1. leht 1-st

Natuke infot vaja.

Postitatud: 21 Jaan, 2012 21:11
Postitas Doc
Tere foorumi rahvas!

Olen tna "sõiduvees" ja ei orienteeru eriti milleski. Seega palun teilt linki, kus vene sõjaväe komandör karjub oma alluvate peale
(TANKI TUND, youtube). See link on siit l'bi käinud, aga ei suuda leida. Näitaksin seda oma isale, kes teenis arh.... Vastutasuks luban tema dmb ALBUMI teile vaatamisks skannida.

teie sõber, Jaanis.

Re: Andke mulle andeks!

Postitatud: 21 Jaan, 2012 21:20
Postitas Doc
Täpsustuseks niipalju, et "komandör" karjub oma alluvate peale midagi pidurist jne. Palun aidake mul see leida. ;)

Re: Andke mulle andeks!

Postitatud: 21 Jaan, 2012 21:25
Postitas pagan
http://www.youtube.com/watch?v=2kh2KUrbjbk

Seda mõtled?

Kohe otsin ühe veel välja kus kokamutt karjub ...
Edit:
Krt, ei leia üles. Selline tunne nagu oleks maapealt ära kaotatud.
Mingi video kus sööklas kokamutt karjub sellise sõnavaraga, et midagi hullu. Ja kõik sõdurid on kõrvad pead ligi.

Re: Andke mulle andeks!

Postitatud: 21 Jaan, 2012 21:31
Postitas Lemet

Re: Andke mulle andeks!

Postitatud: 21 Jaan, 2012 21:34
Postitas Doc
Jah, aitäh. See on just see mida vajasin. 2. päeva jooksul täidan oma lubaduse. Panen oma isa DMB albumi siia üles.

Re: Natuke infot vaja. Oli: (Andke mulle andeks! )

Postitatud: 29 Jaan, 2012 16:10
Postitas Doc
2 päeva on veninud nädalaks ja nädal venib edasi :)

Sain täna albumi kätte, teigime isaga koos natuke ajuragistamist (tuletas nimesid ja situatsioone meelde) ning nüüd asud seda skannima. Päris raske ülesanne. Kuna album on vastavuses NSVL'is kehtestatud GOST standarditele, siis osutus skanner natuke pisikeseks. Ma ei taha pilte üksikuna salvestada, vaid tahan seda produtseerida "omas mahlas". Eesmärk on ikkagi skannida lehekülgede kaupa. Aega võtab, aga loodan, et asjast saab asja.


NB! Jube piinlik on täis peaga tehtud teemat kainena lugeda :)

Re: Natuke infot vaja. Oli: (Andke mulle andeks! )

Postitatud: 29 Jaan, 2012 16:25
Postitas Doc

Re: Natuke infot vaja. Oli: (Andke mulle andeks! )

Postitatud: 29 Jaan, 2012 16:33
Postitas oleeg
NB! ...
:roll:
Pole midagi, peaasi et räuskama ei hakka... Samas oleme näinud mehepoegi, kes võiks vabalt vastupidist kirjutada...Jube piinlik on kaine peaga tehtud teemat täis olles lugeda 8)

Ootama jäädes lubatud albumit...

terv
o

Re: Natuke infot vaja.

Postitatud: 01 Veebr, 2012 12:42
Postitas Doc