Bodyguardi angaar

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Macchi tegema hakkamise eest tänud..
ma olen nii laisk, et ei viitsi oma mudeleid üksinda kokku panema hakata.. kui keegi veel vaeva näeb.. siis võtan omad kah kapist välja..
praegu siis niikaugel..

Pilt
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Bodyguard
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 14 Dets, 2008 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas Bodyguard »

Nja, kuigi ma kardan et enne veebruari itaallast kätte ei võta. Soomus imponeerib hetkel rohkem.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Bodyguard kirjutas:Nja, kuigi ma kardan et enne veebruari itaallast kätte ei võta.
See on suurepärane.
Lisaks sellele, et ma olen kohutavalt laisk, olen ma ka ilgelt aeglane.. Ning kui sa saaksid valmis enne mind, jääksid minu omad poolikutena seisma..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
oovalvur
Liige
Postitusi: 30
Liitunud: 21 Dets, 2010 20:25
Kontakt:

Postitus Postitas oovalvur »

See inglise haubits ja soomusauto olid 1/76? Mul samasugused olemas, sama komplekt ,Airfixi oma aga mul ei kukkund see soomusauto kõige paremini välja :(
Bodyguard
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 14 Dets, 2008 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas Bodyguard »

Siiski 1/35 mastaabis, 1/76 mõõdus asjad ikka nii detailsed ja voolujoonelised välja ei paista.
oovalvur
Liige
Postitusi: 30
Liitunud: 21 Dets, 2010 20:25
Kontakt:

Postitus Postitas oovalvur »

Ma vaatasin ka et kuidagi detailseks asi läinud :D

Aga sa teed neid mudeleid kohe väga hästi...Igatahes paremini kui mina :) Eriti meeldis see saksa soomusauto... Väga lahe :)
Bodyguard
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 14 Dets, 2008 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas Bodyguard »

Valmis sain selle väikse kahuri, kahjuks suutsin korrektse tulemuse vähese weathering oskuse tõttu ebarealistlikuks muuta. Sestap paningi kähku silma alt ära, kuigi tegelikult mudelindus, vähemalt minu jaoks, nii ei käi...

Proovisin ja katsetasin kuid alusega hakkama ei saanud, seega vähemalt mõnda aega jääb ta "tühjalt" seisma.

Pilt

Ahjaa, nüüdsest olen ka mina täieõiguslik aerograafi ja kompressori omanik.
Tekkis kange isu katsetada mõnd laigulist soomustransportööri, aga mine sa tea...
Viimati muutis Bodyguard, 06 Jaan, 2011 18:27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

teretulemast meeste sekka !

võta jah mõni põnev poolroomik. minugi eismene aerograafiga tehtud lapiline kamo oli saksa poolroomik. nii et jõudu ja harjutamist!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Bodyguard
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 14 Dets, 2008 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas Bodyguard »

Tervitus üle pika aja!

Lootsin peale pooleteisekuu pikkust puhkust haiguse küüsist terveks saada, aga paraku lõi enne vabariigi aastapäeva rütmi sassi.
Ka internetist tellitud mudelid jõuavad järk-järgult kohale, seega peaks nüüd tahtmisest ja ressurssidest suveni välja vedama.

Olgu, lubasime alustada saksa soomustransportööriga, tehtud!
Sd.Kfz. 251 sobis selleks ideaalselt ja nii saigi valitud üks dragoni karpidest numbriga 6187.
Kes sisuga veidi tutvuda tahab, leiab revüü perthmilitarymodelling.com leheküljelt üles.

Mudel õnnestus kätte saada üpris kena hinna eest, 250.- krooni. Kahjuks on ka karbi sisu hinnale vastav.
Jamamist on rohkem kui üksjagu, adekvaatsetselt midagi kommenteerida ei oska, aga kokkusobivus annab küllaga soovida. Mõni tundetum inimene saab ehk super attack-i kasutades asja "pingule", aga üldiselt tuleb siiski päris põhjalikult modifitseerida. Aga kes on öelnud, et elu peab lihtne olema?

Olgu, see selleks, näitan mõned pildid hetke seisust. Ei jõua enam interööriga kuhugi vabanduse taha pugeda, töö veel käib aga üldiselt selliseks ta jääb. Lisaks oli ka esimene kord ära katsetada uus aerograaf.
Pilt

Karp magic tracke ei sisalda, kogu see toredus tuleb ükshaaval resti küljest vabastada, vähemalt pääseb seekord tüütust ja aeganõuvast pahteldamisest.
Pilt

Tehtud tööd sisemusega juba kirusin, dekaale ei osanud konarlikule armatuurile sättida, sestap võtsin pintsli kätte ja tundsin elu üle rõõmu.
Pilt
Ka hetkel mõnevõrra tühjad varustuskastid saavad täidetud, küll vintpüssidega, küll mõne muu kila-kolaga.
Pilt

Ühesõnaga, tööd on natukene tehtud, ja mõnevõrra rohkem on ees.
Järgmise uuenduseni. :wink:
Kasutaja avatar
Markko
Liige
Postitusi: 454
Liitunud: 28 Sept, 2007 7:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Markko »

Mul on kahe Dragoni poolroomikuga sama kogemus, et kerepoolte kokkusobitamine on kuidagi väga vaevaline

Praegu on Revelli 251/3 pingis ja eks näis, kuidas selle küljed kokku lähevad
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Sho »

Väga vinge sisu! Hästi õnnestunud.
Ega ma veel itaalia lennukite pärast ei pea kartma? On teised mul kah riiulinurka tolmuma jäänud..
Võtke teed ja tulge homme jälle..
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

No igavesti kobe sisu! Armatuurlaud jätab samuti viimase peal oleva asja mulje, ainult värvitoon on sihuke kuidagi rohekavõitu? Või on asi värviedastuses - mis värvi muidu kasutasid?
Kuna ma poolroomikutest suurt palju veel ei tea, siis küsiks, et millest olid "päris" masinatel need sisemised kraamikastid tehtud? Mudelile on tootjad aretanud sihukesed paksud seinad, justnagu oleksid nad laudadest kokku löödud - kas oligi nii või panevad tootjad lihtsalt haltuuri?
Bodyguard
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 14 Dets, 2008 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas Bodyguard »

Tegelen hetkel peale pausi värvimisega, varsti on oodata ka asjakohaseid pilte.
Viimati muutis Bodyguard, 10 Apr, 2011 13:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

vabandan. ei kiida värvitöö eest. aga elu õpetab. isiklikult olen enda valikus sellised tööd kollasega üle lasnud ja uuesti alustanud kamotegu. Jagpanzer IV näiteks sai mul selga kollase, rohelise (peeti läks), kollase (uuesti üle värvitud roheline) ja alles siis kamolaigulise värvkatte.

aerograafiga harjutamiseks võta üks valge paberileht ja muudkui harjuta. kõik ette kavatsetavad trikid proovin isiklikult alati enne paberi peale ära. et saakski kätte just tunnetuse. oma osa on ka värvi kindlal lahuse kontsentratsioonil ja rõhu valikul.

et siis harjutada, harjutada ja kui aega üle jääb, siis võimaluse korral harjutada.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Bodyguard
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 14 Dets, 2008 17:54
Kontakt:

Postitus Postitas Bodyguard »

Pean Sind, Hertsog, tänama. Tuli tõesti jube välja, kiirustasin samuti liialt. Igatahes täna hommikul haarasin "härjal sarvist" ja valisin pisut teistsuguse värvilahenduse, rohekad "ussid" on hetkel palju paremini õnnestunud. Eemaldasin viimased pildid, kuna hing kipub nutma kui teemat jälle külastan.. :mrgreen:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist