Reamees, südamega tehtud film

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Reamees, südamega tehtud film

Postitus Postitas Nestonia »

Äsja ülikooli lõpetanud ja abiellunud arhidekt Franz Ślager paisatakse sõtta, paistab, et õnn on tema ja ta kaaslaste poolel, seda kuni 1944 a. suveni, mil Franzi parimale sõbrale, nende rühma juhile Alexandrile, usaldatakse ülessanne tuua ära vaenalse tagalas vangistatud reamees Max. Viimane on varastanud sakslastele tähtsad ja salajased paberid. See kes ta pärisel on, kas ta üldse elab, seda Franz ja teised ei tea, eriti on kahtlane see, miks saadeti sellist tähtsat ülessannet täitma just Max, lihtne reamees. Film sellest, kuidas ühe inimese otsus võib mõjutada miljonite inimeste elu, mõtlemist ja muuta nad armututeks tapamasinateks.

:D

http://www.reamees2005.tk

info sellel lehel on natuke teistsugune kui ma praegu andsin, aga muudetakse hiljem ära, seal on ka link kust saab tõmmata treileri. Film peaks valmima kusagil 4,5 septembril, aga internetis võib ta olla kusagil 14 septembri paigus, eks ma annan teada :)
Viimati muutis Nestonia, 27 Okt, 2005 1:21, muudetud 1 kord kokku.
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Tegijatele kiitus. Ootame asja enda ära ja siis võib sisule ja ülesehitusele hinnangut anda. Treiler igaljuhul amatööripoiste jaoks asjalik ja mõndagi tõotav. Muusika tasemel, võtted samuti.
Detailide üle võib alati kurta, aga nagu rõhutatud - tegu on amatööridega, kelle kasutada kõige algelisemad vahendid. Kui neile tõsine tehnika kätte anda? Ja mis kõige peamine - valu, rahutus ja järelemõtlemine II MS üle ja nende noorte üle, kes ei saanudki päris täismeesteks, on omane ka uuele põlvkonnale. Igaljuhul veelkord kiitus asja ettevõtjaile. Kui neil peaks särtsu jätkuma ja edasiarenemist, vast siis tulevikus võivad pöörduda hede foorumlaste poole varustuse ja tehnika laenamise ideega. On ju sõjaajalugu meie kõigi ühine huvi ja südameasi.
PATRIOOT
Liige
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Mai, 2004 10:10
Asukoht: Mannermaal Tallinna küle all...
Kontakt:

Postitus Postitas PATRIOOT »

trailer on tõsiselt paljutõotav ja ootan pikisilmi filmi valmimist.... :roll:

jõudu ja jaksu soovides: PATRIOOT
Sõjas ja armastuses on kõik lubatud....( muidugi seda kõikke genfi konvensiooni piires)
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Postitus Postitas Nestonia »

Suured tänud :)
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Tõesti hea näha, et eestlased midagi teevad.
Aga keegi võiks ühe korraliku kalli filmi Sinimägedest ja Narva rindest ka ära teha.
Sommid tegid ju oma Talvesõjast, meil pole midagi :cry: :cry: :cry:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Postitus Postitas Nestonia »

Olen sinuga täiesti päri, olen ka ise mõelnud, et filmitegijad võiksid võtta midagi kallist ette ja luua Eesti ja 2MS-ga seotud linateose. Aga mulle meeldiks rohkem selline film, päevadest aastatel 1939-41, 28 sept. baaside leping, orzel, juunipõõre jms. väga huvitav oleks :)
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Postitus Postitas Nestonia »

Väike teadaanne:

Kuna ma lähen nüüd Rootsi ja tulen tagasi 12 september siis pean filmi valmimist veidike edasi lükkama, mul on veel loengud ja aeg läheb lihtsalt ära, ps. tuleb mul veel mudida filmi vokaali aga luban kindlasti, et Septembri kuu jooksul on asi väljas ja kõigile kättesaadav :)
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Postitus Postitas Nestonia »

film on valmis, kui kodulehekülg valmis saab ja internetti üles panen siis annan teada :)
PATRIOOT
Liige
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Mai, 2004 10:10
Asukoht: Mannermaal Tallinna küle all...
Kontakt:

Postitus Postitas PATRIOOT »

ootan pikisilmi lehekylje valmimist.... :D
Sõjas ja armastuses on kõik lubatud....( muidugi seda kõikke genfi konvensiooni piires)
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Postitus Postitas Nestonia »

nii, koduleht on valmis, meeleolukat vaatamist

www.reamees2005.tk

:D
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Asja oluline puudus on, et filmi saab vaadata vaid striimina. Aeglasema ühendusega vaatajad peavad ju tükk aega ootama, samal ajal videopleierit lahti hoides, et pilt katkematult jookseks.
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Postitus Postitas Nestonia »

selle kohta ütleksin, et võta plugin maha kui kasutad nt. firefoxi, või siis kopeeri see aadress (kui filmi avad) mis tuleb sinna aadress rea peale nt. explorerisse ja lae alla, või kasutage nt. DAP-i :)

filmi enda aadress on muidu siin :)

http://bro.pri.ee/Reamees_2005.mpg
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Tore. Arvasin, et kopeerimiskaitse on peal.
Kasutaja avatar
Nestonia
Liige
Postitusi: 72
Liitunud: 17 Aug, 2005 0:30
Kontakt:

Postitus Postitas Nestonia »

ei ole :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist