Sääsevastane võitlus

Kõik mis puutub ülejäänud militaarvarustusse...
Vasta
runno
Liige
Kontakt:

Re: Sääsevastane võitlus

Postitus Postitas runno »

Või teletupsud
Rebane11
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Rebane11 »

Tea, kuidas veregrupp sääskedele mõjub? Lutikad olid küll valivad - mul esmakursuslasena (O -) oli pidevalt lamp loojas, lutikahammustuse turse silmalaul või kuskil mujal. Toakaaslasele (ABgrupp) panime lutika une pealt kõhu peale, uitas see veidi karvades ja läks oma teed. Ei maitsenud.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Rebane11 kirjutas: 18 Juun, 2024 12:06 Tea, kuidas veregrupp sääskedele mõjub? Lutikad olid küll valivad - mul esmakursuslasena (O -) oli pidevalt lamp loojas, lutikahammustuse turse silmalaul või kuskil mujal. Toakaaslasele (ABgrupp) panime lutika une pealt kõhu peale, uitas see veidi karvades ja läks oma teed. Ei maitsenud.
Veregrupi osas olen ma natuke skeptiline. Pigem mõjub see, mida sa sööd, jood ja suitsetad.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
isonts
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas isonts »

Aafrikas kõrtsu väli alal oli alati mingi suurem ventikas nurgas. Mitte ühtegi sääske ei lennanud. Tõin sealt hunniku neid elektripiitsasi ka sugulastele. Neil ei ole mingeid eruonõudeid ja piits võtab vist isegi elevandil londi lõdvaks. Sääse parvest läbi tõmbad on pragisev tule ja sädeme pilv üleval. Kasulik efekt koos ilutulestikuga...
Aga soovitan valida ka elukohta. Ise elan sellises kohas, kus ei lenda mitte ükski elukas. Isegi kärbest ei ole, sääskedest rääkimata. Kajaks on ainuke tiivuline, kes vahel häirib. Oletan, et merelähedus on selle põhjuseks..
_dumbuser_
Liige
Kontakt:

Postitus Postitas _dumbuser_ »

isonts kirjutas: 25 Juun, 2024 20:03 Aga soovitan valida ka elukohta.
Alates kolmas korrus on ka piisav. Ma ei tea miks aga need putukad vist kardavad kõrgust. Igatahes kunagi kui sai geopeitusega tegeletud siis igasugu suviste rabamatkade ja muidu võsas töllerdamise puhul oli silmapiiril paistev vaatlustorn kindel sihtmärk. Kuskil 6 v 7 meetrit ülespoole oli täiesti muretu kuigi allpool võis olla ka siuke rõve pilv ümber et hakkas juba valgust varjama.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline