Foorum läheb mölaks kätte

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Karistustega peaks veidi karmim olema juhtkond, siiski sõjaajaloo foorum.Nagu eeskirjas kirjas ei tohi halvustada modede tööd ,nüüd saan raudselt read only-t nädala(see ainult minu arvamus asjast -toetage või lükake ümber?).
Huvitun maisest rasketehnikast.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Valimiste lähenemine ja muidu "kuum" poliitiline olukord on ka foorumil näha. Kaks juba täiesti jamaks läinud teemat juba lendas prügikasti. Potensiaalseid kandidaate on siin veel.

Sestap lühike hoiatus. Minul on kiire periood hoopis mitte valimistega seoses (ning kulmineerub tegelikul 1 nädal peale valimisi). Sestap mingit erilist õigusemõistmist oodata ei maksa.

Teema läheb jamaks - prügikasti.

Keegi hakkab mingeid vigureid sooritama - bänn.

Apellatsioone hakatakse läbi vaatama alates märtsi kolmandast nädalast.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Ehk kõigepealt tulistatakse, siia alles esitatakse küsimusi :)
Kui on probleem, tõmba lõuga
soadf
Liige
Postitusi: 1194
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:15
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas soadf »

Mul on tunne ,et mönede jaoks foorum on oma paha tuju maandamiseks :evil:
Kui pihta ei lase,siis vähemalt mööda lased!
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Konkreetselt, paluks. Kes on jälle paha teinud?
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Ega tõenäoliselt polegi, lihtsalt mõni mees on väitnud järgmist:
ma olen õppinud tallinna ülikoolis ajaloo õpetaja ametikohale
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 7&start=15
Tiba kurblich ... :wall:

terv
o
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Ma pean minema diplomit küsima vä?

Kuigi inimese jutu järgi võib tekkida tõsiseid kahtlusi - tema kodanikunimega otsingut tehes võib jõuda tööotsimise kuulutuseni, kus samuti on kirjas, et vastav haridus on olemas...
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Ma pean minema diplomit küsima vä?
Pigem mitte ...

Kui sellese haridusega "osatakse" huvitavaid sõnumeid postitada, siis jääb üle vaid parafraseerida mõttetera: "Peatage maa, ma tahan maha!"

terv
o
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Kui muidu on militaar.net üks korrektseima sõnakasutusega ja distsiplineerituim foorum, siis pidev "detektoristide" ja "arheoloogide" vaidlus hakkab juba reaalselt häirima. Sama vaidlus kolib teemast teemasse. Ma ei arva, et inimestelt tuleks ära võtta vaidlemise õigus aga teeks selle jaoks siis eraldi alateema. Mõnedes foorumites on selle nimi flame, võib ka midagi eestipärast. Sellise alateema ikoon ei anna tavaliselt uutest postitustes märku ka, et mitte asjatult õhutada vaidlema.

Hetkel minu jaoks kõige huvitavamas alateemas Vanem ajalugu käib juba pikemat aega teemaväline vaidlemine. Samas on selles alateemas harva uusi postitusi ja nii ma iga päev avan seda põksuval südame, et äkki on keegi tarki midagi põnevat kirjutanud aga ei - ikka sama vana vaidlus.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Viimasel ajal on "vanema ajaloo" all olnud üsna huvitavat lugemist, kuid tõsiselt hakkab ühe osapoole suhtumine häirima. Postitus siis :" Täiesti arusaamatu, miks normaalne inimene hakkab utreeritult tagajalgadel hüsteeritsema?"
Vastaspoole "hüsteeriat" ei loe küll kusagilt välja, normaalse arutelu puhul (mida see senini on olnud), on minu arust äärmiselt nõme oponendi seisukohta avalikult hüsteeritsemiseks nimetada, tundub et meil modesid enam polegi?
Ehkki jah, ka minu postitus eksib foorumi reeglite vastu.
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
Madis22
Liige
Postitusi: 1476
Liitunud: 09 Mär, 2005 14:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Madis22 »

Mul on muistsest aast meeles, nagu oleks saanud ebameeldivaid kommenteerijaid blokeerida. Nüüd ei suuda sellele kohale kuidagi pihta saada. Mõni vaidlushimuline on tõsiselt ära tüüdand, et kui saaks sellise lihtsalt kinni panna pildist, oleks foorumit mõnevõrra lihtsam jälgida.
The laws of physics is more what you'd call 'guidelines' than actual rules.
Kasutaja avatar
kanakukk
Liige
Postitusi: 247
Liitunud: 22 Mär, 2008 22:57
Kontakt:

Postitus Postitas kanakukk »

Madis22 kirjutas:Mul on muistsest aast meeles, nagu oleks saanud ebameeldivaid kommenteerijaid blokeerida. Nüüd ei suuda sellele kohale kuidagi pihta saada. Mõni vaidlushimuline on tõsiselt ära tüüdand, et kui saaks sellise lihtsalt kinni panna pildist, oleks foorumit mõnevõrra lihtsam jälgida.
phpbb2-l (tarkvara, mida see foorum kasutab) minu teada niisugune võimalus puudub, phpbb3-l on ta olemas: "Vaenlased on kasutajad, keda vaikimisi ignoreeritakse. Postitused nende poolt ei ole täielikult nähtavad. Privaatsõnumid on nendelt siiski lubatud. Sa ei saa lisada vaenlaseks moderaatorit või administraatorit."
"Me oleme nii lootusetult inimpalge minetanud, et igapäevase kasina leivapalukese pärast anname ära kõik: põhimõtted, oma hinge – kõik võimalused tulevastele põlvedele, et mitte ainult ohustada oma ebakindlat eksistentsi." A. I. Solženitsõn
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas metssiga »

Madis22 kirjutas:Mul on muistsest aast meeles, nagu oleks saanud ebameeldivaid kommenteerijaid blokeerida. Nüüd ei suuda sellele kohale kuidagi pihta saada. Mõni vaidlushimuline on tõsiselt ära tüüdand, et kui saaks sellise lihtsalt kinni panna pildist, oleks foorumit mõnevõrra lihtsam jälgida.
No las nad vaidlevad, kõik need kapten trummid ja corvused, ega isegi jõua nende lõpmatut teemaarendust jälgida, aga kuni see on teemapärane, siis andke tuld mehed.
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas metssiga »

oleeg kirjutas:Ega tõenäoliselt polegi, lihtsalt mõni mees on väitnud järgmist:
ma olen õppinud tallinna ülikoolis ajaloo õpetaja ametikohale
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 7&start=15
Tiba kurblich ... :wall:

terv
o
Hea suutäis naeru kulub ikka ära, mina siit sain :D
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

metssiga kirjutas:
Madis22 kirjutas:Mul on muistsest aast meeles, nagu oleks saanud ebameeldivaid kommenteerijaid blokeerida. Nüüd ei suuda sellele kohale kuidagi pihta saada. Mõni vaidlushimuline on tõsiselt ära tüüdand, et kui saaks sellise lihtsalt kinni panna pildist, oleks foorumit mõnevõrra lihtsam jälgida.
No las nad vaidlevad, kõik need kapten trummid ja corvused, ega isegi jõua nende lõpmatut teemaarendust jälgida, aga kuni see on teemapärane, siis andke tuld mehed.
Ma käin seda foorumit lugemas, vahele ei sega üldiselt ja spiooni kombel lihtsalt jälgin vestlusi. Kp Trummi jutt on huvitav, sellega saab kas nõustuda, või mitte nõustuda. Aga keegi kasutaja CORVUS on üsna häiriv, tema pikad arutelud võib tuima näoga alla kerida millestki ilma jäämata.

Samas, eks luurajatel on ka seda foorumit palju raskem jälgida, kui siia nii palju soga tekib.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist