Kremli trollidest

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Poti soldat
Liige
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Poti soldat »

Arvestades et Mart Helme abikaasa tõsimeeli arutleb avalikult teemal kas Bilderbergid käskisid Kallasel hakata sõda pidama, siis oleks ka üllatav kui tal endal mingeid "omapäraseid" vaateid ei oleks kujunenud.

Usun et püha perekonna võim jääb vääramatuks, ning dissidendid kas kahetsevad pattu või saavad kinga. Isegi kui see veidi erakonna toetust vähendab siis suures pildis pole hullu, võimu teostamine pole Helmede jaoks niikuinii prioriteet, ning opositsioonis jauramiseks pole vahet kas sul on Riigikogus kohti 10 või 15.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Kontakt:

Postitus Postitas Kriku »

teeline35 kirjutas: 10 Juun, 2024 20:59Et kas sellist (venesõbralikku) eesti rahvuslust me tahtsimegi?
Eks praegune ole ka üks arengujärk, mis tuleb läbi käia.

Palun nüüd lahkesti teema juurde tagasi.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Kontakt:

„Saksamaa seisab meie kõrval meie kannatustes ja valus,“ kuulutas Zelenskõi aplausi saatel, kuid Zelenskõi oli raske vältida reaalsust, et tema sõnum jätab osasid Saksa parteisid külmaks, vahendab Politico.

Enamik kahele parteile kuuluvatest istekohtadest jäid tühjaks. Nendeks parteideks olid paremäärmuslik Alternatiiv Saksamaale (AfD) ja populistlik Sahra Wagenknechti Liit (BSW). Zelenskõi kõnet kuulas AfD 77 parlamendisaadikust neli ja üritusel jätsid osalemata kõik kümme BSW parlamendiliiget. Mõlemad parteid toetavad pigem Venemaa-meelset poliitikat ja on vastu Ukraina sõjalisele toetamisele.

„Me keeldume kuulamast kamuflaažis kõnelejat,“ ütlesid AfD juhid Alice Weidel ja Tino Chrupalla oma avalduses, viidates Zelenskõile iseloomulikule riietusele. „Ta on praegu ametis ainult sõja ja kerjava presidendina. Kuid Ukraina ei vaja praegu sõjapresidenti, ta vajab rahupresidenti, kes on valmis läbirääkimisi pidama, et suremine peatuks ja riigil oleks tulevik,“ lisasid nad.

BSW avaldas samuti pöördumise, kus nad mainisid, et Zelenskõi aitab kaasa väga ohtlikule eskalatsioonile ja „nõustub tuumakonflikti ohuga, millel on laastavad tagajärjed kogu Euroopale“. „Seetõttu ei tohiks teda Saksamaa Bundestagis erilise sündmusega austada,“ lisati avalduses.
https://www.delfi.ee/artikkel/120299922 ... arlamendis
Lemet
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

:google:
err.ee
Mart Helme: me purustasime kallutatud jõudude poolt meile sokutatud võrgustiku
EESTI
Indrek Kiisler
Eile kell 14.36

Kuula artiklit
7 min
Liigu pleierisse
17
Mart Helme
Mart Helme Autor/allikas: Priit Mürk/ERR
EKRE aseesimees Mart Helme ütles ERR-ile antud usutluses, et ärkas kolmapäeva hommikul üle pika aja rahuliku südamega, sest teisipäeva õhtul õnnestus purustada kallutatud jõudude poolt erakonda sokutatud võrgustik, mille ninameheks peab ta Jaak Valget. Helme sõnul on solvav jutt, nagu oleks ta kiitnud Putini agressiooni Ukrainas.

Kui me vaatame EKRE-st lahkujaid, siis kellest teil isiklikult kõige rohkem kahju on?

Ausalt öeldes ei ole kellestki eriti kahju. Ja ma ütlen täie vastutustundega, et täna oli üks hommik üle pika aja, kus ma ärkasin kerge südamega. Me purustasime kogu selle kallutatud jõudude poolt meile sisse sokutatud võrgustiku. Ja need, kes olid muiduvirisejad. Me tegelikult puhastasime õhku, see oli nagu äike.

Jah, loomulikult me võtame teatud kahju sellega sisse. Aga meil erakond konsolideerub. Mul ei ole selles mingit kahtlust. Ja suured ringkonnad on praegu väga selgelt avaldanud oma toetust Martinile ja praegusele liinile.

Nii et eks need inimesed võivad ju endale illusioone teha, et nad hakkavad tegema uut ja paremat konservatiivset erakonda. Aga erakonna tegemine, olles 12 aastat sellega tegelenud, see ei ole meelakkumine. Ja tundes ka nii mõndagi üsna prominentset inimest nende hulgast ja teades, kui laisad ja mugavad nad on ning kuidas nad on oma oma karjääri suuresti teinud tänu sellele perekonnale (Helmetele - toim), siis ma julgen olla suhteliselt skeptiline.

Kes oli see vastaspoole ninamees, kes teie arvates kogu seda asja juhtis?

No mastermind tõenäoliselt – ega minul ei ole ju mingisuguseid protokolle nende salajastest kohtumistest, aga viimane salajane kohtumine toimus minu andmetel päev enne meie juhatuse eilset koosolekut – see mastermind minu andmetel ja minu arvates oli Jaak Valge.

See ei olnud Jaak Madison?

Jaak Madison oli inimene, kes ootas, et talle laud kaetakse. Ja kui ta nägi, et laua katjad catering'i-firmast jäid omadega hätta, siis ta otsustas lahkuda.

On olnud palju süüdistusi ka teie aadressil, alates sellest, et nimetasite Putini agressiooni Ukrainas pühaks sõjaks.

Ma tuletan kõikidele inimestele meelde, et ma olin ikkagi selles delegatsioonis, kes rääkis Vene väed Eestist välja. See oli küll väga kaugel, 1994. aastal, aga ma kuulusin sellesse delegatsiooni, mille töö tulemusena Vene väed lahkusid Eestist. Nii et mulle neid silte külge kleepida on äärmiselt alatu, äärmiselt alatu.

Aga millele nad viitavad, siis see ei olnud minu mäletamist mööda mitte juhatuse koosolek, vaid fraktsiooni koosolek, kus päevakorras oli Moskva patriarhaadi õigeusu kiriku teema. Ja seal oli juttu sellest, mida Kirill ütles ja mina tõlkisin ära, mis see sõnasõnaline ütlemine täpselt oli. Ja vaat sellest on nad nüüd kinni haaranud.

Väita, et ma olen avaldanud toetust Venemaa agressioonile Ukraina suhtes. Mingit toetust ma ei ole avaldanud. See on välja kistud, tuginedes sellele arutelule, mis meil käis.

See arutelu oli väga elav ja selles osales terve hulk inimesi peale minu veel. Võin Varro Vooglaidu nimetada ja muide seesama Jaak Valge tõi välja kolm põhjust, miks tema ei saa selle avalduse poolt hääletada. Ja olid veel mitmed teised inimesed, kes avaldasid oma arvamust, kas see ikka on usuvabaduse ja põhiseadusega kooskõlas. See oli suurem ja laiem arutelu. Ja on ülimalt alatu, et minu tõlge Kirilli ütlusest on nüüd keeratud sedapidi. Ma olen ülimalt solvunud ja nördinud.

Mis saab nüüd EKRE fraktsioonist? Praegu on lahkunud viis inimest. Kas sellega asi piirdub või on veel mõni inimene, kes kasutab olukorda ja otsustab lahkuda?

Ma ei oska öelda. Ma julgen väita, et kõik need inimesed ei ole oma otsustustes vabad. Et nii mõnigi neist täidab fraktsioonis tõenäoliselt veel paralleelseid ülesandeid.

Saate täpsustada, mis need paralleelsed ülesanded on?

Paralleelsed ülesanded on need, et kui me vaatame siin mõningate inimeste varasemaid taustasid, siis on selge, et neil on seoseid teatud eriteenistustega.

Mõtlete teabeameti endist juhti Ants Froschi?

Ma ma ei nimeta nimesid, et mitte kaela saada järjekordseid süüdistusi.

Aga selge on see, et meil on mõned inimesed, kelle puhul otsustatakse, kas on kasulikum jätta nad siia vaiksete muttidena edasi või on kasulikum nad praegu võimalikult suure tormi ja skandaali tekitamiseks erakonnast ja fraktsioonist lahkuma soovitada.

Ja jutud sellest, kuidas neil kõigil on mandaat, nagu mõned on juba vastu rindu tagunud, see mandaat on neil tänu erakonnale. Seda mandaati ei ole neil tänu oma isiklikele pingutustele, vaid ikkagi erakond on see, mis on nad siia toonud. Erakond on neile andnud selle mandaadi. Seetõttu on väga alatu rääkida, kuidas nemad jätkavad oma valijate huvide esindamist. Need valijad andsid neile hääle sellepärast, et nad andsid oma hääle EKRE-le.

Ja kuna nad enam ei ole meie fraktsioonis või erakonnas, siis tegelikult on nad selle mandaadi ise tühistanud, vähemalt moraalses plaanis. Ja neil ei ole mingit õigust rääkida sellest, et neil on endiselt mingi mandaat.

Äkki oleks olnud poliitiliselt kasulikum teha need sammud pärast pühapäevast kongressi, kui kõik hääletused on toimunud? Keegi ju tegelikult ei arvanud, et Silver Kuusik suudab Martin Helmet kongressil võita.

No teades, mis oli nende plaan, siis... Plaan oli erakonna juhatus üle võtta ja pärast seda Helmed välja visata. Meil ei olnud valikut.

Aga see hääletus oli eile õhtul suhteliselt napp – kuus-kaheksa häältega.

See oli ainult Kullerkupu puhul. See on täiesti teine kaasus ja kui ta tahab kohtusse minna, see on tema oma valik. Need rahaasjad olid sedavõrd segased ja need mingisugused tema poolt palgatud inimestega töösuhted ja palga maksmised sellised, et erakond ei saanud seda kannatada. Aga see on täiesti teine kaasus.

Poliitiline kaasus oli ikkagi seotud Valge, Kuusiku ja Põlluaasaga.

Toimetaja: Urmet Kook
Irw...tovarištši, naše delo pravoje, pobeda budet za nami! Aga kõik muu on lož, pizdjož i provokatsija. Või maakeeli- kallutatud jõudude poolt kohmetult kokkuklopsitud alatu laim...URA, tovarištši!!!!
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
kaugeltuuriv
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Härrased,kas te saite vastuse sellele küsimusele,mis enamikke siin viibijaid huvita,küsimusele,kas Mart kiitis Putleri sõda Ukraina vastu või mitte?Mina ei saanud mitte mõhkugi aru,mida mees oma sõnadega keerutas.
Koosolek nagu ei olnud koosolek vaid arutelu.
Tema luges teksti ette,mida proovis tõlkida.
Ja siis oli seal veel sm.Vooglaid,vot sellest ma üldse aru ei saanud.Kas siis Vooglaid kiitis või oli lihtsalt seal?Mitte mõhkugi ei saanud aru.
Kui Rüütel oli oma ametipostidel,siis samuti igale teravale küsimusele hakkas nagu midagi vastama aga lõpetas ikka aiaugus.
Mulle meenub,et Mart ju endine kommunist nagu Rüütelgi ja vana kooli koolitusega tuleb selline mõla automaatselt suutorust välja,kui midagi teravat hakatakse küsima :scratch:
TALUPOEG TALUJA
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Mulle nagu meenub lapsepõlvest (70-ndate lõpp- 80-ndad), et koolis ka õpetajad ei olnud rahul lühilausetega ja vastustega nagu jah või ei. Pidid ikka kogu aeg pikalt ja laialt seletama. See vast ikka nõukaaja komme ja siin ei ole midagi pahandada. Loota et praegu kuskil keegi paugu pealt sulle jah või ei ütleb, ei tasu loota. Isegi naisterahvaste poolt. :mrgreen:
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Fucs »

Lemet kirjutas: 13 Juun, 2024 8:36
Mart Helme: me purustasime kallutatud jõudude poolt meile sokutatud võrgustiku
Fucs kirjutas: 10 Juun, 2024 15:31Diagnoos

Raskekujuline skisofreeniasse kalduv fanaatiline kaitseseisund
:mrgreen:
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas ruger »

Üks ork käis oma naisega Soome numbrimärgiga autoga Tallinnas.
Tuled Tallinna georgi lindiga ja saad trahvi agressiooni avaliku toetamise eest. Kuradi eesti natsid.
Pilt
https://x.com/atLakeNATO/status/1801206832066699657
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
parkija
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas parkija »

Ilus , hea sooritus politseilt .
sada
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas sada »

"Mis puutub USA-sse, siis seal valitsevate liberaal-globalistliku eliidi lakkamatud katsed levitada oma ideoloogiat mis tahes vahenditega kogu maailmale, säilitada oma imperiaalne staatus ja domineerimine kurnab riiki üha enam, viib selle degradeerumiseni ning on selges vastuolus Ameerika rahva tõeliste huvidega," ütles rääkis Putin.
https://www.err.ee/1609371578/putin-nou ... oovutamist

Kuidagi tuttav terminoloogia - Kremli esitroll pole vist üksi oma murega liberaal-globalistliku ideoloogia leviku pärast...
NAFO ep
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas NAFO ep »

Leid internetist, see tegelane on aegade jooksul mitmes foorumis kajastatud kui pesuehtne kremli troll ja katsetab igasugu tiblameelsete seisukohtadega facebooki lollikeste meelsust (elab ise Göteburgis, Rootsis)
Screenshot_20240615-000946.jpg
TT69
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas TT69 »

Jätkuks eelmisele postitusele.

https://eestieest.com/ulle-pukk-kas-toe ... maa-vastu/

ÜLLE PUKK- Kas tõesti Eesti rahvas on nõus järgmised 50 aastat virelema, et toita NATO ambitsioone Venemaa vastu?

Kust otsast venelasest järsku vaenlane sai? 33 aastat elasime rahus ja nüüd järsku on vaja venelast tapma minna? Odavam ja 100 korda turvalisem oleks viisakalt asju ajada, mitte aga laia lõuaga ülbitseda, nagu meie võimulolevatele poliitikutel kombeks.

Eesti suurim probleem on valed liidrid!

Poleks neid kinnimakstud kloune eesotsas, kes rahva sekka russofoobiat süstivad, poleks ka…
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Kontakt:

Re: Mis Ukrainas toimub? vol.4

Kriku kirjutas: 14 Aug, 2015 10:36
will kirjutas:Skillt räägib pikalt oma kogemustest ja õdukatest ning kuidas teda kunmitab siiani vere tilkumise hääl kui oli terroristi silma pussitanud.
http://dailysignal.com/?p=186728
Pikk ja huvitav artikkel, loen jõudumööda. Tsiteerimist väärib info Nordfronti kohta:
Skillt’s self-proclaimed ideological evolution has left him a pariah among neo-Nazi groups in Sweden. That country’s far-right movement, which largely celebrates Russian President Vladimir Putin for his conservatism and hard line against homosexuality and immigration, frequently accuses Skillt of being on the wrong side of the Ukraine war.

A July 8 article posted by Nordfront, an online news site for the Swedish Resistance Movement (a militant, neo-Nazi group for which Skillt was a regional commander), provides an example.

“Skillt,” it says, “has long taken an active part in the U.S.-created civil wars that occurred in Ukraine after the U.S.-sponsored coup d’état in late February last year ousted the democratically elected President Viktor Yanukovych.”

The article is one in a series in which the Swedish Resistance Movement criticizes Skillt for supporting a “Jewish coup regime” in Kyiv.

Nordfront also takes issue with the Azov Battalion, claiming “criminal Jewish billionaire” Igor Kolomoisky finances the unit.

“Russia calls me a Nazi bastard, and my old friends in Sweden call me a Jew-lackey,” Skillt says. “I’m having an identity crisis.”
USA kuulutas Põhjamaade Vastupanuliikumise terroristlikuks organisatsiooniks: https://maailm.postimees.ee/8041337/usa ... atsiooniks
Lemet
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Meie julgeolek on Lääne lakeide juhtimisel tüüritud hullemasse olukorda, kui meil oli 1939. aastal. Siis oli meil nii kahureid kui laskemoona, aga ei olnud sees viiendat kolonni," ütles ta.
EKRE esimehe Martin Helme sõnavõtust Jõhvis
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Kontakt:

Jah, ta oskab tõesti ikka väga lolli juttu ajada :dont_know: .
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist