Võimalus teadust teha

Muljeid teenistusest. Nii Eesti väeosades, N Liidus, luures või vastuluures, või hoopis partisanide juures. Kuidas kellelgi juhtunud on.
LeBon
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 29 Juun, 2007 1:50
Kontakt:

Postitus Postitas LeBon »

Jankal on õigus aga tõsiselt hea asja väljaandmisest on huvitatud iga kirjandus. Ja eks kuue aasta taguse ajaga on ka ühtteist muutunud- rahval raha rohkem, tiraazid on tasapisi kasvanud, tänapäeval on võimalus nii autoril kui kirjastusel kena kopikas teenida, kui vaid oleks midagi head välja käia.
Ja kui näiteks Tuxi memuaare pisut toimetaja poolt viimistleda, senistele kirjatükkidele veel omajagu juurde lisada, siis potentsiaali näen neis kõvasti. Ka tõlkevõimaluste koha pealt-mis ajab hirnuma keskmist eestlast, ajab küllap naerma ka keskmist sakslast, soomlast või rootslast.Neile oleks see ehk eriti jabur ja sürr värk. Olen ise kirjastamisvaldkonnaga pisut kokku puutunud ja pisut tean mis räägin.
Ei saa unustada ka asjaolu, et Eestis on pea iga 40 aastane ja vanem mees vene kroonus käinud ja kujutan ette, et suur osa neist oleks taolise teose veendunud sihtgrupp. Mõelgem kasvõi Švejki fenomenile- lääneriikides ei tea teda keegi, meil aga kõik.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

ankeet

Postitus Postitas hillart »

Muideks, see ankeet ei tööta. Või siis õigemini - töötab vigaselt.
Olen juba korduvalt seda täita püüdnud, kuid ikka edutult. Esimese otsa fikseerib kenasti ära, kuid siis lükkas mingi suvalise mehe ankeedi ette. Nüüd enam sellist nippi ei tee ja esialgu jääbki mulje, nagu oleks kõik korras, kuid hiljem selgub, et seda teist poolt polegi salvestanud.
Olen juba 4X seda juttu kirja pannud, ja enam ei viitsi (pole tahtmist). Kaua ma ikka katkist grammofoni mängin.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: ankeet

Postitus Postitas toomas tyrk »

hillart kirjutas:Muideks, see ankeet ei tööta. Või siis õigemini - töötab vigaselt.
Olen juba korduvalt seda täita püüdnud, kuid ikka edutult. Esimese otsa fikseerib kenasti ära, kuid siis lükkas mingi suvalise mehe ankeedi ette. Nüüd enam sellist nippi ei tee ja esialgu jääbki mulje, nagu oleks kõik korras, kuid hiljem selgub, et seda teist poolt polegi salvestanud.
Olen juba 4X seda juttu kirja pannud, ja enam ei viitsi (pole tahtmist). Kaua ma ikka katkist grammofoni mängin.
Sry, tegelikult on sait praegu testimise staadiumis ning läheb päris avalikuks (plaanide kohaselt) 20. septembril. Kuna aga mõned muudki mehed juba ajalehes avalikult ankeeti reklaamisid - ei hoidnud ka ennast tagasi...

Ja näib et tänu suhteliselt suurele koormusele sel beeta-testimise staadiumis on üks viga juba välja tulnud - sessioonid lähevad neil seal mingitel tingimustel sassi. Ilmselt seetõttu, et mõni teine kasutaja on samal ajal samuti oma ankeeti hakanud sisestama...

See viga on nüüd küll juba välja tulnud, aga veel mitte parandatud. Loodetavasti saadakse varsti korda. Kes seda sisestamisel märganud on - võite saata oma kogemuse kohta info näiteks emailile ankeet@laidoner.ee.

Ärge siis mind väga pekske, et teid katsejänesteks ka veel tegin... :roll: :oops:

Ja tegelikult tasub mõne aja pärast tõesti üle kontrollida, kas sisestatud info on ikka sama, mis sai kirjutatud :wink:
stilett
Liige
Postitusi: 1510
Liitunud: 02 Veebr, 2006 11:39
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

....

Postitus Postitas stilett »

Ei tea, kuidas teistel, minul läks küll lubinal ja esimese katsega.
ooblää
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 13 Nov, 2005 22:09
Asukoht: harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ooblää »

Ma ei tea tea mida head või halba keegi arvab,aga ma sirgeldasin oma vene kroonu lollused paberile ja see läheb lähipäevil trükki. Ok,individualist.Aga keegi võiks kokku panna suure raamatu vene kroonust.Reaalsusest on vähe kirjutatud.Kui üks korralik raamat kokku panna,oi,oi.Ma kujutan juba ette,milline kriitika siis V-riigi poolt tuleb. Aga see raamatu kokkupanek on tohutu töö.Foorumist oleks materjali küllaga ammutada.Seda muidugi autorite nõusolekul.Ise oleks nõus kaasa aitama.Nii,et hr. Tux,siin on mida mõelda.
kõik on võimalik,vaja ainult tahta
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mõmps »

Nõukakroonust kirjutanud selline mees nagu Enn Vaino- Raamatute nimed olid vist "Raketigarnison" ja "Mammutarmee telgitagustes" Enne lugemist vaja vaid lõualihased korralikult soojaks teha, muidu lihasrebendite oht. :lol:
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Võimalus teadust teha

Postitus Postitas toomas tyrk »

Upitaks veel seda vana teemat.

Ärksamad inimesed on tähele pannud, et üle hulga aja on militaar.netti jälle bänner tekkinud. Nimelt on Sõjamuuseumil tõsine kava see mälestuste projekt võiduka lõpuni vedada. Võidukaks lõpuks loetakse, kui 5000 meest on oma mälestused ankeedi vormis kirja pannud. Selleni aga veel pikk tee minna.

Parandasin esimeses postituses antud lingi ära. Samuti võib aga klikkida foorumi päises olevale bännerile. Viivad samasse kohta.

Millegi pärast on aga sealt ankeeti tutvustavast tekstist jäänud välja oluline lõik - iga end isikustanud (st. oma pärisnime kasutanud) ankeedi täitja on automaatselt võitnud peaauhinna - tasuta külaskäigu Eesti Sõjamuuseumisse. Kui see peale remonti jälle avatakse.

Lisa- ja eriauhinnad olla ka tulekul...
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Võimalus teadust teha

Postitus Postitas mart2 »

toomas tyrk kirjutas:Upitaks veel seda vana teemat...
... Parandasin esimeses postituses antud lingi ära. Samuti võib aga klikkida foorumi päises olevale bännerile...
Mõtlesin, et vana teema upitatud ja kaen ligemalt - ei näe bännerit ega saanud "parandatud lingilt" ligi - Page not found! :dont_know:

Muidu viskaks ka oma paar kopikat üldisesse kassasse!
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5558
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Võimalus teadust teha

Postitus Postitas toomas tyrk »

Parandasin lingi esimeses postituses uuesti ära. Bänner oli kunagi ammu, kui muuseum sellele kogumisüritusele reklaami tegi...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist