WWW III

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2083
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Kui ma ei eksi, siis Nostradamust kasutasid propagandasõjas ära II MS ajal nii sakslased, kui ka inglased. Vaene Nostradamus, teda väänatakse nii, kuis aga tahetakse. Üldiselt ongi nii, et mida suuremale hulgale meelejärele tahad olla, seda segasemat ja mittemidagiütlevat mula aja. :lol:

III MS aga käib juba ja see on Terrorismivastane sõda!
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
Kuperjanov
Liige
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr, 2006 15:02
Kontakt:

Postitus Postitas Kuperjanov »

III MS aga käib juba ja see on Terrorismi vastane sõda!
Näita mulle palun, mis ajaloo raamatus või kooliõpikus on kirjutatud kolmandast maailmasõjast, kui sellisest :?: Ja paluks koos dateeringutega. S.t et alguskuupäev, sündmuste käik jne. Peale selle veel põhjused ja ajendid jne. Mingit ametlikku III MS pole olemas, veel :!: Ja pealegi, saad aru küll, millisest III MS ma mõtlen, mitte mingist terrorismivastasest sõjast!? Küll viib aga selline terrorismivastane võitlus "selle õige" kolmanda maailmasõja juurde, mis kahjuks lõppeb peaaegu terve Euroopa hävinguga...
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

nii palju kui mina tean, on konkreetselt "hitleri" ennustus suur pask. öeldakse küll, et eksis tibake nimekujuga (hitler-hister) aga juhtusin nägema saadet kus sellest lähemalt räägiti ja selgus, et kõik oli sulaselge tõlkevea süü ja ennustus räägib siiski JÕEST, mille nimi või üks nimekuju on "hister"

kui ma nüüd tiba detailidega eksin, siis parandage mind keegi, kes täpsemalt mäletab
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2083
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Stardipauk oli see http://wlo418.tripod.com/worldlibertari ... /id20.html , ja küll need õpikudki tulevad. Ennekõike USA-st. Aga sellesse on pea kogu lääs kaasatud. :wink:
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

mis aga puutub kolmandasse maailmasõtta, siis olen isiklikult kindel,e t see tõesti juba käib. ega ka esimese ega teise puhul olnud võimalik öelda, et "täna/eile algas esimene/teine maailmasõda". selle hinnangu andmine käib ikka takkajärgi ja eks aja jooksul muutub ka maailmasõja kriteerium.

julgen aga öelda, et see kolmas sai alguse üsna pea pärast teist. võibolla juba kohe siis, kui juudid kukkusid naabritega madistama (sai ju sellest alguse kõik ülejäänu, tänaseni kestev jebimine). ega siis kaasaegses maailmasõjas peagi olema üht, katkematut sõjategevust ühe vaenlase vastu.

mäletan, kui vanamees (erukolonel) tuli ühelt kuskil väljamaal toimunud seminarilt vmt kus olid koos paljude eri riikide-regioonide kõrged militaargenossed, rääkisid muidu täiesti sõbralikud araablased muu jutu sekka, et olgu see olukord, mis ta on ja arvaku rahvas, mida tahab aga kolmas maailmasõda tõesti juba käib. ja sedapuhku siis ususõjana, olgugi, et avalikult väljaöeldud põhjused on hoopis teised. meenutagem, et ka kogu esimene maailmasõda käis ju "ühe sarajevos maha lastud ertshertsogi eest kättemaksmise pärast..."
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

krizz kirjutas:Stardipauk oli see http://wlo418.tripod.com/worldlibertari ... /id20.html , ja küll need õpikudki tulevad. Ennekõike USA-st. Aga sellesse on pea kogu lääs kaasatud. :wink:
eksid, see oli selles sõjas vaid üks rünnak. põhjus selle rünnaku teostamsieks (kui lähtuda ametlikust versioonist selle teostajate kohta) oli aga juba PALJU varasemast ajast pärit.
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2083
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

http://en.wikipedia.org/wiki/World_War_III Raisk, nii kui mingi vandenõu, just praegu eemaldati sealt lõik World War III began in 2001. Kuradi imelik.(Vaata lehe History't). Kas on kellegi siinkirjutaja käsi mängus :?:
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
General
Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 29 Mai, 2006 11:52
Asukoht: Seal kus mu jope ripub
Kontakt:

Postitus Postitas General »

mul on raamat ja nagu ma mälean oli seal kirjas et 3.ms algab 2001 ja lõppeb 2012(vist)Kui raamatu üles leia siis muudan teadet.
Kasutaja avatar
Kuperjanov
Liige
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr, 2006 15:02
Kontakt:

Postitus Postitas Kuperjanov »

Kas on kellegi siinkirjutaja käsi mängus :?:
Kui minule vihjad, siis minu käed on puhtad :wink:
paul
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 31 Jaan, 2006 22:20
Kontakt:

Postitus Postitas paul »

Kas mitte 90-ndate keskpaigaks/lõpuks polnud ta ka III maailmasõda ennustanud? Midagi nagu meenuks, et ajalehed olevat kuulutanud. Idast tulevad kõverate mõõkadega sõdalased jms.
Kasutaja avatar
tlpWFG
Liige
Postitusi: 370
Liitunud: 06 Sept, 2005 16:02
Asukoht: virumaa metsad
Kontakt:

Postitus Postitas tlpWFG »

Kui sellise tempoga Eesti-Vene vaheline propaganda sõda edasi areneb, siis ma ei imesta, kui meil tuleb paari aasta pärast relvad kätte võtta ja lipu alla koonduda. :roll:
Niikaua, kui elu sees, relv käes ja Eestimaa pind jalge all, pole häda veel midagi.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5.gif[/img][/url]
valdo
Liige
Postitusi: 375
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:03
Asukoht: Kehra/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas valdo »

tlpWFG kirjutas:Kui sellise tempoga Eesti-Vene vaheline propaganda sõda edasi areneb, siis ma ei imesta, kui meil tuleb paari aasta pärast relvad kätte võtta ja lipu alla koonduda. :roll:
Jäta jama.

Eesti on osake EUst ja NATOst. Kui just mingil väga täbaral põhjusel kogu õhtumaine maailm Venega nugade peale ei lähe, siis seda ei juhtu. Ja annaks Jumal, et ei lähe.

Tegelikult, totaalselt halvad suhted Läänega ei ole ju ka Venemaa enda huvides. Reaalne oht Venemaale tuleb tegelikult lõuna ja ida poolt - ega nendele Talibani/Al Quaeda hulludele on venelased samasugused vaenlased kui läänemaailm. Ainult et nemad on palju lähemal ja haavatavamad. Võtame 19. sajandi ajaloo - mida me muud näeme, kui Tsaari-Venemaa ekspansiooni islami aladele? Ega see pole unustatud... Tšetšeenia sõda on vaid üks selle ilminguid...

Soovitan lugeda Samuel Huntingtoni - tema bestseller-üllitis on kirjutet küll 1996, kuid on senini aktuaalne...

Ja lõpuks olgem ausad - Venemaa sõjaline potentsiaal Läänega võrreldes on kaasajal vaid murdosa nõukogudeaegsest. Raudset eesriiet ja siit tulenenud raudset distsipliini pole ju enam... maailm on avatud. Kodanikupatriootlikkus seda osaliseltküll asendab, aga vähesel määral.
Valdo

[b][url=http://tinyurl.com/rattad]Eesti Jalgrattamuuseumi[/url][/b] looja ja eestvedaja
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk tn 9. Maist septembrini oleme avatud R,L,P 11-18, muul ajal kokkuleppel
Tutvustame jalgratta ajalugu eesti vaates, meie seitsmes saalis on välja üle 120 ratta
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

paul kirjutas:Kas mitte 90-ndate keskpaigaks/lõpuks polnud ta ka III maailmasõda ennustanud? Midagi nagu meenuks, et ajalehed olevat kuulutanud. Idast tulevad kõverate mõõkadega sõdalased jms.
ooo, 99.aasta lõpuks ennustati ju suurt kurja kuningat ja hirmsat häda.
paul
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 31 Jaan, 2006 22:20
Kontakt:

Postitus Postitas paul »

Satakas kirjutas: ooo, 99.aasta lõpuks ennustati ju suurt kurja kuningat ja hirmsat häda.
just-just

Lõppkokkuvõttes peaks ikkagi originaaltekste lugema, semiootikutel on suurepärane omadus kõigest kõike välja lugeda.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2193
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Olen seda raamatut näinud ja lugenud - seda teksti võib tõlgendada kuda tahes. Täpselt samut kui horoskoopi: loe lõvi tähtkuju läbi, leiad kohe, et oled nagu lõvi, siis loe kohe ka jäär läbi ja tunnde kohe, et oled jäär, loe neitsi läbi, tunned kohe, et sarnaned neitsiga - ükski horoskoop ei väida, et vastsündinu on kaabakas.

Hiljuti keegi ennustas hoopis, et kollane rass vallutavat maailma.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist