Venemaa-Eesti vaheline võimalik konflikt aastal 2022 ?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
kert122
Liige
Postitusi: 619
Liitunud: 27 Juun, 2007 21:22
Kontakt:

Postitus Postitas kert122 »

Tegu on küll minu isikliku arvamusega, aga mingit ajakirjaniku soga, mis võib juhtuda 12 aasta pärast, mina ei usu.

prognoosid peavad olema, aga seda küll mingil muul tasandil, fakt on see, et eestlane peab valmistuma koguaeg, ja kõigil tasanditel, igasugune analüüsimine ja prognoosimine jäägu S2 mureks.
paraadil näeme, raisk
HeiniR
Liige
Postitusi: 2017
Liitunud: 15 Juul, 2008 19:32
Kontakt:

Postitus Postitas HeiniR »

Kert, asi polegi ju tegelikult kindlas aastaarvus ja otseses sõjalises operatsioonis, vaid vajalik on selliste või sarnaste artiklite kirjutamine selleks, et juhtida üldsuse tähelepanu probleemile.
Enne 2.MS ei arvestanud suur osa Briti poliitikuid kõikide võimalike stsenaariumitega (eesotsas Chamberline), mis nagu siinsetes foorumiteski palju kõlanud, oleks lõppenud Briti rahvusliku katastroofiga.
Poliitikud peavad kaaluma ka selliseid stsenaariume, mille tõenäosus on liialt väike, kuid see on siiski olemas.
Ja antud artiklid, olgu nad hästi või halvasti kirjutatud, viitavad probleemi olemasolu, mis omakorda vajab kindlat lahendamist ning valmisolekut.
kert122
Liige
Postitusi: 619
Liitunud: 27 Juun, 2007 21:22
Kontakt:

Postitus Postitas kert122 »

probleemi olemasolu adumise eest peaks saama palka tuhandeid analüütikuid üle terve euroopa, aga okei, avalikkus peaks küll arvestama sellega, see on tõsi. :roll:
paraadil näeme, raisk
Sonam
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 27 Veebr, 2022 17:37
Kontakt:

Kui reaalseks peate sõjalist ohtu Eestile?

Postitus Postitas Sonam »

Arutlete kas ja kuhu minna. Lihtsalt huvitab kui reaalseks siinsed sõnavõtjad vene rünnakut tegelikult peavad? Kui tõsiselt valmistute? Kas auto on pakitud ja paak täis? Mõtlete strateegiaid?
Lihtsalt küsin uudishimust mis seis on inimestel, enda tutvusringkonnas pole kellelgi mingit reaalselt ohu tunnet, peale siis minu.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist