Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
simmtann
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Paar slaidi ka tänasest.

Pilt Pilt
Pilt Pilt
Pilt
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas vaoinas »

Selle viimase pildi kohta ma ütleks, et see oli minu poolt toodud, kui näide, milline võib olla see uuekooli 3D-prinditud tase.
Ja, loomulikult on enamus, mis ma 3D-kit'idest saanud olen, hea asi, aga siinkohal Ammo-Mig tooted on ikka puhas pask.
See komplekt on tööriistad Panzer III'le. Ja miks ma selle tellisin, siis teadaolevalt enamusele maismaatehnikahuvilistele on,
et tööriistad on oma klambritega kokku valatud. Ja hea on, kui etsituid või muid variante kasutades oleks võtta puhtaid,
ilma klamabriteta tööriistu sinna vahele. Dragon on näiteks mõnesse komplekti sääraseid kaasa pannud.
Aga kui neid võtta pole ja kui kuskilt ka ei saa, siis vähemasti ärge selle oma raha kulutage.

See, mida Ammo-Mig siin teinud on, nii detailsuse, kui ka täpsuse poolest aftermarketina - isegi maailma parim mudelitootja (Tamiya) teeb paremini otse karbist, rääkimata Dragonist ja teistest. Kõige kehvemini kulutatud 11 eurot.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Viimasel kokkusaamisel sattusid kaks vägevat soomuskasti kõrvuti.
Manused
laual_004.jpg
laual_002.jpg
laual_001.jpg
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Kus minu masinad ja mehikesed on minu asjad olid ka seal aga ju vist ei kõlvanud panna
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Seersant Steiner kirjutas: 04 Nov, 2022 21:19 Kus minu masinad ja mehikesed on minu asjad olid ka seal aga ju vist ei kõlvanud panna
Jeerum, aga palun tee siis ise ka paar pilti ja pane üles. Mul sa selleks ajaks kui sinu mudelid laekusid juba film otsa...
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2195
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Soobel »

Häbi ei olnud siis hertsogit ja muud aadlit uudistest ilma jätta või? :D
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

[piip] ma ei oska neid ülesse panna sina levar oled kõva it mees ehk paned ise
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 826
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Sam Beaver »

No missa ropendad niiviisi, vanainimesed võivad šoki saada!
Pildi siia ülespanemiseks nüüd mingit IT-d küll vaja ei ole.
Screenshot_20221106-020544_Chrome.jpg
Screenshot_20221106-020544_Chrome.jpg (40.07 KiB) Vaadatud 727 korda
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Kalle pildistas minu omi , mina pildistasin tema lennukit ainult
simmtann
Liige
Postitusi: 219
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Seersant Steiner kirjutas: 06 Nov, 2022 7:30 Kalle pildistas minu omi , mina pildistasin tema lennukit ainult
Mina siis tunneksin kohe huvi, et mis kuradi diskrimineerimine see siin on? Kas teiste mudelid polnud siis väärilised või miks need pildida ei kõlvanud? Või sain ma kõigest valesti aru ja selleks, et saaks isiklikust toodangust teie tehtud pilte, peaks eelnevalt teie mudeleid fotografeerima? Sellisel juhul tunnen ennast samuti petetuna, kuna ma olen eelnevalt oma kaamera sensorit kulutanud, kuid vastupidist situatsiooni siit teemast otsides ei meenu küll midagi. Isegi üritases takkajärgi kõigi kustutatud postituste sisu meenutada.

Simmtann@ murelik ja segaduses lugeja Nõmme rajoonist, omab fotoaparaati.
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Hertsog »

Soobel kirjutas: 05 Nov, 2022 19:12 Häbi ei olnud siis hertsogit ja muud aadlit uudistest ilma jätta või? :D
tõesti! ma tänan Sooblit, et ta muretseb ka tagasihoidliku maa-aadli pärast. Tähelepanu on igati tänuväärne.
mina olen kohe väga huvitatud nägema šedöövreid, millest palju on räägitud, kuid mida laiadele massidele on kuritegelikult jäetud esitamata..
Seersant Steiner kirjutas: 06 Nov, 2022 0:06 Türa ma ei oska neid ülesse panna
peale kõiki neid aastaid pole suudetud selgeks saada kuidas pilte foorumisse panna... olgu.
siinkohal ei jää muud üle kui esitada täiesti õigustatud ja retooriline küsimus: sa oled debiilik või???
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas vaoinas »

Hertsog kirjutas: 07 Nov, 2022 13:04
Seersant Steiner kirjutas: 06 Nov, 2022 0:06 Türa ma ei oska neid ülesse panna
peale kõiki neid aastaid pole suudetud selgeks saada kuidas pilte foorumisse panna... olgu.
siinkohal ei jää muud üle kui esitada täiesti õigustatud ja retooriline küsimus: sa oled debiilik või???

Kuna vastus on kõigile niikuinii teada, siis on küsimus vist jah rohkem retoorilist laadi.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Lõpetagem nüüd sõim ja tüli. Mul on tõesti palutud ( väljendus ilustatud) spetsiaalselt Hertsogile edastamiseks pilte teha. Mitmel kuul kohe. et oleks näha, et mudelist niisama ei istu.
Ma olen mõnel korral unustanud neid lisada ja muud takistused, mis hetkel pole olulised. Mul ei ole probleem need üles otsida ja siia lisada. Mudelite autori suhtumine foorumi liikmetesse ja muidu väljendus jätavad muidugi soovida, aga ilmselt on lastetoa aeg siiski möödas ja edasine on juba väga raske muutuma, nagu näha. Siit jääb ainult endale meelde jätta, mida lapsi kasvatades silmas pidada.
Ma ei viitsi rohkem kommida seda olukorda, vaid panen pildid..kui olen need üles leidnud ja õiged nupud vajutanud. Itimees ei ole.

Kk
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Kui ma kedagi solvasin siis ma vabandan nende ees. Aga palun pange kohe ka minu asjade pildid ülesse koos teistega siis ei tekkiks sellist jama :write:
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Niisiis leidsin kolm pilti, mis on spets Hertsogile mõeldud. Vabandust nüüd väga, aga minu mitte väga vana telefon teeb ikka halbu pilte. Ehk annab aimu. Pildid on tehtud juulis, augustis ja oktoobris.

Kk
Manused
seeru2.jpg
seeru1.jpg
seeru.jpg
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist