täheldanud et sisukaid poste oleks kustutatud. Ainult antivaxerite lõputu leierdamine on pihta saanud.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4082
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Some »

Pigem probleem selles, et nad lasevad sama teksti nagu rikkis grammofon ja täitsa korralikud vastused neid ei veena. Kui mitusada korda on nende poolt postitatud - "aga vaktsitud nakatuvad ju ka?". Vastuväidetest mingi Fischeri statistikaga libisetakse sujuvalt üle ja mingit diskussiooni ei teki. Järgmine postitus on jällegi -"aga eile suri vaktsineeritu - mis kasutut solki te annate?". Ja jällegi kui tood arvud mängu siis hüpatakse sujuvalt jälle esimesele postile üle.
Ühesõnaga, nad ei tegele siin mitte aruteluga vaid tegelevad meie ümberveenmisega. Oskaks nad siis vähemalt kenasti mingeid teadustöid üles leida, mis vanusegrupis kes kui palju vaktsiini kõrvalmõjude poolt ohustatud on, oleksin tänulik. Aga ei, isegi vaktsiinide negatiivsed mõjud pean ise üles leidma, antivaxeritest null kasu.
Kui nüüd teha mart69x või siiruviiruline postituste otsing ja postitusi järjest lugeda siis... Nujah. Akf vtl proovi ja ütle, mis arvad?
dixci
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 09 Veebr, 2021 14:42

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas dixci »

Kilo Tango kirjutas:
vtl kirjutas:... aga inimeste (alalise) väljaviskamise asemel võiks ju hoopis militaariasse otseselt mittepuutuvad tüliõuna-teemad (alatiseks) sulgeda? ...

COVID on otseselt julgeolekuga seotud ja sestap siin foorumis omal kohal erinevalt paljudest teistest.

Poliitikateemad on samuti kõige otsesemalt julgeolekuga seotud aga millegipärast nendel teemadel siin ei arutleta?
Tüliõuna-teemasid ei tuleks mitte alatiseks sulgeda vaid need teemad tuleks foorumis selgeks vaielda, selles foorumi tegelik eesmärk peakski seisnema, et oleks millegi üle arutleda, mitte kuulutada mingi seltskonna meelest ainuõiget poliitkorrektset tõde?
Miks militaarfoorum peab olema erapoolik ja ideoloogiliselt määratletud?
Kas riigikaitse teemad on Eestis mingi ideoloogiliselt määratletud kindla seltskonna monopol?
Selline suhtumine tegelikult välistab riigikaitse teemadel laiema diskussiooni või see ongi eesmärk teemasid kellegi huvides kunstlikult killustada?
Militaarneti tegelik probleem peitub hoopis selles, et foorumi administraatorid-moderaatorid tunduvad ise olema militaarkauged inimesed kes tegelikult teemasid sügavuti ei jaga ja see on ka võimaldanud siin mõningatel tegelastel kellegi huvides edukalt riigikaitse teemadel aastaid süüdimatult väärarusaamu ja väljamõeldisi levitada.
Viimati muutis dixci, 02 Dets, 2021 10:46, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist